Stojąc przed spotkaniem zatrzymała się, nerwy trochę ją dopadły. Spojrzała w dół i zauważyła swoje buty i stopy, ponieważ często bawiła się stopami i butami, kiedy potrzebowała się zrelaksować. Tam przypomniała sobie, że jej stopy wciąż były mokre od jego spermy. Błyszcząca i błyszcząca, jej uniesiona prawa stopa z butów nawet kapała mokrą spermę z powrotem do buta, jej buty z wysuszoną spermą pozostawioną na zewnątrz były widoczne, ale nie do zidentyfikowania jako sperma.

Uśmiechnęła się. Fakt, że stała na prezentacji ze stopami pokrytymi spermą i butami z spermą wewnątrz i na zewnątrz, roztrzaskał jej nerwy w erotyczny sposób. Tego rodzaju wyzwolenia, które przywróciło ją do jej wysoce inteligentnej, silnej krzywej przywództwa. Podniosła wzrok i spojrzała prosto na stół, wpadając w rowek z dodatkową iskrą. Przez cały czas, bez wiedzy innych, nadal bawiła się mokrymi stopami z butów, gdy jego sperma powoli wysychała na jej skórze, nawilżając ją i pozostawiając ślady na jej eleganckich, ale funkcjonalnych wysokich obcasach.

Codziennie zostawiała swoje buty biurowe w wyznaczonym miejscu, za drzwiami sprzątaczki. Tam zamieniała buty, podnosząc swoje buty robocze ze świeżą spermą na nich i w środku. Dorosła, by coraz bardziej cieszyć się chwilami podnoszenia butów, gdy jego sperma przesuwała się w środku przed jej oczami. Czasami zanurza palce i rozkłada je na zewnątrz, jak środek do polerowania spermy, który ma być noszony publicznie bez wiedzy nikogo. Uczucie samotności jej bosych stóp podczas wchodzenia do buta, jej palce dotykające jego spermy, zanim zostały w niej uduszone, pozostawiły ją z niegrzecznym uśmiechem.

Wszystko to stało się powszechną, codzienną rzeczą do tego stopnia, że ​​teraz spodziewała się spermy w swoich butach i nie mogła się doczekać. Fakt, że ten mężczyzna miał orgazmy i dochodził nad nią, jej stopami i butami, stał się bardzo erotyczny, „i nawet nie prosił o seks!”. Zamyśliła się, gdy ponownie włożyła buty do biura, jej palce u stóp wiły się radośnie w jego spermie. Swoje badania przeprowadziła również na temat fetyszu, ale także masturbacji w pracy dla pracowników oraz tego, jak zwiększa ona zdrowie psychiczne i produktywność ludzi.

Wyniki mówiły same za siebie. Przeznaczyła swoje biuro na jego pokój do masturbacji, ale pod jej biurkiem. Mając dwoje drzwi do jej biura, mógł przyjeżdżać i odchodzić niezauważony. Spędzając do godziny na raz, siedział pod jej biurkiem, gdy był zestresowany, masturbując się piętą w dół jego penisa. Albo nadepnąć lub po prostu pocierać swojego kutasa o jej bose stopy przed udekorowaniem ich spermą podczas pracy. Czasami musiała wstać z biurka po tym, jak właśnie spuścił się na jej stopy, co oznaczało, że chodziła ze świeżą, ciepłą spermą na czubkach stóp, łatwo zauważalną, jeśli ktoś na nią spojrzał. Noszenie jego spermy na stopach jako codzienna, normalna rzecz po prostu rozproszyło jego stres i powitało jego fetysz jako normalną dobrą rzecz, którą nosiła z dumą.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *