“Wszystko w porządku?” Pytam. Grymasujesz i wyciągam rękę, żeby dotknąć twojej dłoni. Zaczynasz, gdy moja ręka łączy się z twoją i zwracasz się do mnie, a twoje oczy płoną w moich. „Nie, nie jest w porządku”. Mówisz, kładąc dłoń na moim policzku i zbliżając się do moich ust.

Nasz pierwszy pocałunek jest niepewny. Pytanie. Czy to jest ok? Drugi trwa. Trzecim otwierasz usta i delikatnie dotykasz moim językiem moich ust. Jestem teraz twoja, tak jak chciałam być od lat, tak jak marzyłeś, odkąd byłam w liceum. Moje ramiona sięgają do twoich ramion, aby się uspokoić, gdy nasz pocałunek się pogłębia. Z cichym jękiem przyciągasz mnie mocno do siebie i wsuwasz język do moich ust. Czuję twoją erekcję przez twoje spodnie i moja cipka reaguje. Twoje dłonie przesuwają się po moim tyłku i ciągną moje biodra, by ocierać się o Ciebie.

Teraz wszystko toczy się szybko. Jesteśmy dla siebie zdesperowani. Jestem oparta o blat z lekko rozstawionymi nogami. Osadzasz się między nimi i ocierasz się o moją łechtaczkę. Moja głowa cofa się, gdy jęczę na to doznanie. Twoje ręce poruszają się, by objąć moje piersi, a ja wyginam się bardziej w łuk, chcąc, żebyś ugniatał moje piersi i ciągnął moje twarde sutki.

Rozpinasz moją białą bluzkę, wyciągasz rąbek z paska mojej czarnej spódnicy i kładziesz ją na blacie. Położyłam się z powrotem na blacie, zmuszając moją łechtaczkę do zgrzytania i ocierania się o ciebie, gdy pochylasz się i jeden po drugim bierzesz moje sutki do ust. Nie mogąc dłużej czekać, podnosisz mnie, owijasz moje nogi w talii i przenosisz do swojej sypialni. Sposób, w jaki całuję twoje usta, szyję, ssąc płatek ucha, szczypiąc cię. Złapałeś moje pośladki i przyciągnąłeś mnie mocniej do siebie. Oddziela nas wciąż zbyt wiele tkanin.

Docieramy do twojego pokoju i kładziesz mnie delikatnie na łóżku, stoję, żeby zdjąć koszulę. Siadam i sięgam, żeby rozpiąć twój pasek i spodnie, przeciągając palcami po twojej erekcji. Słyszę cichy jęk w Twoim gardle, kiedy cię pieszczę, drugą ręką ściągając spodnie. Twoje stopy zrzucają buty, pochylasz się, aby zdjąć spodnie i skarpetki, a następnie popychasz mnie z powrotem na łóżko.

Klęcząc między moimi nogami, przesuwasz dłońmi po moich udach, podnosząc moją spódnicę, gdy idziesz w górę. Twoje spojrzenie jest intensywne, gdy odsłaniasz mój kopiec pokryty majtkami. Czarne koronkowe majtki bikini przesiąkły moim pragnieniem. Moje biodra drgają, kiedy przesuwasz palcami między moim tułowiem a moimi nogami, aby prześledzić krawędź majtek. Delikatnie, twój palec biegnie od mojego kopca w dół, po mojej łechtaczce, w dół do mokrego końca. Znowu jęczysz i pochylasz się, by poczuć moje podniecenie. Moje palce są zanurzone w twoich włosach, kiedy zdejmujesz majtki, odsłaniając gładką, nagą skórę…

O autorze

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *