Grzesiek próbował prawie wszystkiego, chodził na siłownię, brał suplementy, pił koktajle proteinowe, próbował nawet brać sterydy… Nic nie pomagało. Nie chciał niczego więcej, niż wyrobić sobie mięśnie, chciał wyglądać jak zapalony sportowiec piłki nożnej. Wielki i muskularny. Nic nie pomogło, to znaczy, był szczupły, ale miał tylko ślady sześciopaku, a jego mięśnie nie były nic się dziwić. Aż pewnego dnia, gdy spojrzał na swój komputer … Szukał nowych suplementów, które mu pomogą, gdy natknął się na to: robak sprawiający cuda, na stronie internetowej dawał obietnicę, a zdjęcia przed i po potwierdzały jego działanie. Aby upewnić się, czy to prawda musiałem przetestować to. W końcu zamówił jeden, nadal nie wiedział dokładnie, co to za produkt, ale wydawało się, że potrzebuje tylko tego. Kilka dni później dotarła paczka. Położył ją na biurku, rozerwał opakowanie i zobaczył, co jest w środku: szklane pudełko. Wewnątrz szklanego pudełka było to, co wyglądało na żywego robaka, z wyjątkiem … zamiast normalnej głowy, był końcówka koguta … „Co do cholery” – mruknął do siebie, patrząc na robaka pełzającego wewnątrz pudełka. Następnie otworzył list, który został dołączony.

„Gratulujemy zakupu! Kompleks Boga (firma, z której go zamówił) ma nadzieję, że znajdziesz przyjemność i siłę z nowym produktem! Należy postępować zgodnie z instrukcjami dotyczącymi bezpiecznego użytkowania:

1. Rozbierz się do naga.

2. Otwórz pudełko i chwyć robaka tuż za głową.

3. Umieść głowę tuż przy wejściu do odbytu.

4. Pozwól robakowi wykonać swoją pracę.

5. Ciesz się produktem.”

To były naprawdę dziwne instrukcje, ale ponieważ opinie były tak dobre, a Grzesiek był tak zdesperowany, że postanowił postępować zgodnie z instrukcjami. Rozebrał się do naga, podniósł szklane pudełko i poszedł do łóżka. Lepiej być na miękkiej powierzchni. Wspiął się na łóżko, położył się na czworakach i otworzył szklane pudełko, sięgając w dół chwycił robaka tuż za czubkiem kutasa. Robak był ciepły i śliski. Poruszał się trochę w ręku, ale nie na tyle, aby uciec z jego uścisku, produkował biały płyn, wyglądający jak sperma, w powolnym stałym strumieniu z końcówki, gdy go dotykał. Sięgnął za plecy i trzymał czubek tuż nad tyłkiem.

Nagle zaczął tryskać i wyskoczył z jego ręki w kierunku dziury. Był w stanie wejść do niej jednym płynnym ruchem ze względu na jego zgrabną powierzchnię. Jęknął, czując, że czołga się dalej, aż do osiągnięcia prostaty, wygiął plecy, rozłożył nogi i głośno jęczał, gdy masował prostatę. Po kilku sekundach doszedł, nawet nie dotykając własnego kutasa. To był najlepszy orgazm, jaki kiedykolwiek odczuł. Po tym chwila przerwy na sen. Gdy się obudził,

był jeszcze w łóżku, leżał na plecach, czuł się jakby miał poduszkę pod tyłkiem, sięgnął, aby ją usunąć, ale okazało się, że w rzeczywistości to jego własny tyłek, który urósł do wielkości bańki. Ze zdumieniem spojrzał w dół ciała, prawie krzyczał. Teraz miał ciało, jakiego pragnął. Wstał, aby spojrzeć w lustro, ale w tej samej chwili poczuł, że robak się obudził, zaczął masować prostatę. Nie tak gwałtownie, jak wcześniej, ale na tyle, aby wypuścić jęk i pobudzić. Westchnął, gdy szedł do lustra, stał się tym, czego zawsze chciał. Miał doskonałe proporcje ciała, za które można umrzeć!

W tym samym czasie był coraz bardziej pobudzony przez robaka. Nagle poczuł swędzenie w dupie, na początku próbował się podrapać, ale okazało się, że to w jego dupie! Powoli przesuwał jeden palec nad wejściem, powoli wepchnął poszło dość łatwo, ponieważ robak wewnątrz niego produkował smar. Wkrótce znalazły się dwa palce, bo czuł się tak dobrze. Jęknął, gdy prawie upadł na łóżko. Wygiął plecy, gdy doszedł ponownie.

_____________________________________

Dość szybko okazało się, że noszenie bokserek znacznie ułatwiło dostęp, oznaczało to również, że po prostu siedząc w fotelu biurowym, gdy był w pracy, pomagały przy swędzeniu. Wciąż tam był. Po kilku tygodniach jego palce, a nawet zabawki, które kupił, nie mogły zaspokoić jego potrzeb, gdy wracał do domu z pracy. Szybko zapisał się do grupy, a ludzie masowo do niego przychodzili. Pewnego dnia miał 2 mężczyzn po pracy, a następnie jeszcze jednego wieczorem, który spał z nim i zadowalał go rano …

Po kilku miesiącach tej pracy wydarzyło się zbyt dużo, został zwolniony po incydencie, gdy ściągnął spodnie podczas ważnego spotkania i zaczął się palcować. W pierwszym tygodniu ciągle leżał i się zabawiał, aż pewnego dnia różowy list został wepchnięty pod drzwi. To z Kompleksu Boga napisali, że dostanie świetną pensję i pomieszczenia mieszkalne, jeśli zdecyduje się przyjść do ich studia i przeżyć swoje życie jako męska gwiazda. Natychmiast przyjął i podpisał kontrakt, nawet nie czytając go, po prostu musiał zaspokoić potrzeby robaka!

O autorze

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *