Agata widziała, że ​​twardnieje wewnątrz swoich dżinsowych szortów, a jego erekcja rozszerza się po wewnętrznej stronie uda. Poprawiał się jedną ręką, a drugą nadal pieścił jej nogę. Bez słowa podniosła obie nogi w górę i w poprzek jego kolan, tak że jej łydki oparły się na jego udach. Czuła jego twardość na spodzie tych bardzo zgrabnych nóg.

Aga odchyliła się do tyłu na oparciu sofy i podciągnęła spódnicę jeszcze kilka centymetrów w górę.

– Śmiało, Romku. Dotknij obu. Powiedz mi, jakie to uczucie.

To było wspaniałe uczucie dla niej, kiedy ten młody mężczyzna tak doceniał jej nogi w ten sposób i był przygotowany na cieszenie się dotykiem przez jakiś czas, kiedy jęknął i nagle zatrzymał się po niecałej minucie.

Już miała zapytać, czy czuje się dobrze, kiedy poczuła gorącą wilgoć na grzbiecie jednej łydki.

Spuścił się w spodniach. Doszedł wystarczająco mocno, by przemoczyć swoją bieliznę, dżinsy i rajstopy. Niezły ładunek, pomyślała, ale o wiele za szybko.

– Czy miałeś właśnie orgazm Romku?

– Tak proszę pani, mam na myśli Agato. Przepraszam.

– Nie ma za co przepraszać.

Zsunęła nogi z jego kolan i zobaczyła ogromną plamę spermy rozprzestrzeniającą się w jego spodniach.

– Nie zrobiłeś nic złego. Może jutro możemy porozmawiać jeszcze u mnie. Lepiej idź teraz na górę przebrać się, zanim twoja mama wróci do domu, kochanie.

– Dzięki Aga. Tak mi przykro. Chciałbym porozmawiać jutro. Nie mów mojej mamie o tym, co zrobiłem.

– Nie denerwuj Romku. Idź i przebierz się teraz. Przyjdź do mojego domu jutro po szkole. Załatwię to z twoją mamą, ale to będzie między nami.

Roman pobiegł na górę, a Aga sięgnęła do rajstop i dotknęła się, gdy tylko zniknął z pola widzenia.

– Jak poszło? – zapytała Sandra, gdy tylko wróciła i usiadła z Agatą.

– Myślę, że dobrze zaczęliśmy. Wydaje się, że chce ze mną porozmawiać.

Sandra nic nie powiedziała, czekając, aż Aga to rozwinie.

– Myślę, że pod wieloma względami jest normalnym młodym człowiekiem. Chciałabym z nim przeprowadzić jeszcze kilka nieformalnych sesji i on się z tym zgadza. Spotykamy się jutro po południu u mnie, aby bardziej dogłębnie zbadać niektóre odkrycia, których dokonaliśmy dzisiaj.

– Otworzył się przed tobą?

– Owszem, trochę. Myślę, że mogę wyciągnąć z niego więcej. Nawiasem mówiąc, nie jest homoseksualistą i jest bardzo zawstydzony tym, co widziałaś.

Ulga ogarnęła Sandrę, gdy powiedziała do swojej przyjaciółki. – Dziękuję Aguś. Ufam, że zrobisz dobrze. On jest wszystkim, co mam i chcę, żeby wyrósł na normalnego i szczęśliwego mężczyznę.

– Możesz mi zaufać – powiedziała Agata, nie do końca wierząc sobie, jak to powiedziała.

Następnego popołudnia nie mogło nadejść wystarczająco wcześnie dla żadnego z nich. Roman porzucił swoje ostatnie zajęcia i napisał do Agaty z pytaniem, czy może pojawić się trochę wcześniej.

Aga, która przygotowywała się już od wielu godzin, odpisała, że ​​oczywiście może.

Miała na sobie przezroczyste rajstopy z wysokim stanem i wysokie czółenka z trzycalowymi obcasami. Całości dopełniała zawijana spódnica z kwiatowym wzorem i atrakcyjna różowa bluzka, pod którą była bez biustonosza. Ubrała się, ​​jakby wychodziła na gorącą randkę, w przeciwieństwie do rzekomego doradzania osiemnastoletniemu synowi jej dobrej przyjaciółki.

Przygotowywała się na kłopoty, ponieważ wiedziała, że ​​będzie miała duże trudności z utrzymaniem się w granicach normalnie wymaganych powściągliwości. Fakt, że sam dotyk jej nóg doprowadził tego młodego mężczyznę do orgazmu, był podniecający dla jej ego i poczucia seksualności.

Tego ranka kilkakrotnie doznała orgazmu, wyobrażając sobie, jak daleko może zajść, jednocześnie obiecując sobie, że zachowa pewne granice nietknięte.

Kiedy Roman zapukał do drzwi, kapała z niecierpliwości.

– Wejdź Romku. Rozgość się. Chcesz trochę lemoniady, a może napoju gazowanego, kiedy porozmawiamy?

– Może colę, jeśli ją masz. W ustach mam sucho.

Szybko przeszedł 3 km od liceum, pragnąc rozpocząć tę sesję, i trochę brakowało mu tchu.

– Gotowe. Usiądź na sofie, a ja zaraz wrócę z napojem.

Po powrocie z kuchni Aga wręczyła mu drinka i upiła łyk wina, które też sobie przyniosła. To będzie jej czwarta szklanka, a już odczuwała skutki. Jej zahamowania zostały niebezpiecznie zredukowane.

Usiadła obok niego i ścisnęła go za kolano, pytając: – Jak było w szkole?

– Ok Agato. Będę bardzo zadowolony, kiedy skończy się w przyszłym miesiącu.

– Czy jesteś podekscytowany studiami? Twoja mama mówi, że na jakiś czas wybierasz się do lokalnej uczelni.

– Tak.

– Będzie wiele nowych przygód do przeżycia. Dziewczyny do przeżycia i nowe rzeczy do nauczenia się.

– Nie wiem nic o dziewczynach, Aga. Nie sądzę, żeby one mnie za bardzo lubiły. Nie gram w piłkę i jestem trochę zbyt chudy.

– Nie bądź głupi, kochanie. Wyglądasz bardzo ładnie i będziesz mieć mnóstwo dziewczyn, zanim studia się skończą.

Prawdę mówiąc, Roman był trochę wychudzony, jak to ujął. Jego twarz była wystarczająco przyjemna, aby na nią patrzeć, ale jego ciało nie było zbyt dobrze umięśnione ani zbudowane, a on był niski, miał168 cm wzrostu, dobre 5 cm mniej niż Aga.

– Zdobędziesz wszystkie dziewczyny, których potrzebujesz, jeśli nauczysz się, jak zadowolić kobietę. Kobiety lubią być dotykane delikatnie i powoli. Podobał mi się sposób, w jaki wczoraj dotykałeś moich nóg. Muszę przyznać, że podnieciłeś mnie, Romku…

O autorze

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *