Mój kutas był teraz w pełni wyprostowany i skierowany w kierunku akcji na łóżku, poszedłem za jego przykładem i wszedłem do pokoju. Zatrzymując się na końcu łóżka, pogłaskałem się kilka razy, patrząc na seksowną blondynkę wijącą się na pościeli.

– Zejdź tam i użyj tego swojego magicznego języka! – powiedziała Asia ochrypłym głosem między jękami. Jej oczy pozostały zamknięte i byłem zaskoczony tym nagłym poleceniem.

Odpowiedziałem posłusznie i wślizgnąłem się na łóżko, chowając głowę między jej rozłożonymi nogami. Poświęciłem chwilę, aby delektować się piżmowym zapachem jej rozdziawionej cipki, zanim zacząłem pracować nad swoimi wyćwiczonymi umiejętnościami oralnymi.

Dopiero po kilku minutach jej uda zacisnęły się na mojej głowie.

„Ohhhhhh,” wydała długi, niski jęk.

Jedną z zalet Joanny była jej zdolność do szybkiego multi-orgazmu, pierwszy, drugi, a potem trzeci przeszedł przez nią, gdy szarpała się i wiła wokół mnie. W końcu jej ręce odepchnęły moją głowę od jej przemoczonej cipki. Udało mi się wylizać ostatnie krople, po czym odsunąłem się i przesunąłem na łóżko, by położyć się obok niej, podczas gdy ona nadal drżała i trzęsła się.

– Jak długo wiedziałaś, że oglądam? Zapytałem, przewracając się, by spojrzeć na nią.

– Słyszałem, jak Kasia mówi twoje imię i wiem, że jesteś trochę zboczony, więc pomyślałam, że dam Ci mały show. Z wyjątkiem tego, że dostaniesz się do mojego pokoju zajęło wystarczająco dużo czasu, że prawie skończyłam bez ciebie. Uśmiechnęła się do mnie i pochyliła do pocałunku.

To prawda, że ​​byłem trochę podglądaczem, jeśli chodzi o Aśkę. Fakt, przez lata szpiegowałem ją przez okno sypialni na poddaszu. Nie wiedziałem tego, ale wiedziała, że ​​patrzę i chodziłem nago po sypialni, a potem masturbujowałem się z otwartymi zasłonami zarówno dla niej, jak i dla mojej przyjemności. W końcu zaprosiła mnie do siebie i zaczęliśmy uprawiać seks.

– Twoja piękna córka rozproszyła mnie. Rozwija się tak szybko. Odpowiedziałem na jej poprzedni komentarz.

– A masz ci los. Pewnego dnia pytała o trójkąty. Skąd siedmiolatka w ogóle słyszy o trójkątach, nie mówiąc już o seksie. Asieńka westchnęła z irytacją…

– Może następnym razem moglibyśmy poprosić twojego przyjaciela, żeby dołączył do nas, żebyś mogła zebrać trochę informacji i przygotować się do wyjaśnień zagadnienia Kasi. Zażartowałem, szczerząc się.

“Masz szczęście, nie podzielę się tobą z żadnym z moich napalonych przyjaciół i na pewno nie będę rozmawiała z Katarzyną o trójkątach… przez co najmniej dziesięć lat.”

Przez chwilę rozmawialiśmy z jej głową na mojej klatce piersiowej, podczas gdy jej dłoń powoli szarpała moim wciąż sztywnym kutasem. W końcu przewróciłem się na górę i włożyłem do jej wciąż spuchniętej, mokrej cipki…

“Dajesz, Max, nie czekaj na mnie. Nie sądzę, żebym miała dziś w nocy kolejny orgazm” – powiedziała Asia z westchnieniem zadowolenia.

“Przekonamy się.” Odpowiedziałem z chytrym uśmiechem i zacząłem powoli pieprzyć ją długimi pełnymi pociągnięciami, z moim kutasem na jej szyjce macicy. Wiedziałem, że to uwielbiała.

“Ty draniu!”

Jej biodra zaczęły poruszać się rytmicznie i wkrótce ciężko oddychała. Gdy przyjemność wzrosła, jej ręka opadła i potarła twardy mały guzek łechtaczki. Powoli zwiększyłem tempo i gdy Asia zaczęła szczytować, wystrzeliłem ogromny ładunek w tył jej skurczonej pochwy.

“O tak!” Chrząknąłem, opróżniając w nią swoje jaja.

Pozostałem w niej, dopóki się nie odprężyła, a potem nie stoczyła się na wilgotne prześcieradło.

– Cholera, kiedy ostatnio pieprzyłeś się? Cieknę jak zepsuty kran między nogami! – powiedziała Joanna ze śmiechem.

– Przyznaję, że minęło trochę czasu. Odpowiedziałem. – Ale zawsze tak mnie podniecasz, że wydaje mi się, że dostaniesz podwójną dawkę moich małych żołnierzy.

– Tak. Cóż, tak długo, jak twoi mali żołnierze nie dostaną się do jednego z moich małych okrągłych jaj, to jestem szczęśliwa.

– Zresztą nie miałoby to znaczenia, moi mali chłopcy są non-compos mentis.

“Co masz na myśli?”

„Nie mogę mieć dzieci… moja sperma jest bezpłodna”.

Asia usiadła i spojrzała na mnie. “Co! Co masz na myśli, Max?”

„Wygląda na to, że mam niepłodność chromosomalną Y”.

“Co to znaczy?” Joanna zapytała zaniepokojona.

„Zasadniczo strzelam ślepakami… to sprawa genetyczna”.

“Skąd wiesz?”

„Poszedłem przekazać datek do banku nasienia i dowiedziałem się od nich.

„Bank nasienia!”

„Płacą 50 zł za donację, pomyślałem, że to niemało, jak na walenie w porze lunchu”. Dodałem nieśmiało.

– Więc nigdy nie będziesz mógł mieć dzieci?

– Moich nie. Nic mi nie jest. Po prostu tak jest.

“Naprawdę mi przykro, Max.” Przyciągnęła mnie do przytulenia.

– Przynajmniej nie wydaje się to wpływać na moje zdolności w łóżku.

– Nie ma co do tego wątpliwości. Chociaż powinniśmy spróbować jeszcze raz rano, żeby się upewnić. Asia uśmiechnęła się.

Zostałem na noc i rano dostarczyłem niezbędnych dowodów, pozostawiając nas oboje spoconych, ale zadowolonych. Mieliśmy wystarczająco dużo czasu, aby włożyć bieliznę, zanim Kasia wbiegła do pokoju i wskoczyła na łóżko, żeby się przytulić. Ośmiolatka nie miała żadnego problemu, żebym leżał w łóżku z jej mamą … byliśmy długoletnimi przyjaciółmi i byłem jedynym kochankiem, któremu Joaśka pozwoliła zostać na noc. Kto wie, może gdyby nie nasza różnica wieku, moglibyśmy mieć trwalszy związek.

O autorze

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *