Marcela naciągnęła na głowę kaptur płaszcza, pozostając nisko w płytkich trzcinach u podstawy skalistego wzgórza. Szeroka, wypalona ogniem jaskinia była oświetlona przez zachodzące słońce. Słabe gwiazdy dopiero co zaczęły wychodzić z nocnego nieba, a jeśli jej zakład był słuszny, to był właściwy moment.

Mieszkał tu czerwony smok i niedawno ograbił wysłannika niosącego sztabki złota. Studiowała jego wzorce, a dziś był ten dzień, w którym smok wyruszy na polowanie na bydło z wioski, by najeść się na cały tydzień.

I tak poczuła drżenie ziemi i znów spadła. Z wylotu jaskini wyszedł dumny czerwony smok, a jego masywne skrzydła rozwijały się, gdy wyciągał długą szyję. Przyglądała się jego pazurom, tylko jeden był wystarczająco duży, by poradzić sobie z krową, szpony musiały być większe niż jej głowa. Jego nogi napięły się, a potem kopnęły, skrzydła uderzały w dół, by złapać powietrze, gdy leciał, a surowe wichury pochylały wierzchołki wiecznie zielonych drzew wokół jaskini, gdy szybował do przodu.

Poruszała się, przechodząc przez pole i weszła do jaskini. Suchy skwar spotkał ją przy wejściu, jakby w środku płonął jakiś wielki ogień. Zapach dymu i spalonego drewna zwisał gęsto, jej kroki milczały na kamieniu, gdy przedzierała się przez masywne przejście. Ostrożnie ruszyła przez tunel do dużej, wydrążonej jaskini. Strumień lawy gromadzącej się w rogu pokoju oświetlał ogromny stos skarbów w głębokim czerwonym świetle. Jej oczy się rozszerzyły, gdy zobaczyła berła, ceremonialne zbroje, kamienie szlachetne i wiele, wiele złotych monet. Odczucie, że jest tyle skarbów, których nigdy wcześniej złodziejka nie widziała na własne oczy, sprawiło dreszcze na kręgosłupie.

Skupienie. Weź to, czego zniknięcia smok nie zauważy od razu: złote monety. Zanim smok przeliczy swój skarb, już dawno jej nie będzie. Zabierz je z mniej oczywistego miejsca: z tyłu po lewej stronie skarbu, na którym położyłby się łuk jego ogona lub szyi.

Każdy krok był obliczany, jej nerwy szalaly, im bliżej skarbu była. Jej umysł zaczął już przeliczać, ile by zarobiła, gdy wyciągała z plecaka pustą paczkę. W tylnym rogu zaczęła zagarniać do niego złoto. Głośny proces, ale bycie głośnym jest w porządku, gdy jest tam sam.

Tak przynajmniej myślała.

Chwilę zajęło jej usłyszenie, ale przerwała, słysząc coś, co brzmiało jak przypływ, rytmiczny biały szum jak fale na brzegu. Bardzo ostrożnie zamknęła plecak i naciągnęła go na plecy. Coś było nie tak i nawet jeśli jej paczka nie była pełna, nie warto było ryzykować…

Marcela przeklęła swoje szczęście kilka tysięcy razy. Rozglądając się, otarła się o bardziej szorstki rejon, który spowodował, że smok napiął się wokół niej, ściskając ją mocno, a na jej ciele można było odczuć „miękki” śmiech smoka. Krocząc krok po kroku, powinna być w stanie zrobić sobie drogę ucieczki.

Znów były drżenia. Marcela przerwała swoje działania. Ryndir podniosła głowę, wpatrując się w dusznego kolegę z sypialni, gdy wrócił do ich kryjówki z posiłkiem. – Valloth – zamruczała, kołysząc ogonem, gdy przykuła jego uwagę. Większy potwór pozwolił krowie w szczękach spaść na kamienną podłogę.

„Ryndir, powinnaś odpoczywać”.

„Valloth, ale ja mam taką potrzebę” – znów zamruczała, wzdychając, czując pierzaste uderzenia małego złodzieja. „I mam dla nas niespodziankę, kochanie”.

Wystarczająco blisko niej Ryndir pogłaskał jego klatkę piersiową małymi szczypcami po miękkich łuskach.

Jej kumpel starał się skupić. „Nie, potrzebujesz jedzenia i odpoczynku”.

Ryndir wśliznęła się pod niego, Marcela krzyczała, gdy poczuła, jak jej świat porusza się i zaciska wokół niej, ściskając puls. Pod swoim kochankiem Ryndir przycisnęła się do niego, ocierając się o niego tyłkiem, westchnęła leniwie, dusznie. „Ale potrzebuję cię dziś wieczorem. To głęboka, paląca, potężna potrzeba”.

Każde słowo osłabiało determinację smoka, gdy dokuczała mu, a on pochylił się, by przygryźć jej łuski. „Jaka jest twoja niespodzianka?”

Uderzyła go w tyłek ruchem ręki „musisz wejść do środka, kochanie”.

Jego przednie nogi zbliżyły się do niej i przyszpiliły ją do brzucha. Wydała z siebie podekscytowany pisk, gdy poczuła jego imponującą długość na siebie, ocierając się o rozgrzanego członka tak dokuczliwie, że jej biodra wierciły pod wpływem ruchów Marceli. Pochylił biodra i pozwolił, by jego czubek znalazł jej szparkę.

Marcela poczuła, jak smok się porusza i kołysze, ponownie przeklinając, gdy ściany stały się śliskie. Panika zaczęła się pojawiać, gdy zdała sobie sprawę, że smok był … mokry. Zapach wędzonego drewna stał się silniejszy, gdy przysięgła, że ​​usłyszała jęk, a jej więzienie zadrżało. Wtedy zobaczyła, że ​​przejście się rozstąpiło, a niemożliwie masywny kutas przebija wejście Ryndir, wpychając się w jej otchłań z niepokojącą szybkością. Sapnęła w panice i próbowała się poruszyć, gdy kutas kochanka wypełnił jej przejście, ocierając się o Marcelę i przyciskając ją do ścian Ryndir. Marcela wierciła się i bezskutecznie waliła w głowę kutasa, który był większy od niej całej, i próbowała go wypchnąć.

Oczy Vallotha rozszerzyły się, gdy jego biodra spotkały Ryndir, a on spojrzał na nią, gdy uśmiechnęła się do niego złośliwie. “Czy to…”

Ryndir ścisnęła jego penisa, zaostrzając cipkę wokół niego. „Tak. Mamy trzecią dzisiejszego wieczoru. I chcę, żebyś zapełnił. Mnie. Całą.

Valloth wydał z siebie potężniejszy głos, gdy ugryzł ją w szyję, wydając jęk, wbijając się głęboko w kochanka mocnymi, małymi ruchami bioder. Marcela szarpała się, gdy pulsujący, gruby członek osunął się na nią i przycisnął ją do fałd Ryndir, a jego mocniejsze piżmo obezwładniało, gdy gwałtownie wciągnęła powietrze, czując, jak przytula się do jej łechtaczki w niewygodnej pozycji. Przygryzła wargę, przeklinając ponownie, gdy została złapana między miłością dwóch smoków…

Ciało Ryndir zalewało rozkosz. Kły jej kochanka na szyi były elektryczne, wywoływały dreszcze wzdłuż kręgosłupa, gdy odepchnęła się od jego grubego penisa, kochając uczucie bycia tak wypełnionym i rozciągniętym. Drobne pociągnięcia złodziejki tylko zwiększały tę przyjemność, docierając do wrażliwych miejsc zbyt delikatnych dla potężnego penisa Vallotha. Wygięła plecy w brzuch Vallotha i jęknęła ponownie, głośno, odsuwając biodra do tyłu, by uzyskać więcej, więcej, więcej.

Valloth warknął z dominacją, zapinając biodra Ryndir z silnym jękiem. Ścisnęła jego penisa do tyłu, pchając go głębiej, ocierając wrażliwy spód o biedną duszę złapaną między nimi i kochając moc, którą czuł. Odciągając co najmniej połowę swojego ciężkiego penisa do tyłu, uderzył ją ponownie, potrząsając kamieniem pod nimi.

Marcela jęknęła z frustracji i pobudzenia i zaklęła, gdy poczuła mocne pulsowanie kutasa Vallotha, gdy cipka Ryndir zacisnęła się na niej, rytmiczne pchnięcie sprawiło jeszcze większy ścisk, gdy próbowała uciec z każdym pchnięciem smoka.

Marcela poczuła zmianę, pchnięcia Vallotha nadchodziły teraz szybciej. Byli bardziej zdesperowani, bardziej potrzebujący, gdy wielokrotnie wypełniał cipkę Ryndir. Rozszerzając oczy, wiedziała, co się buduje. Nastąpił wytrysk, niewielka powódź jego predum, która przecięła przejście, ułatwiając mu szybsze pchnięcie. Przejście Ryndir było coraz ściślejsze w bardziej przypadkowych odstępach, jej jęki stawały się coraz głośniejsze, gdy oba stały się bardziej gorące.

Ściany Ryndir rozgrzały się, a kutas Vallotha zaczął puchnąć, gdy zbliżał się do punktu kulminacyjnego. Sapiąc mocno, pchał płytkimi, krótkimi ruchami w swoim szalonym tempie. Przycisnął jej pierś do ziemi, przyciągając ją do siebie, gdy jego biodra waliły w nią coraz bardziej. Ryndir przewróciła oczami, gdy jęczała, a język zwisał, gdy brała to, co dał Valloth. Całe jej ciało podskoczyło, gdy poczuła głęboko w sobie usługi Marceli, przyspieszając przyjemność.

Marcela walczyła z najeźdźcą, stając się bardziej zdesperowanym, aby uciec, zanim wydarzenia nocy dobiegną końca. Słyszała narastające jęki, gorące ciała, czuła, jak przyspieszają bicia serc, gdy osiągali szczyty przyjemności.

Valloth ryknął, paląc kamień płonącym gorącym ogniem, gdy skrył w pełni swoją knagę w kochance. Ryndir zachwycała się ​​ekstatycznie, gdy szarpnęła i chwyciła jego penisa. Marcela wstrzymała oddech i wzięła ostatni oddech, gdy poczuła, jak wielki kutas drży, zaciska się, puchnie, a następnie gwałtownie zwalnia. Raz za razem jego ładunki nadchodziły, zalewając jej cipkę jego gorącym białym nasieniem. Doiła go coraz bardziej, gdy Marcela była uziemiona między ich płciami i pchnęła się we własny punkt kulminacyjny, ten erotyzm to nawet dla niej za wiele.

Marcela nie mogła uwierzyć, że może być tak wiele spermy, a ich kulminacje trwały prawie minutę, zanim Ryndir upadła. Valloth uwolnił penisa, a złodziej wylał się wraz z nią do jaskini poniżej, kaszląc i dysząc. Ryndir westchnęła szczęśliwie, zerwała plecak z monetami, które złodziej zebrał, i rzuciła go w bałagan, gdy Marcela ocierała twarz najlepiej, jak potrafiła.

O autorze

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *