Przechodząc przez parking skręciłam w stronę przystanku autobusowego. Starałam się trzymać sukienkę razem, żeby zakryć jak najwięcej, i czekałam na autobus. Kilka minut później przyszło dwóch uczniów i zauważyło mnie stojącego półnagiego. Wyglądali całkiem nieszkodliwie, tylko uczniowie wracali do domu po niedzielnym popołudniu w centrum handlowym. Byli zbyt nieśmiali, żeby zrobić cokolwiek innego niż od czasu do czasu wpatrywać się we mnie w oczekiwaniu na autobus. Właściwie zaczęłam cieszyć się uwagą, jaką otrzymywałam. Puściłam górną rękę trochę swobodnie, pozwalając bokom moich cycków wyjrzeć. Wiedziałam, że zauważyli, że moje cycki są odsłonięte przy niewielkim wietrze i widziałam, jak poruszają się, aby uzyskać lepszy widok, gdy odwróciłam się, aby spojrzeć w kierunku przyjazdu autobusu. Nie było śladu, żeby ruszyli, żeby ze mną porozmawiać, ale wiedziałam, że oboje ciągle mnie obserwują. To było dla mnie o wiele bardziej ekscytujące. Nikt nie zamierzał pokazywać genitaliów, ale byłam zdeterminowana, aby dobrze przyjrzeć się tym chłopcom.

Gdy autobus przyjechał, kilka osób wysiadło z autobusu i musiałam użyć mojej górnej ręki do przytrzymania drążka wspinaczkowego, aby wsiąść do autobusu. Kierowca autobusu miał szeroko otwarte oczy, gdy zobaczył moje wyprostowane sutki wpatrujące się w niego. Natychmiast zakryłam piersi tak bardzo, jak to możliwe, chociaż musiałam uwolnić dolną rękę, żeby wyjąć banknot z koperty. Kierowca autobusu prawie dostał ataku serca, kiedy miał otwarty widok na mój brzuch i w dół do mojej owłosionej cipki. W tym podnieceniu banknot spadł i musiałam się schylić, żeby go podnieść do przekazania kierowcy. Kierowca miał kolejny wspaniały widok na moje wiszące sutki. Słyszałam wyraźnie przekleństwa od jednego z uczniów za mną i wiedziałam, że musiał mieć bardzo dobry widok na moją cipkę od tyłu.

Gdy kierowca otrzymał płatność, zapytał, czy wszystko w porządku. Uśmiechnęłam się do niego i powiedziałam, że wszystko w porządku. Spóźniając się, nie było nikogo w autobusie i mogłam usiąść tuż za nim, zwrócona w przeciwnym kierunku. Nie chciałam, żeby kierowca obserwował mnie we wstecznym lusterku. Chłopcy poszli za mną i usiedli naprzeciw mnie. Wkrótce autobus ruszył w ostatni kurs tego dnia. Z tyłu autobusu były jeszcze tylko dwie dziewczyny.

Teraz trochę się bałam. Chłopcy prawdopodobnie chcieli patrzeć, jak moja sukienka się rozpina, czekając na przebłyski większej ilości skóry. Chociaż przejęła mnie moja dzika rola. Zabrało mnie uczucie, które miałam ze względu na ich uwagę, uśmiechnęłam się do nich z powodu wielkiej szansy dla mnie i dla nich. Jeden z nich wyciągnął Walkmana i wręczył swojemu kumplowi słuchawki douszne i obaj zaczęli słuchać muzyki. Myślałam, że tylko udają. Chciałam mieć pewność. Prawą ręką trzymałam sukienkę między piersiami. Puściłam sukienkę na piersiach, aby utrzymać okno i pochyliłam się do przodu, jakbym patrzyła z przodu, i puściłam…

O autorze

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *