Grażyna ze wstydem ukryła twarz w dłoniach, ale pochwa Grażyny była bliska wytrysku. Nagle z cipki Grażyny wypłynął potok spermy i zaczął spadać na Mariana.

Teraz uda Grażyny były w rękach Mariana, a nogi Grażyny na ramionach Mariana. Grażyna widziała czarnego i brzydkiego kutasa Marian stojącego między jej białymi udami i tuż przed jej cipką, jak wieża.

Marian: „Grażyna kobieto, twoja cipka jest całkowicie mokra i zostawiła dużo spermy. Teraz mam nadzieję, że mój fiut w to wejdzie”.

Grażyna odezwała się zdziwiona: „Nie, Marian, nie wejdzie. Twój kutas jest za duży. Jak to pójdzie w mojej małej cipce?

Marian: „Zrelaksuj się Grażyna kobieto. Daję ci mojego fiuta. Możesz go włożyć do środka i zobaczyć.

Marian zaczął pocierać czubkiem swojego penisa wargi cipki Grażyny.

Marian wziął cipkę Grażyny na cel swojego kutasa i umieścił go na ustach cipki. Marian mocno wepchnął swojego kutasa do Grażyny. Czubek kutasa Mariana z naciskiem wszedł w cipkę Grażyny. Grażyna krzyczała. „Ach umarłem”. – Marian, nie rób tego. Moja cipka pęknie. Ale Marian nie zamierzała zwracać na to uwagi. Jak długo tęsknił za cipką Grażyny? Tym razem Marian szarpnął z pełną siłą, pręt jej penisa wszedł do połowy w cipkę Grażyny. Grażynę dręczył ból. „Ach ah ah moja cipka pękła.”

Ale Marian nie zatrzymał się, zadał kolejny cios i cały kutas Mariana zgubił się w głębinach cipki Grażyny. Kutas Mariana przeszedł przez pochwę Grażyny do macicy Grażyny. Grażyna jeszcze nigdy tak bardzo nie cierpiała. Grażyna kręciła z bólu głową. Jej wąska cipka zacisnęła penisa Marian.

Marian: „Grażyna kobieto Twoja cipka jest bardzo ciasna i mała”.

Marian przerwała na chwilę, po czym zaczęła lekko poruszać swoim kutasem w przód iw tył. Ściany pochwy Grażyny przywarły do ​​kutasa Mariana. Kutas Mariana utknął w cipce Grażyny. Marian podniósł Grażynie nogi i położył się na Grażynie. Marian uprawiał seks z Grażyną w stylu misyjnym.

Grażyna: „Marian, to jest bolesne. Proszę, zabierz je.

Do tej pory do małej cipki Grażyny wkładany był tylko mały kutas Wieśka, ale dziś jego cipka była zwrócona do wielkiego kutasa Mariana. Pochwa Grażyny była mniejsza i węższa niż u normalnych kobiet, więc jej dzieci również urodziły się po cesarskim cięciu.

Grażyna leżała naga pod Marianem. Grażyna wydawała się Marianowi bardzo piękna, ale najpiękniejszą częścią ciała Grażyny była jej wielka i tłusta para cycków. Marian znów zaczął uciskać duże piersi Grażyny. Pod naciskiem Mariana mleko zaczęło wypływać z piersi Grażyny jak strzykawka. Ból Grażyny zaczynał teraz przytłaczać. Marian zwiększył szybkość pieprzenia. Zmysły Grażyny były teraz wypełnione przyjemnością zamiast bólu.

Grażyna: „Marian, rozerwałeś mi cipkę. Teraz pieprz mnie, jak chcesz.

Minęło piętnaście minut, odkąd Marian wyruchała Grażynę w stylu misyjnym. Cipka Grażyny była zrujnowana i stała się wielkości kutasa Mariana. Marian teraz bzykał się bardzo szybko, a biodra Grażyny towarzyszyły rytmicznie szarpnięciom Mariana. Jądra Mariana uderzały w odbyt Grażyny. Akcja i miękkie piersi Grażyny głośno podskakiwały. Grażyna miała kiedyś świetną spermę. Ale odgłosy ah ah ah ciągle wydobywały się z jej ust. Grażyna krzyczała i jęczała z przyjemności, a nie z bólu. Nagle Marian wyciągnął swojego kutasa z cipki Grażyny. – zapytała ze zdziwieniem Grażyna Mariana. “Co się stało.” Grażyna wiedziała, że ​​Marian jeszcze nie wytryskał.

Marian podniósł Grażynę z łóżka i sam się położył.

Marian: „Grażyna kobieto. Teraz twoja kolej. Usiądź na moim fiucie i potrząśnij biodrami. Kutas Mariana stał jak wieża. Grażyna zastanawiała się, jak ten gigantyczny kutas dostał się do jej cipki w kształcie wróżki. Grażyna została skomponowana na Marian w taki sposób, że ciało Mariana znajdowało się między jej nogami. Marian widziała rozdartą cipkę Grażyny. Cipka Grażyny nie była nawet rozpoznawalna. Taka wąska i mała cipka wyglądała teraz jak tunel z otwartymi ustami.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *