Marian rozdarł nową koszulę Grażyny. I ściągnął jej stanik. Teraz Grażyna była tylko w szalwarze. Grażyna szybko położyła obie dłonie na obu piersiach, by móc ukryć je przed oczami Marian. Ale wielkie piersi Grażyny miały być ukryte pod tymi małymi rączkami. Marian siłą zdjął ręce Grażyny z jej piersi.

Marian mocno ściskała i szarpała piersi Grażyny. Marian chwycił obie sutki Grażyny i zaczął je głaskać. Wielkie sutki Grażyny twardnieją. Piersi Grażyny zaczęły produkować mleko. Córka Grażyny miała dwa lata. Ale w dużych cyckach Grażyny wciąż było dużo mleka. Grażyna karmiła tym mlekiem córkę lub wyciągała je i marnowała. Marian był w szoku, widząc mleko wychodzące z piersi Grażyny. Obudził się głodny.

Marian włożył sutek Grażyny do ust i zaczął pić mleko Grażyny. Grażyna chciała usunąć usta Mariana ze swoich piersi. Przyłożyła rękę do ust Mariana, ale nie miał siły, by ją cofnąć. Grażyna szlochała i dręczyła się mówiąc nie. Marian raz ssie jedną pierś Grażyny, raz drugą. W końcu Marian włożył do ust sutki obu piersi Grażyny.

Grażyna przemówiła błagalnie. „Marian, proszę przestań. Posłuchaj mnie.”

Marian: „tak Grażyna kobieto”.

Grażyna: „Marianie, zmiłuj się nade mną. Zostaw mnie w spokoju.”

Marian: „Grażyno kobieto, zmiłuj się nad Wieśkiem .. Wiesz, w jakim problemie jest Wiesiek .. Mogę go z tego wyciągnąć.

Grażyna została zmuszona. Nie chciała, żeby Wieśek został skrzywdzony. Jeśli Marian odmówi, Waseem będzie musiał iść do więzienia albo Stefan skrzywdził Waseema. Grażyna też chciała uwolnić się z uścisku Mariana bez hałasu. Nie chciała, żeby Wiesiek zobaczył ją w takim stanie.

Marian ssała pierś Grażyny przez ostatnie pięć minut. Marian był zdumiony, że nawet po tak intensywnym ssaniu z piersi Grażyny ciągle wypływa mleko. Piersi Grażyny były jeszcze ciężkie i pełne mleka. Marian włożył jedną rękę w szalwar Grażyny. Grażyna, która do tej pory była powolna, po raz kolejny udręczyła i chwyciła Mariana za rękę. Grażyna płakała teraz i próbowała powstrzymać Mariana. Ale Marian nie był w stanie przestać, tęsknił za tą cipką od wielu lat. Cipka Grażyny była całkowicie przemoczona. Ciągle płynęła.

Marian zaczął czule pocierać cipkę Grażyny palcem. Palce Marian były mokre. Na twarzy Grażyny było zaprzeczenie. W jego oczach pojawiły się łzy. Ale winorośl ją odurzyła. A teraz palce Marian ją ogrzewały. Grażyna zrozumiała, że ​​Marian nie odda pieniędzy Wieśkowi bez jej pieprzenia.

Marianapracowały nad cipką Grażyny. Cipka Grażyny zostawiała dużo spermy.

Grażyna: „Marian, nie rób tego. Wstydź się, jestem twoją siostrą.

Marian: „Grażyno kobieto, nie jesteś moją siostrą, jesteś kuzynką i tak seksowna kuzynka nie powinna pozostać bez spróbowania jej cipki.”

Grażyna: „Marian mi tego nie rób. Nie jestem taką dziewczyną.

Marian: „Grażyno kobieto, masz rację. Nie powinienem ci tego robić. Nigdy nie zmuszałem dziewczyny. Nie dotknę cię, chyba że tego chcesz.

Marian wyjął rękę z szalwaru Grażyny. Ale Grażyna wciąż była w zasięgu Mariana.

Marian: „Ale pamiętaj, że życie Grażyny kobieto Wiesiek . jest teraz w twoich rękach”. Mówiąc to, Marian położył dłoń Grażyny na swoim kutasie. Grażyna chciała uwolnić rękę z uścisku Mariana. Ręka Grażyny była na kutasie Mariana, ale Grażyna unikała jego trzymania.

Marian: „Grażyno kobieto, jeśli tak mówisz, wyjadę stąd. Potem pomyśl, co się stanie. Stefan jest bardzo podłym człowiekiem, nie opuści Wiesiek .. Nie będziesz chciał, żeby Wiesiek . był w areszcie, a ty i twoje dzieci jesteście smutni.”

Grażyna ze smutkiem usłyszała słowa Mariana. Grażyna zaczęła płakać na myśl o tym, że Wieśek pójdzie do więzienia i co stanie się z jej dziećmi. Łzy zaczęły płynąć z wielkich oczu Grażyny.

Widząc pogrążoną w myślach Grażynę, zapytał Marian. „Grażyno kobieto, co myślisz?” Grażyna nie odpowiedziała i chwyciła kutasa Mariana. To była zgoda Grażyny. Grażyna była gotowa poświęcić się dla męża. Kutas Mariana był twardy jak żelazny pręt. Kutas Mariana nie był trzymany w dłoni Grażyny. Grażyna zrozumiała, że ​​kutas Mariana nie jest zwykłym kutasem.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *