Zauważam, że jego dłoń jest na jego kutasie po zewnętrznej stronie jego spodni, a potem odpowiada: „Jeśli nie masz nic przeciwko, czy chcesz dać mi przyjemność” Patrzę mu w oczy i widzę, że zszokował się, pytając mnie o coś tak otwarcie, kiedy wiem na pewno, że jest żonaty. Ale zanim zdążyłem odpowiedzieć na jego pytanie, mój kutas podwoił się w moich spodenkach gimnastycznych i czuję, jak moje mięso pulsuje i chce być wolne. A on widzi, że jestem twardy jak skała.

Podchodzę do Damiana, który nadal siedzi na kanapie, z ręką opartą na wyprostowanym członku, i powoli kładę dłoń na jego klatce piersiowej, zaciskam jego sweter w pięści i unoszę go, żeby zobaczyć jego nagi brzuch. Upadam na kolana i językiem drażnię główkę jego penisa. Jego głowa lśni od prejakulatu, więc wylizuję ją całkowicie do czysta.

Jego napletek zakrywał połowę głowy, więc kiedy wyczyściłem czubek i odsłaniającą koronę, delikatnie pogładziłem jego napletek do tyłu i wyszedł najpiękniejszy kutas, jakiego kiedykolwiek widziałem.

Kiedy pracuję nad jego kutasem, ściągam jego spodnie do samego końca i zanim się zorientuję,

 Damian jest zupełnie nagi. Wciskam go aż do tylnej części gardła i mam w nosie jego starannie przystrzyżone łono, które zawierało zapach surowego mężczyzny, teraz wiedząc, że miał ciężką nocną pracę i pachnie jak prawdziwy mężczyzna.

Zaczynam kręcić językiem wokół penisa Damiana i powoli wchłaniam całość do gardła, a potem znowu pracuję głową, a on kładzie obie ręce za moją głowę i zaczyna tak gwałtownie pieprzyć moją twarz. Ruch jego ruchania w moich ustach był niesamowity. Czułem się tak, jakby cały jego członek był w moich ustach.

Położyłem obie dłonie na jego tyłku. Zacząłem wchodzić w niego palcami. Płakał, ale nie przestawał pieprzyć mojej twarzy. Nagle pchnięcie Damiana posunęło się za daleko i jego kutas wypadł z moich ust i kiedy to zrobił, wystrzelił największy ładunek na moją twarz. Delikatnie przesunąłem czubkiem języka przez łonę Damiana, w górę jego ścieżki skarbów i do jego pępka, zbierając każdą kroplę świeżego soku. Jego skóra była słona od potu, a ciepła sperma była słodka.

Kontynuowałam wspinanie się do jego klatki piersiowej, zbierając ładunek, który uwolnił tak wysoko. Kontynuowałem lizanie jego silnie wystającej żyły szyi, a potem zacząłem czyścić jego brodę. Zanim skończyłam to, co było na jego twarzy, Damian zaczął całować moją szyję.

Dał do zrozumienia, że ​​nie chce ssać mojego kutasa, ale mimo to odwzajemnia przysługę. Kiedy zaczął walić mnie mocniej i szybciej, wypuściłem z siebie

ZARAZ DOJDE!

a on otworzył usta tak szeroko, jak tylko mógł, a ja wystrzeliłem swój ładunek na jego język i całą jego już poplamioną spermą brodę.

To było tak intensywne, że upadłem do przodu i wepchnąłem całego swojego penisa do ust Damiana, który pulsował i pulsował, pozostawiając mój worek całkowicie pusty.

O autorze

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *