Ona nadjeżdża.

Zadzwoniła i powiedziała, że ​​jest w drodze. Miałam być gotowa, kiedy zatrzymała się przed domem.

Pośpiesznie włożyłam białe skórzane buty, mając pod sobą tylko parę majtek. Ona tego chce, więc tak będzie.

Wyszłam na frontową werandę, czując upał letniego dnia. Trzymałam w lewej ręce biały, pełnotwarzowy kask z przyciemnianą osłoną twarzy, czekając, aż się podniesie, zanim go założyłam.

Stojąc tam, myślałam o Niej i o tym, co dla mnie zaplanowała. Moje sutki się zacisnęły, a moja cipka rozgrzała się, gdy przewidywałam, co się stanie za chwilę.

Moje długie blond włosy były zaplecione w podwójny francuski warkocz, którego koniec wtulił się w moje plecy. Stałam w moich butach na niskim obcasie.

Nagle usłyszałam cichy grzmot, jak gdyby z odległej burzy. Kiedy stawał się głośniejszy, moja klatka piersiowa zaczęła się zaciskać, ponieważ wiedziałam, że jest prawie tutaj. Zeszłam po schodach i wyszłam na ulicę w oczekiwaniu na Jej przybycie.

Gdy doszłam do chodnika, zobaczyłem Ją jadącą ulicą na swoim motocyklu. Włożyłam kask, gdy zbliżyłam się do krawężnika, a ona zatrzymała się obok mnie. Miała na sobie czerwoną skórę i podobnie jak moja, pasowała do ​​niej jak druga skóra. Podczas gdy jej czerwony pełny kask z przyciemnianą osłoną twarzy uniemożliwiał mi zobaczenie Jej twarzy, było oczywiste, że jest kobietą. Można było to rozpoznać po wypukłości Jej piersi, a także w stylu Jej bioder i pięknego okrągłego tyłka.

Bez słowa wsiadłam na motocykl za Nią. Moja cipka ułożyła się na jej tyłku, Jej biodra między moimi udami, moje ramiona mocno wokół Jej rdzenia. Nasze ciała zlepiły się ze sobą, moje piersi wbiły się w Jej ramiona, kiedy pochyliliśmy się do przodu na motocyklu. Ma 180 cm wzrostu, ale widziałam nad jej kaskiem, gdy ruszyła, ponieważ tylne siedzenie było wyżej niż przednie. Przyspieszenie próbowało mnie odciągnąć, tylko moje ramiona obejmowały Jej korpus i moje uda ściskające Jej biodra trzymały mnie na motorze. Za każdym razem, gdy przechylałyśmy się w zakręcie, przyciskałam swoje uda do Jej bioder i mocniej obejmowałam ramiona wokół Jej korpusu.

Byłam podekscytowana jazdą. Zwykle to ja muszę prowadzić. Tylko z Nią pozwalam, by moja obrona opadła i ktoś inny przejął inicjatywę. Tylko Ona może przebywać w moich ścianach. Tylko Ona może robić ze mną, co jej się podoba. Tylko z Nią mogę pozwolić sobie po prostu odpuścić.

Kiedy znalazła się na otwartej drodze, ruszyliśmy nią, jakbyśmy byli jej właścicielami. Moja prawa ręka ześlizgnęła się w dół i chwyciła Jej skórzaną cipkę, podczas gdy moja lewa ręka podniosła się i objęła Jej prawą pierś. Kłykcie mojej prawej dłoni były mocno zaciśnięte na zbiorniku paliwa, przenosząc wibracje motocykla poprzez moje palce na Jej cipkę. Wiem, że jej się to podobało, ponieważ przez skórę czułam ciepło jej cipki. Moja lewa ręka masowała Jej pierś, sprawiając, że Jej sutek był na tyle twardy, że przebił moją dłoń przez skórę.

Zahamowała mocno, sprawiając, że moje ciało wbiło się w Jej ciało, gdy dojechałyśmy do polnej drogi prowadzącej w lewo. Skręciła w polną drogę i zderzyliśmy się z koleinami po prawej stronie, powodując, że mocniej ścisnęłam Jej korpus. Nie chciałam jej rozpraszać, kiedy jechała zdradliwą drogą, a za nami unosił się kurz. Na szczęście lekka bryza unosiła kurz z dala od nas.

Po kilku minutach dotarłyśmy do niewielkiego kępu drzew. Zjechałyśmy z drogi, a Ona jechała między drzewami słabym szlakiem, aż zatrzymałyśmy się na małej polanie obok strumienia. W tym miejscu był szerszy, tworząc mały basen, który wydawał się dostatecznie głęboki, aby w nim pływać lub łowić ryby. Było cicho, z wyjątkiem szumu strumienia, tylko sporadyczny szelest liści, gdy nadciągała bryza, i ćwierkanie koników polnych przeszkadzało w kompletnej ciszy.

Bez słowa zsiadłam z moto i pomogłam Jej postawić go na stojaku, upewniając się, że jest jak najbardziej stabilny. Gdy upewniła się, że motocykl stoi dobrze, zsiadła z niego. Zdjęłyśmy kaski i w końcu zobaczyłam Jej twarz.

Była absolutnie piękna. Jej zielone oczy komplementowały Jej kasztanowe włosy. Trzymała włosy spięte w pixie z długimi grzywkami, które okalały Jej twarz. Jej pełne, czerwone usta wyglądały przepysznie. Mogę zaświadczyć o tym, że chociaż Jej usta są jedwabiście miękkie, mogą stać się twarde i wymagające, kiedy Ona zechce.

Schyliłam się i zdjęłam buty, po czym rozebrałam się ze skóry. Kiedy to zrobiłam, po prostu stała i patrzyła, a jej zielone oczy skanowały moje ciało, gdy zostało ujawnione. Kiedy skończyłam, wstałam, mając na sobie tylko majtki. Wykonałam piruet w miejscu, pozwalając Jej zobaczyć całe moje ciało. Gorące, wilgotne powietrze pocałowało moją skórę, sprawiając, że pot pojawił się na moim ciele. Lekka bryza wystarczyła tylko, aby ograniczyć połysk do minimum.

Potem jej kolej na rozbieranie. Podobnie jak ja, nosiła tylko majtki pod skórą. Przebiegłam oczami po Jej ciele, moje serce ścisnęło się, gdy zdałam sobie sprawę, że ta piękna kobieta mnie kocha. Jej idealne piersi, zwieńczone otoczkami otaczającymi Jej twarde sutki, stojące na baczność, sprawiły, że zaczęłam się ślinić. Styl Jej bioder przyciągnął mój wzrok do Jej okrągłego tyłka, sprawiając, że moje dłonie mimowolnie zacisnęły się, gdy wyobraziłam sobie te pośladki w moich dłoniach.

Żadne słowa nie zostały wypowiedziane, ponieważ żadne słowa nie były potrzebne. Wiedziałam, czego chce, i zamierzałam jej to dać. Z małym gestem Jej dłoni schyliłam się i zdjęłam majtki. W tym samym czasie usunęła swoją bieliznę. Podałam je jej, kiedy wstałam. Czekałam cierpliwie, zupełnie naga, aż zrobi, co jej się podoba.

Odwróciła się twarzą do motocykla, wskazując, że mam na niego wsiąść. Zrobiłam to. Kiedy już się uspokoiłam, wspięła się i usiadła na moich kolanach, twarzą do mnie, z moimi majtkami zaciśniętymi w Jej lewej dłoni. Moje ręce powędrowały do ​​uchwytów na kierownicy bez słowa.

Wyciągnęła rękę i położyła Swoją prawą rękę za moją głową. Nasze spojrzenia się spotkały, zielone oczy wpatrywały się w niebiesko-szare oczy. Chciałam utonąć w tych zielonych sadzawkach, poddając się Jej. Moje sutki, już napięte, stwardniały jeszcze bardziej, gdy zostały zgniecione w Jej piersi. Moja cipka zaczęła płynąć jak Amazonka, próbując ugasić ogień, od którego było tak gorąco.

Wplotła Swoje palce w mój warkocz i wciągnęła mnie, aż Jej usta zostały ściśnięte na moich, Jej lewe ramię objęło moją talię. Jej język wcisnął się w moją dolną wargę, domagając się wejścia. Otworzyłam usta, jęcząc, gdy Jej język zanurzył się w moich ustach. Mój język słabo próbował odeprzeć Jej język, ale bezskutecznie.

Podczas gdy Jej język plądrował moje usta, rozłożyłam nogi tak szeroko, jak to możliwe, i zaczęłam kręcić biodrami, próbując pocierać moją cipkę o Jej cipkę. Jej biodra zaczęły napierać, a ja zwalczyłam chęć puszczenia kierownicy, zsunięcia rąk w dół i złapania Jej tyłka.

Przerwała pocałunek, ciągnąc za mój warkocz, by odciągnąć moją głowę do tyłu, zmuszając moją twarz do wzniesienia się w niebo. Sapnęłam, kiedy zacisnęła swoje usta na moim gardle. Znała moje ciało jak grzbiet Jej dłoni i znała każde miejsce na moim ciele, które wywoływało sapanie i jęki, gdy skubała, lizała i wessała Swoją drogę w dół mojego gardła do mojego obojczyka.

Wepchnęła moje majtki do ust, upewniając się, że zostały wepchnięte na tyle daleko, że nie mogę ich wypluć. Prawie się zakrztusiłam, aż przyzwyczaiłam się do tego, gdzie były w moich ustach. Jej lewa ręka skierowała się następnie do mojej prawej piersi, obejmując ją, podczas gdy mój sutek znalazł się między Jej kciukiem a palcem wskazującym. Mocno ścisnęła mój sutek, podczas gdy Jej palce wbiły się w moją pierś, ból i przyjemność sprawiły, że jęczę jeszcze głośniej w majtki.

Jej usta odnalazły miejsce, które doprowadziło mnie do szału. Ssała, lizała i skubała to miejsce, sprawiając, że całe moje ciało szarpnęło się z tego doznania. Jęknęłam w moje majtki, gdy Jej dłoń zmiażdżyła moją pierś, Jej palce wbiły się boleśnie, gdy mój sutek został ściśnięty między Jej palcami. Jutro miałam mieć piękne siniaki i bardzo mi się podobało.

Kiedy skończyła z moim obojczykiem, przesunęła się w dół do mojej lewej piersi, znajdując miejsce na spodzie piersi, które sprawia, że ​​się topięi. Pracowała nad tym dobrze, ssąc, gryząc i liżąc, aż poczuję ból. Następnie polizała Swoją drogę do mojego lewego sutka.

O autorze

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *