24 października

Drogi pamiętniku, pamiętasz Damiana, tego nowego studenta z Radomia? Cóż, pozwól, że ci powiem, że ten kutas potrafi się pieprzyć jak maszyna, a ja mam obolałą cipkę, która o tym świadczy! Jakiś tydzień temu po naszym „chrzcie” Damian przechodził obok moich drzwi (zawsze otwartych na oścież), wskoczył do mojego pokoju i zapytał, czy mam chwilę, żeby z nim porozmawiać. Powiedziałam mu, że oczywiście, zawsze może do mnie przyjść pogadać, więc wszedł i zamknął za sobą drzwi. Zaproponowałam mu piwko, gdy zaczął wylewać wszystkie swoje żale i omawiać swoje problemy. Strasznie tęsknił za swoim rodzinnym miastem, za domem, znajomymi i rodziną. Myślał już nawet o rzuceniu studiów i powrocie do Radomia… Powiedziałam mu, że każdy pierwszoroczniak po raz pierwszy w życiu odczuwa tak silny niepokój z powodu tęsknoty i samotności, ale po miesiącu albo dwóch wszystko się ułoży i polubi to miejsce, nawiąże nowe przyjaźnie i relacje. I to uczucie pustki automatycznie zniknie.

Nagle wybuchnął płaczem i mocno się do mnie przytulił. Poczułam mój instynkt opiekuńczy i mocno przytuliłam go do piersi. Po chwili rozpięłam sukienkę, odpięłam stanik i poprowadziłam jego usta do mojego i tak już twardego sutka, aby mógł się nim trochę zająć i zapomnieć o swoich chwilowych niesnaskach. To szybko go uspokoiło i przez następne pół godziny leżał na moich kolanach z moim sutkiem w ustach, podczas gdy moja ręka delikatnie pieściła jego wielkiego kutasa przez dżinsy.

Uśmiechnął się do mnie i powiedział, że dzięki mnie poczuł się jak w domu, ponieważ jego dziewczyna w dokładnie ten sam sposób zawsze go uspokajała, gdy miał zły humor. Zapytałam go, co zrobiłaby jego dziewczyna, aby opanować jego wściekłą erekcję i tak jak myślałam, przyznał się, że zawsze pozwalała mu wsadzić swojego ogromnego penisa w jej wielką owłosioną cipkę. Oczywiście chciałam, żeby czuł się jak w domu, więc podciągnęłam sukienkę i zaproponowałam moją mokrą cipkę jako rozwiązanie jego problemu z erekcją.

Mogło się wydawać, że robiliśmy to ze sobą całe życie. Damian znalazł się między moimi udami i praktycznie natychmiast zaczął mnie pieprzyć z pasją i namiętnością. Od razu mogłam powiedzieć, że ten młodszy ode mnie o kilka lat ogier będzie mokrym marzeniem co najmniej połowy studentek. Był przystojnym, mądrym, fantastycznie wyposażonym mężczyzną, który jak się okazało, był niewiarygodnie wytrzymały i genialny w łóżku! Moja cipka przechodziła od jednego brutalnego orgazmu do drugiego, gdy wbijał we mnie i wysuwał swojego kutasa z prędkością zapierającą dech w piersiach, aż w końcu całe jego ciało zesztywniało, gdy napełnił mnie strumieniem gorącej spermy!!! Opowiem ci mój drogi pamiętniku, że ten koleś naprawdę potrafi się pieprzyć!!! Cóż, zrobiło się późno, lecę na imprezkę! Pa!

3 listopada

Drogi pamiętniku, pamiętasz, jak jakiś miesiąc temu mówiłam ci, że Eryk ma nową dziewczynę w swoim rodzinnym mieście? Cóż, przyjechała na weekend do akademika i miałam okazję ją poznać! Ma na imię Emilia i jest niezwykle urocza ze swoją ładną, jeśli nawet nie piękną twarzą, blond włosami oczywiście, małymi, idealnie ukształtowanymi piersiami, uroczym, szczupłym, małym tyłeczkiem i długimi smukłymi nogami. W nocy odkryłam, że ma też gładko ogoloną cipkę z najbardziej niewiarygodnie soczystymi wargami sromowymi, jakich kiedykolwiek próbowałam. Właściwie z wyjątkiem mokrej cipki, ona i ja jesteśmy dokładnym przeciwieństwem.

Eryk wpadł do mojego pokoju, żeby nas sobie przedstawić i od momentu, w którym na nią spojrzałam, wiedziałam, że muszę ją posmakować! Eryk od razu wiedział, że nie przyjmę odmowy, więc z małym uśmiechem na twarzy od niechcenia podniósł spódnicę Emilii, wystawiając jej nagą, wypukłą cipkę, abym mogła jej się dokładnie przyjrzeć. Miała widoczną linię wilgoci biegnącą wzdłuż jej szczeliny, więc bez pytania po prostu upadłam na kolana i zaczęłam ją czule wylizywać, wywołując oszałamiający orgazm, który prawie rozerwał jej trzęsącą się cipkę!

Szybko wstałam i rozebrałam się do naga, podczas gdy Eryk zrobił to samo z Emilią, i po pocałunku w usta położyłam się z powrotem na sofie, podczas gdy on poprowadził jej usta do mojej już szeroko rozwartej dziury! Moje całe ciało było w centrum przeciążenia sensorycznego, podczas gdy ona zjadała moją grubą cipkę, ale to, co naprawdę przeważyło szalę, to to, że Eryk opuścił spodnie i bez ostrzeżenia dla Emilii wziął ją gwałtownie z tyłu, doprowadzając do miażdżącego orgazmu przy pierwszym włożeniu!

Moja własna cipka zadrżała kilka razy, gdy wpatrywała się w brutalny atak, jaki Eryk zadawał jej maleńkiej cipce, a gdy długi, niski jęk gardłowy wymknął się jej ustom prosto w moją cipkę, mój własny mechanizm orgazmu wytrenowany przez moją cipkę, zaczął działać na najwyższych obrotach. Byłam wstrząśnięta całym doznaniem i nie potrafiłam złapać oddechu! Drogi pamiętniku, powiedzieć, że to było niezapomniane doświadczenie byłoby znacznym niedopowiedzeniem, ale teraz muszę niestety się pouczyć do jutrzejszego kolokwium i napisać pracę semestralną, więc wrócę do ciebie kiedy indziej, pa!!!