Siedziałem w domu bardzo napalony, przełączając się między stroną porno a linią czatu dla gejów bez większego szczęścia… myśl o poczuciu, jak ładny gruby kutas eksploduje spermą w ustach, doprowadzała mnie do szału i z każdą minutą stawałem się coraz bardziej napalony…

Odpowiedziałem na kilka wiadomości na czacie, ale w dalszym ciągu nie miałem wielkiego szczęścia. W końcu zadzwoniłem na sex linię i rozmiawałem ze starszym facetem, po chwili nawet dałem mu mój numer telefonu, ale nie byłem pewien czy w ogóle go zatrzyma…

W każdym razie, na wypadek, gdyby jednak telefon zadzwoni chciałem być przygotowany. Miałem nadzieje, że wszystko wypali i ułoży się po mojej myśli. Poszedłem pod prysznic, ogoliłem i dokładnie wyczyściłem mojego fiuta i moje piłki, a potem wróciłem do mojego telefonu z nadzieją. Miałem 3 nieodebrane połączenia i wiadomość tekstową od tego mężczyzny z lini telefonicznej. Pisał, że ma nadzieje, że w dalszym ciągu jestem zainteresowany i wysłał mi zdjęcie swojego penisa… Było naprawdę dobre, nawet przez chwilę pomyślałem, że jest fałszywe. Jednak byłem zbyt napalony, żeby być wybrednym i odpowiediałem, że byłem pod prysznicem, w dalszym ciągu jestem bardzo zainteresowany i żeby podał mi swój adres i przyjadę tam samochodem w 20 minut. A potem specjalnie na tą okazję założyłem nowe majtki, w których ledwo mieściłem mojego fiuta, więc wyglądałem mega sexy.

Kazał mi dać znać, kiedy dotrę na miejsce, więc dokładnie tak uczyniłem gdy zaparkowałem. Odebrał telefon i powiedział, żebym wszedł do środka. Otworzyłem drzwi, a zauważyłem, że cały dom  był ciemny prócz jednego pokoju. Poszedłem więc w jego kierunku i zobaczyłem mężczyznę, który siedział za biurkiem i palił papierosa. Był tandetnym tatuśkiem w koszulce i nie wiedziałem, czy w ogóle ma na sobie spodnie. Kazał mi usiąść i wskazał na krzesło po drugiej stronie biurka naprzeciwko niego.

Gdy usiadłem to zaproponował mi, żebym zapalił razem z nim papierosa i podał mi paczkę. Zapytał mnie, co sądzę o zdjęciu, które mi przysłał. Powiedziałem, że nie mogłem przestać o tym myśleć po drodze. Byłem naprawdę ciekawy, czy to prawdziwe, czy fałszywe zdjęcie. On się tylko uśmiechnął i powiedział, że na to będę musiał chwilę poczekać ale na pewno się dzisiaj dowiem. Rozmawialiśmy jeszcze trochę, a on zadawał mi pytania na temat tego co lubię robić. Jak dobrze ssę kutasa. Jakie jest najdziwniejsze miejsce, w którym uprawiałem seks, i tak dalej. Powiedziałem mu, że ssanie kutasa nie jest po prostu czymś do zrobienia.

Opowiadałem jak z dumą trzymam w ustach fajnego kutasa mężczyzny. Obserwowałem jak jego ciało zaczyna drżeć, a ręce kierują się w strone jego piłek… Kontynuowałem mówiąć, że dławienie i lizanie sprawa, że jest tak niechlujnie, że kiedy skończę to na będzie wiedział, że właśnie miał porządnie wyssanego kutasa.

Nie minęło dużo czasu, kiedy był już gotowy do zabawy. W końcu wstał, a w jego spodniach widoczny był twardy i nabrzmiały kutas. Gdy je ściągnął przekonałem się, że jest równie majestatyczny jak na zdjęciu, które wcześniej mi przysłał. Przełknąłem ślinę i powiedziałem, że nigdy wcześniej nie widziałem ładniejszego kutasa. Z uśmiechem na twarzy powiedział, że ​​bardzo mu się to podoba i cieszy się, że to słyszy. Usiadł z powrotem, abym nadal mógł na niego patrzeć i powiedział, że teraz mam pokazać mu swojego. Cały czas gdy rozmawialiśmy i zadawaliśmy sobie pytania on pisał do kogoś SMS’y. Wydawało mi się to trochę dziwne, więc zapytałem go o co chodzi. Powiedział, że był to facet, z którym spotykał się od czasu do czasu, i powiedział mu, że jest za późno, żeby przyjść i może następnym razem. Powiedziałem fajnie i wróciłem do naszej rozmowy.

Wstałem i ściągnąłem szorty, a on zadowolony powiedział, że wyglądam świetnie. Byłem już twardy jak skała. Podobało mu się to co zobaczył. On zdjął z siebie wszystkieg swoje ubrania prócz majtek.

Uklęknąłem między jego nogami, złapałem jego koguta na dole i wsunąłem go do ust. Sprawiłem, że zakneblował mnie, aby uzyskać ładny płaszcz z grubej śliny na całym jego penisie, który sprawił, że jego kogut wyglądał, jakby pocierał go wcześniej smarem. Wróciłem na szczyt, a potem znowu zsunąłem się na dół. Poruszał się w dół mojego gardła i w górę, po prostu ruchając mnie w usta.

Przestałem się dusić i zostawiłem całą ślinę na jego jajach. Oblizałem jego piłki i wszystko pod dziurką w dupie. Wiem, że oboju z nas podobało się to co się działo. To że w moich ustach zbliżał się do wystrzelenia. Kołysząc się w górę i dół, raz po raz szturchająć mnie w gardło. Powiedział, że się zbliża, a ja go wyciągnąłem. On stwierdził, że chce się bawić jak najdłużej i mam się nie martwić bo przyjdzie jego przyjaciel. „Myślałem, że powiedziałeś, że jest już za późno, żeby przyszedł” na co usłyszałem „Uznałem, że nie będzie miał nic przeciwko. No i nie powiedziałem Ci jeszcze jak wielkiego kutasa on ma” – dodał że nie jest tak wielki jak mój, ale jest bardzo miły. Powiedział, też że chciałby dojść w momencie, gdy przyjdzie jego kumpel więc na razie mamy zabawiać się powoli.

O autorze

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *