Mam na imię Tymek. Jestem 22-letnim transsem i mam partnera seksualnego, którego widuję od prawie dwóch lat. Nazywa się Filip. Poznaliśmy się prawie dwa lata temu na stronie internetowej, na której próbowałem znaleźć ludzi, z którymi mógłbym się związać. Dopóki nie poznałem Fifiego, nie wiedziałem, że mogę dojść podczas penetracji. Pokazał mi, że tak, zdecydowanie mogę.

Filip jest 47-letnim gejem w otwartym małżeństwie z mężem. Zwykle widujemy się co około 2 tygodnie, ponieważ mieszka on prawie godzinę drogi ode mnie. Każdego dnia między tymi spotkaniami żałuję, że nie mogę być z nim. Myślę o nim, kiedy jestem w pracy. Moczę bieliznę, fantazjując o jego penisie.

Pewnego dnia poszedłem do jego domu. Jego mąż był w domu; Słyszałem, jak ogląda telewizję w salonie, gdy Filip podszedł do drzwi wejściowych, żeby mnie wpuścić i mocno przytulić.

Pyta mnie, jak droga, i krótko mnie całuje. Jest wysoki, a ja mam 160 cm, więc pochyla się i podciąga mnie na palce. Potem idziemy po schodach do sypialni. Porozmawiajmy przez chwilę, kiedy się rozbierzemy. Gdy jestem nagi, odwracam się do niego i kładzie na mnie ręce, znów obejmując mnie. Całuje mnie w usta i sięga, by zacząć bawić się moją cipką, powodując, że jęczę. Odrzucam głowę do tyłu i ssie mi szyję. Moja noga unosi się i owija wokół niego, obciążam palce u stóp, aby moja cipka była łatwiej dostępna, ale także, aby zbliżyć moją cipkę do jego twardego kutasa. Jęczę, gdy chwyta mnie za biodra, delikatnie popychając je do przodu i do tyłu za pomocą jego kutas w linii z moją cipką Szeroki grzbiet jego głowy jest tak niesamowity, że ociera się o mojego małego kutasa w kółko.

Czuje, że jestem mokry i dokucza mi z tego powodu: „Już przemokłeś. Czy podekscytowałeś się, jadąc tutaj? Myślisz o tym, jak mi się podoba ta gorąca cipka?” Po prostu się rumienię i kiwam głową. Podnosi mnie i kładzie na łóżku na moich plecach, biodrami ustawionymi wzdłuż krawędzi, aby mógł uklęknąć przy łóżku i umieścić twarz między moimi udami. Zawsze jestem tak podekscytowany pierwszym wrażeniem jego cudownie miękkich, mokrych, ciepłych ust otaczających mojego kutasa. Natychmiast wprawia mnie w desperację i zadyszkę, dysząc i jęcząc, gdy macha językiem mojego fiuta, ssie go w ustach i liże moją mokrą szczelinę. Uwielbia zapach mojej cipki i od czasu do czasu przestaje wdychać, mówiąc mi, jak gorąca ona jest. Że kiedy mnie tu nie ma, wali sobie, próbując przypomnieć zapach i smak mojej ociekającej mokrej cipki. Zna moje ciało dobrze i nauczył się tak je gryść i ssać, że moje ciało ledwo potrzebuje czasu na rozgrzanie; kilka minut jego ust na moim kutasie sprawiło, że jestem tak mokry, że ​​jestem gotowy wziąć jego kutasa do środka.

Filip wstaje i przyciąga biodra do siebie, wyściełając moją dziurę swoim kutasem, plując dłonią i pocierając głowę, ale już wiemy, że moja cipka jest tak mokra, że ​​wślizguje się od razu. Pierwsze wciśnięcie zawsze mnie rozciąga. Na początku jest niewygodny i wydaje się tak niemożliwie duży. Drugie uderzenie to czysta pieprzona błogość. Właśnie tego potrzebowałem przez cały tydzień, jest tak dobry, że już czuję, że jestem na krawędzi dojścia. Uwielbiam, kiedy zaczyna mnie pieprzyć, ponieważ czuję, jak ciasna jest moja cipka wokół jego penisa. Jest tak gorąco; moja mokra mała dziura owinęła się mocno wokół jego twardego penisa. Wspina się na łóżko na kolanach i rozkłada moje nogi na piersi, pozwala ciężarowi jego ciała trzymać mnie na łóżku i sprawia, że ​​biorę jego penisa. To moja ulubiona pozycja. Czuję się przez niego całkowicie zdominowany, uwięziony pod jego dużym, owłosionym ciałem, w które wpycha się moja cipka. Obejmuję go ramionami. Uwielbiam to uczucie, gdy jego owłosiona klatka piersiowa przyciska się do mnie.

Zatrzymuje się, by zejść na dół i posmakować mojej wilgoci, a potem ssie mojego fiuta, aż po raz pierwszy się spuszczam. Spuszczam się z jego ustami na moim kutasie, a on liże je, gdy wytryskuje z mojej cipki. Przesuwa się ponownie, aby ponownie ustawić swojego kutasa w mojej cipce i pyta: „Kiedy ostatni raz się masturbowałeś?”

Uśmiecham się i odpowiadam szczerze: „Wcześniej dzisiaj. Byłem podekscytowany myśląc, że zobaczymy się później”.

Uśmiecha się do mnie i drażni: „Dotykasz siebie, myśląc o tatusiu? Taki niegrzeczny, napalony chłopiec”. Teraz kiedy miałem swój pierwszy orgazm, on niczego nie powstrzymuje i zaczyna mnie mocno pieprzyć. Wali swojego penisa w moją cipkę głęboko i szorstko. Wybiera pozycję i pieprzy mnie, aż ja szczytuję, a następnie zmienia pozycję i sprawia, że ​​znowu dochodzą. Szczytowanie nigdy nie trwa długo, a czasami jestem już blisko, gdy tylko zacznie następną pozycję. Pieprzy mnie na plecach i wyciąga nogi tak szeroko, jak to tylko możliwe, co daje mi doskonały widok jego penisa wbijającego się w moją ciasną cipkę. Dochodzę w ten sposób, a potem on zgina moje nogi blisko mojego ciała, opierając stopy o swoją pierś. Pozycja daje jego kutasowi idealny kąt w mojej cipce, jego szeroka głowa bezlitośnie wali w mój punkt g, a ja twardo spuszczam się wokół jego penisa. Opuszcza więc moje nogi i unosi prawe ramię w górę i układa swoją owłosioną, spoconą pachę pod moją twarz. Lubi zmusić mnie do powąchania go i uwielbiam czuć jego zapach, gdy on mnie pieprzy. Biorę głęboki wdech i czuję, że moja cipka robi się mokra. Trzyma mnie tuż przy nim, chowając twarz i waląc moją cipkę, podczas gdy ja muszę go wąchać. Kiedy jestem bliski dojścia, kładzie mi dłoń na ustach, by stłumić mój krzyk. Nie jestem pewien, czy to z grzeczności dla jego męża na dole, czy po prostu chce mnie zakneblować.

Kiedy pieprzy mnie przez jeszcze jeden orgazm, jest tak intensywny, że muszę się od niego odsunąć, moje ciało jest całkowicie przeciążone, moja cipka wrażliwa i nadmiernie pobudzona. Po prostu się śmieje i daje mi przerwę na wypicie wody. Gdy łapię oddech, wyciąga rękę do szafki nocnej, gdzie znajdują się dwie zwinięte ściereczki i dwie złożone. Kiedy wszedłem do pokoju, zauważyłem, że było więcej niż zwykle ręczników, które wkłada, ale nie myślałem o tym zbyt wiele. Ale teraz upuszcza jeden zwinięty ręcznik obok mnie na łóżko i uśmiecha się do mnie, gdy odkładam wodę. Ze zwiniętego ręcznika wyciąga ciężkie, metalowe zakrzywione dildo. Nie ma kształtu penisa, ale jest zakrzywiony i ma małą kulkę na jednym końcu i większą na drugim. Patrzę tylko na to i nie wiem, czego się spodziewać ani co on zamierza z tym zrobić. Nigdy wcześniej nie używaliśmy razem zabawek.

Położyłem się, a on rzucił mi spojrzenie na zabawkę, a potem położył większą na mojej cipce i zaczął wywierać nacisk, aż duża kula przebiła moje wąskie wargi  i znalazła się we mnie. Dyszę. Zaczyna go przesuwać w różnych kierunkach, po prostu eksperymentując, aby zobaczyć, co wywołuje u mnie dobrą reakcję. Przekręca zabawkę, tak aby przyciskała się do różnych części mojej cipki, kręciła się wokół i wreszcie zaczęła dociskać twardą stalową kulkę do mojego punktu g. Czuje absolutne szaleństwo i od razu mam zamiar dojść. Ale najpierw zatrzymuje się i bierze mnie za rękę, pokazuje na zabawkę i każe mi dać pokaz.

Powoli zaczynam się pieprzyć, czując, jak szeroka piłka porusza się po moich wrażliwych wnętrznościach. Obserwuje mnie i wali sobie, mówi mi, jak sprawiam mu przyjemność z tej twardej metalowej zabawki. Zaczynam pompować szybciej, jęcząc i doprowadzając się do szaleństwa. Uwielbiam, jak bardzo lubi oglądać, uwielbiam mieć publiczność podczas zabawy ze sobą. Oblizuje jeden z kciuków, a następnie wślizguje go między mnie a zabawkę, aby mógł pocierać mojego fiuta, podczas gdy ja się pieprzę. To popycha mnie do krawędzi i zatracam się wokół metalowej zabawki, wijąc się i jęcząc na łóżku przed nim jak zrozpaczona mała dziwka. Znowu chwyta zabawkę i naprawdę zaczyna mi ją wkładać, znajdując mój punkt g z końcem zabawki i przekręcając zabawkę w obie strony, w kółko, tak aby mój punkt g był przez nią masowany. Spuszczam się co najmniej dwa razy, z powrotem do tyłu, krzycząc i zaciskając biodra i błagając, by kontynuował. Kiedy odrzucam z radości głowę, patrzę na niego z góry, a on patrzy na mnie z wyciągniętymi brwiami, z pozorem udawanej niewinności i troski. „Czujesz się dobrze?” Pyta, a potem śmieje się ze mnie, gdy wszystko, co mogę zrobić, to jęczeć i poruszać biodrami.

Drażni mnie kulkowym końcem zabawki, wyciągając ją z mojego wejścia, a następnie popychając z powrotem, wyciągając, popychając z powrotem, rozciągając moje małe wargi cipki za każdym razem, gdy kulka mnie penetruje. Wyciąga go, a następnie obraca, aby wsunąć we mnie mniejszy koniec. „Myślisz, że mogę zmieścić mojego fiuta obok tego?” Uśmiecha się do mnie złośliwie i każe mi trzymać koniec zabawki, gdy ustawia się w kolejce. Denerwuje mnie to, że mam tak wiele we mnie, ale kiedy wreszcie dostaje kutasa, rozciąganie wydaje się niesamowite. Czuję się tak napełniony, wypchany jego kutasem i twardą zabawką. Pieprzy mnie swoim kutasem, podczas gdy ja też poruszam zabawką, aż w końcu nie może już dłużej wytrzymać, wyciąga się i spuszcza na brzuch i klatkę piersiową, przeklinając i jęcząc przez swój orgazm. Upada obok mnie i uśmiechamy się do siebie, z podziwem dla naszej chemii seksualnej, jak zwykle po seksie.

Zanim zdołam się do niego przytulić, siada, by wziąć drugi zwinięty ręcznik ze stolika nocnego i upuszcza go na łóżko, tak jak zrobił to z metalową zabawką. Czekam, aż go rozwinie, ale on tylko złośliwie się uśmiecha. „A co z tym? A może powinniśmy go zachować na następny raz?” Pyta.

Jestem całkowicie wyruchany, wyczerpany i bardziej niż usatysfakcjonowany, ale nadal ciekawi mnie, jaką zabawkę może ukrywać w tym ręczniku. “Co to jest?”

Po prostu się śmieje i odkłada go na stolik nocny: „Nie, myślę, że następnym razem cię zaskoczę”.

O autorze

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *