Pewnego gorącego letniego dnia kilka lat temu moja cudowna pasierbica, która miała wtedy 18 lat, wróciła z pracy i skarżyła się, że cała robota, którą wykonała, spowodowała ból w nogach i stopach. Usiadła obok mnie na kanapie z zimnym napojem i zachowywała się tak, jakby chciała się rozciągnąć… wkładając stopy pod mój tyłek, a potem za plecy. Ale nie mogła znaleźć wygodnej pozycji. Więc zaproponowałem, że pozwolę jej położyć stopy na moich kolanach.

Nie wahała się. “TAK!” pomyślałem sobie. Patrzyłem na nie, gdy jadłem śniadanie, cały czas starając się spieszyć z jedzeniem, żeby mieć wolne ręce. Po zjedzeniu od niechcenia odłożyłem miskę i położyłem jedną rękę na jej małej kostce, a drugą na jej seksownej okrągłej łydce. Rozmawialiśmy dalej. Subtelnie pogłaskałem jej kostkę, powoli przesuwając się w dół w kierunku jej stopy.

Kiedyś patrzyła, jak masuję stopy jej mamy, zawsze wyczuwałem odrobinę zazdrości. Za każdym razem, gdy to robiłem, sprzeczała się o jakieś bzdury z mamą. Więc jestem prawie pewien, że podobałem się jej. Chodziła po domu topless, gdy wiedziała, że ​​jestem w domu lub w drodze do domu. I często zostawia otwarte drzwi do sypialni, kiedy leży na łóżku topless. Miała wtedy miseczki D. Słyszała, jak wychodzę z naszej sypialni, która była tuż obok jej, i widziałem ją tam leżącą z odsłoniętymi dużymi cyckami. Udawała, że ​​nie słyszała, jak przechodzę obok jej drzwi, albo że nie zdawała sobie sprawy, że drzwi nie są zamknięte.

Ale zdarzało się to zbyt często, żeby nie wiedziała. Lubiła nawet zostawiać na noc rolety nie zasłonięte, gdy w sypialni paliło się światło. Mieszkamy na wsi, a nasz dom jest dość daleko od drogi. Żeby nikt nie mógł zajrzeć do jej pokoju oprócz mnie. Wiedziała bardzo dobrze, że kiedy któreś z nas musiało wyprowadzić psa na zewnątrz, żeby się załatwić, miał on ścieżkę, którą zawsze podążał.

Ta ścieżka prowadziła psa, a ktokolwiek wyszedł na zewnątrz, aby mieć go na oku, szedł tuż za jej oknem. Domyślam się tylko, że podsłuchiwałaby przez drzwi swojej sypialni i gdyby usłyszała, że ​​mama wychodzi z psem na zewnątrz, bardzo szybko zasunie rolety. Ale gdybym to był ja, zamiast tego pozowałaby i zostawiła otwarte rolety. Dostaję regularne występy od niej i zawsze mi się podobały. Więc bardzo mnie pociągała. Trudno było nie położyć na niej rąk i nie flirtować z nią. Próbowałem zachowywać się odpowiednio. Ale mój umysł był pełen złych myśli. Zacząłem mieć nadzieję, że położę na niej ręce, a przynajmniej jej stopy. Może to by mnie usatysfakcjonowało, dopóki się nie wyprowadzi. Ale wracając do pocierania stóp…

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *