Wiesiek był dziś bardzo zdenerwowany, ponieważ jego bliski przyjaciel Stefan stał się jego wrogiem. Wiesiek pracował w nieruchomościach, a pieniądze, które Wiesiek inwestował w swoją pracę, należały do ​​jego przyjaciela Stefana. Kiedyś Wiesiek zainwestował pieniądze Stefana w spisek, ale druga strona okazała się oszustem i uciekła ze wszystkimi pieniędzmi. Wiesiek nie był winny, ale Stefan obwiniał Wieśka o jego stratę. Stefan powiedział, że jego pieniądze są u Wieśka i kłamie. Stefan dał Wieśkowi tydzień na zwrot pieniędzy, bo inaczej zgłosi oszustwo na policję albo zabije Wieśka.

Wiesiek był bardzo zdenerwowany. Kiedy Wiesiek powiedział o tym swojej żonie Grażynie, ona też się zdenerwowała. Co może zrobić biedna gospodyni domowa? Grażyna była piękną 32-letnią mężatką. Grażyna i Wiesiek również mieli dwoje dzieci, ale Grażyna była zadbana. Grażyna swoją niewinną twarzą i tą postacią potrafiła uwieść każdego mężczyznę. Wielkie, pełne mleka piersi Grażyny były celem każdego mężczyzny.

Wiesiek miał tylko jedną nadzieję. Kuzyn Grażyny Marian był bogatym człowiekiem. Oprócz tego, że był bogaty, Marian był atrakcyjnym młodym mężczyzną. Wiesiek wiedział, że Marian bardzo szanuje Grażynę i uważa ją za siostrę. Wiesiek miał nadzieję, że może Marian mu pomoże. Wiesiek z wahaniem poprosił Mariana o pieniądze, które miałby przekazać Stefanowi. Marian zrozumiał intensywność sytuacji i zgodził się zapłacić Wieśkowi.

To była wielka przyjemność dla Grażyny i Wieśka. Para była wdzięczna Marian. Wiesiek zaprosił Mariana do swojego domu na kolację, aby podziękować Marianowi, a Marian przyjął jego zaproszenie.

Grażyna od rana przygotowywała dla Mariana różne potrawy. Wiesiek zostawił dzieci z babcią, aby Grażyna i on mogli spokojnie zorganizować wieczorne przyjęcie. Grażyna skończyła gotować przed wieczorem. Grażyna wykąpała się i włożyła nowy ciemnoróżowy szalwar kameez. Marian spóźniła się do domu. Więc Grażyna od razu zaproponowała jedzenie. Obaj panowie byli głodni, więc Grażyna nie zwlekała.

Po jedzeniu Wiesiek wyjął z lodówki butelkę wina. Chciał być dobrym gospodarzem Mariana.

Marian: „Nie Wiesiek .. Nie piję alkoholu.”

Wiesiek: „Marian, wypij trochę dla mojego szczęścia”.

Marian: „Dobra Wiesiek .”.

Wiesiek zaczął wlewać alkohol do kieliszka Mariana.

Wiesiek: „Jestem ci wdzięczny w Marian. Gdybyś nie pomógł, może Stefan by mnie zabił.

Marian: „Bracie ., moim obowiązkiem było ci pomóc”.

Wiesiek: „Wkrótce zwrócę ci pieniądze. Oboje jesteśmy ci wdzięczni.

Wtedy Grażyna wyszła z kuchni do salonu. Grażyna podniosła naczynia ze stołu. Potem Grażyna usiadła obok Mariana –

Grażyny: „O czym wy dwoje mówicie?”

Marian: „Dziękuję Grażyno kobieto za zjedzenie tak pysznego jedzenia. Do dziś nie jadłam tak pysznego jedzenia.”

Grażyna uśmiechnęła się i powiedziała: „Marian, cieszę się, że podoba Ci się moje ugotowane jedzenie”.

Wiesiek: „Grażyna Marian mówi, że da mi rano pieniądze”. Grażyna: „Marian Jak mogę ci podziękować. Wyświadczyłeś nam wielką przysługę.

Marian: „Grażyna kobieto nie wstydź się mnie. Nie widzę, żebyś się denerwowała.

Grażyna: „Nie Marian, gdybyś nam nie pomógł, ten drań Stefan powinien był zabić Wieśka. Marian wypije więcej.

To mówiąc Grażyna zaczęła nalewać wino do kieliszka Mariana. Grażyna miała na sobie koszulę z lekko głębokim dekoltem. Jeśli Grażyna jest lekko wygięta, to w koszuli odbijają się duże i białe piersi Grażyny. Nieświadomie spojrzenie Marian padło na dwie duże białe kopuły wystające z koszuli Grażyny. Marian był zszokowany widokiem piersi Grażyny. Wielkie piersi kobiet były słabością Marian. Z ust Marian zaczęła kapać woda. Grażyna: „Wiesiek, czy mogę dać ci więcej wina?”

Wiesiek: „Tak, kochanie, daj mi też więcej”.

Marian obnażył w wyobraźni Grażynę. W umyśle Mariana poruszały się duże piersi Grażyny i jej pełny mięsisty tyłek. Marian od dawna miał obsesję na punkcie urody Grażyny. Grażyna była jego kuzynką i była od niego o dwa lata starsza. Dlatego szanował Grażynę. Ale w rzeczywistości zawsze chciał pieprzyć Grażynę. Marian spędzał każdą noc na masturbacji, myśląc o Grażynie. Dziś miał okazję. Na Grażynę mógł wydać miliony.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *