Długo się nie zastanawiała, zanim weszła na sex czat. Szybko się zarejestrowała i połączyła z pierwszym nieznajomym. Po krótkiej rozmowie postanowili, że włączą kamerki. Eliza nie zdecydowała się pokazać swojej twarzy, było widoczne tylko jej ciało. Obfite piersi w dosyć obcisłej koszulce oraz bardzo krótkie spodenki.

On siedział w samych bokserkach. Miał dosyć uwydatnione mięśnie brzucha i mogła zobaczyć jak jego penis naciska na materiał, odznaczając swój kształt. Pisali o swoich fetyszach. Dowiedziała się, że sprawia mu przyjemność jak ktoś patrzy kiedy uprawia seks czy się masturbuje. Podniecało go to niesamowicie, sam sposób w jaki o tym pisał to pokazywał.

Powiedziała mu, że chętnie popatrzy na co On21, bo tak brzmiał jego nick, wyciągnął go ze swoich bokserek i nałożył trochę lubrykantu. Zaczął pocierać palcami o końcówkę swojego penisa. Zataczał koła, naciskał, zmieniał kierunki. Robił to tak długo, dopóki nie zaczął jęczeć. Potem chwycił luźno swojego członka i zaczął poruszać dłonią powoli w górę i w dół. Eliza na tym etapie przyłapała się na tym, że jej ręka zeszła niżej i znalazła się blisko jej krocza. Po chwili namysłu ściągnęła spodenki i zaczęła masować swoją kobiecość delikatnie przez majtki. Mężczyzna zdawał się nawet tego nie zauważyć, zbyt bardzo był teraz skupiony na własnym orgazmie.

Eliza poczuła, że jej to nie wystarcza, więc włożyła rękę pod bieliznę. Po chwili zabawy ze swoją łechtaczką, zaczęła wkładać w siebie palce. Na początku jeden, potem dwa. Potem dołożyła jeszcze jeden, co prawie poskutkowało orgazmem. Przymknęła oczy i wsłuchując się w jęki młodego mężczyzny poruszała palcami, na przemian je wyciągając lub zginając w swoim wnętrzu. Drugą rękę włożyła pod koszulkę i zacisnęła na prawej piersi. Następnie chwyciła za sutek, kręcąc nim kółka i jednocześnie dostosowując ruchy drugiej ręki w jej łonie.

Spojrzała na ekran/ Teraz mężczyzna bardzo szybko, wręcz chaotycznie poruszał swoją ręką. Znowu zamknęła oczy kiedy poczuła, że zalewa ją fala przyjemności. Cichutko jęczała, starając się by mężczyzna się nie zorientował. Robienie tego przy kimś, kogo kompletnie nie znała było zaskakująco podniecające. Eliza myślała o tym, by dojść szybciej niż on, szczerze nie chciała by ją przyłapał. Sama jeszcze nie do końca mogła uwierzyć w to co robiła. To wszystko powodowało, że przyśpieszyła, teraz gwałtownie penetrując swoje wnętrze ręką.

Drugą przeniosła z piersi na łechtaczkę, wykorzystując teraz obie dłonie, by jak najszybciej doznać orgazmu. Nawet nie zauważyła kiedy głosy po drugiej stronie ekranu ucichły, ponieważ jej rozmówca szczytował już jakieś dobre 5 minut temu, pozwalając by sperma wytrysnęła i została na jego udach i penisie. Zmęczony własną masturbacją teraz wpatrywał się z największą uwagą w Elizę, która desperacko próbowała dojść.

Siedziała teraz z szeroko rozstawionymi nogami oraz dwoma rękoma zajętymi swoją kobiecością. Jęczała, poruszając bezwiednie biodrami i na końcu doznając ekstazy, tłumiąc swoje dźwięki, gryząc się w wargę. Jej ręce opadły bezwładnie. Kiedy zorientowała się, że mężczyzna już od dłuższego czasu ją obserwuje, pierwszym odruchem była chęć rozłączenia się. On21, jakby przeczuwając co chce zrobić, szybko zaprotestował:

– Poczekaj! Nie rób tego. To było niesamowite!

– Ale…ja… – zaczęła.

– Spokojnie, nie znam cię ani ty mnie. Bardzo mi się to podobało – powiedział z wyraźną aprobatą w głosie. Eliza się zaczerwieniła po tych słowach.

– Jeżeli chcesz możemy to powtórzyć, nigdy jeszcze nie robiłem tego z kimś… – przyznał. Eliz przesunęła kursor z przycisku kończącego rozmowę, na bezpieczne miejsce i burknęła coś niezrozumiałego pod nosem. Wiedziała, że zaczęła całkiem nietypową znajomość.

O autorze

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *