Upewniając się, że nasze oczy są zamknięte, obserwowałam, jak zaciska usta na moim twardym jak kamień sutku. Uczucie Jej jedwabiście miękkich ust na moim sutku sprawiło, że wygięłam plecy w słabej próbie wepchnięcia brodawki głębiej w Jej usta. Moje ręce uniosły się za Jej głową. Moje palce były zaplątane w Jej krótkie włosy, kiedy wepchnęłam Jej głowę do mojej piersi.

Jej język smagnął mój sutek, doprowadzając mnie do szału. Następnie wzięła mój sutek między zęby i ugryzła go. Wiedziała dokładnie, jak mocno mogła go ugryźć, zanim przekroczyła moją tolerancję bólu. Doprowadziła mnie do krawędzi, wiedząc, że odciągnę Jej głowę do tyłu za jej włosy, Jej zęby skrobią całą długość mojego sutka. To uczucie doprowadziło mnie do krawędzi i doszłam, mocno, gdy wykrzyczałam mój orgazm w moje majtki. Wzdrygnęłam się, gdy mój orgazm rezonował w całym moim ciele, moje palce u nóg wykrzywiły się od tego wrażenia, a moja wizja zaciemniła się.

Wyciągnęła moje majtki z moich ust, zanim objęła mnie ramionami, trzymając mnie w górze, upewniając się, że nie spadłam z motocykla. Sapnęłam, próbując wciągnąć tlen do płuc, gdy schodziłam z orgazmicznego haju.

Kiedy odzyskałam kontrolę nad swoim ciałem, zamknęłam z Nią oczy i przyciągnęłam ją do pocałunku. Jest jedyną osobą, która może sprawić, żebym doszła, bawiąc się moimi piersiami. Moje oczy mówiły wszystko, co musiałam Jej powiedzieć, wyrażając moje uznanie i miłość do Niej.

Przerwałyśmy nasz pocałunek i zsunęła się z moich kolan. Wskazała, że ​​chce, żebym się odwróciła i prostym gestem zwróciła się do tyłu motocykla. Wiedząc, czego chce, zsunęłam tyłek na siedzenie i położyłam się, opierając głowę i ramiona na zbiorniku paliwa. Rozłożyłam nogi tak szeroko, jak tylko mogłam, pięty oparłam na tylnych podnóżkach. Sięgnęłam w górę i złapałam uchwyty rękami.

Ponownie wepchnęła mi majtki do ust. Następnie podeszła do tyłu motocykla i spojrzała w dół na moje rozpostarte ciało, całkowicie dostępne dla Niej, aby robić z nim, co jej się podoba. Jej oczy były prawie czarne od rozszerzenia, kiedy oblizała usta w oczekiwaniu.

Wpatrując się w mnie, pochyliła się i pocałowała moje dolne wargi swoimi ustami. Wygięłam plecy w łuk, jęcząc z tego wrażenia. Byłam mokra, a moja cipka się paliła. Jej ręce powędrowały do ​​tylnych części moich kolan, kiedy lizała mnie od krocza do łechtaczki, wykonując szybki ruch łechtaczki koniuszkiem Jej języka, powodując, że szarpnęłam się i podniosłam biodra. Odsunęła język, próbując moich soków. Rozkosz na Jej twarzy sprawił, że moje serce stopiło się.

Zatrzymała się, czekając, aż przestanę się ruszać. Kiedy zastygłam, pochyliła się. Po raz kolejny polizała mnie od krocza do łechtaczki, wykonując kolejny szybki ruch koniuszkiem jej języka, powodując, że szarpnęłam się i ponownie podniosłam biodra.

Po raz kolejny zatrzymała się, czekając, aż przestanę się ruszać. Spojrzenie, które zobaczyłam na Jej twarzy, sprawiło, że mocniej ścisnęłam uchwyty w oczekiwaniu na to, co się zbliża. Pochyliła się i pocałowała moją cipkę, muskając moje usta i wsuwając język między nie, zanim zanurzyła go w mojej dziurze.

Wygięłam plecy w łuk, jęcząc w moje majtki, kiedy Jej język plądrował moją dziurę. Poruszyłam biodrami, próbując uzyskać większy kontakt z Jej ustami, chcąc, aby Jej język był głębiej w mojej dziurze. Kiedy kręciłam biodrami, czubek Jej nosa dotykał mojej łechtaczki, wysyłając za każdym razem impuls w całym ciele.

Wepchnęła swój język w moją dziurkę i z niej wychodziła, coraz szybciej i szybciej, gdy coraz bardziej gorączkowo kręciłam biodrami. Widok Jej twarzy schowanej w mojej cipce, Jej nos uderzający w moją łechtaczkę, Jej policzki pracujące do wewnątrz i na zewnątrz, gdy wsuwała i wysuwała język z mojej dziurki, sprawił, że moje serce ścisnęło się, gdy poczułam narastający orgazm. Wiedziałam, że nie zatrzyma się, dopóki nie osiągnę takiego szczytowania, że ​​mogłabym spaść z motocykla. Nie obchodziło mnie to. Dałaby mi ulgę, której pragnęłam.

Jęknęłam w moje majtki, kiedy Ona zdjęła lewą rękę z mojego kolana i wzięła mój kaptur łechtaczki między Jej kciuk i palec wskazujący i odciągnęła go do tyłu, aby odsłonić mój guzek. Wyciągnęła swój język z mojej dziurki i zaczęła nim przesuwać mój odsłonięty guzek. Za każdym razem, gdy dochodziło do kontaktu, szok przeszedł przez moje ciało, przybliżając mnie do krawędzi.

Gdy zbliżyłam się do przepaści, wzięła mój guzek między zęby i ugryzła go. Wyśmienite połączenie bólu/przyjemności, które wędrowało przez moje ciało, zrzuciło mnie z krawędzi. Wrzasnęłam w głąb otchłani, a moje ciało miotało się tak gwałtownie, że Ona rzuciła swoje ciało na moje, abym nie spadła z moto. Omdlałam z powodu orgazmu i braku tlenu. Wyciągnęła rękę i wyciągnęła moje majtki z ust, pozwalając mi złapać oddech.

Każdy mięsień w moim ciele skurczył się, kiedy starałam się pozostać świadomym mojego otoczenia. Nie chciałam, żeby to uczucie się skończyło, gdy fale mojego orgazmu odbijały się echem od jednego końca mojego ciała do drugiego. Rzadko pozwalałam sobie na to, by pozwolić Jej odejść i pozwolić Jej nie żyć ze mną. Chciałem się nią cieszyć jak najdłużej.

Kiedy mój orgazm zniknął, ogarnęło mnie spokojne uczucie. Zaczęłam odpływać, gdy Ona podniosła swoje ciało z mojego. Świat wrócił do mojej świadomości, gdy poczułam ciepło słońca całujące moje pokryte potem ciało. W ciszy przeszkadzał szum strumienia i świergot koników polnych. Mój oddech się uspokoił i otworzyłam oczy, by zobaczyć Jej piękną twarz unoszącą się nad moją.

O autorze

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *