Zamknęła za sobą drzwi i rozejrzała się za wolnym miejscem, żeby usiąść. Jak zawsze, sauna była wypełniona, i to głównie mężczyznami. Nic nowego, ale hej, przecież przyszła tylko po to żeby się wypocić po stresującym tygodniu. Znalazła lukę na ławeczce, gdzie usiadła przyciągając do siebie jedną nogę. Rozluźniła się i zamknęła oczy.

Dwoje mężczyzn obserwowało ją kiedy wchodziła do środka. Spojrzeli na siebie porozumiewawczo i przenieśli wzrok z powrotem na kobietę. Wyglądała na zmęczoną. Zapewne miała za sobą ciężki tydzień. Wyraźnie się zrelaksowała, przytulając do ciała zgrabną nogę. Czerwony kostium kąpielowy podkreślał jej krągłe kształty, ale zakryła kończyną prawie cały widok.

Jakby czytając im w myślach, po chwili opuściła stopę na podłogę i pochyliła się w przód. Miała zamknięte oczy i położyła dłonie na udach, wycierając z nich pot. Następnie odchyliła się w tył, pokazując dokładnie to na co liczyli.

W saunie było stanowczo za ciepło, żeby mogła siedzieć skulona. Oparła więc stopę na podłodze i położyła dłoń na udzie, pochylając się w przód. Oparła się następnie plecami o ścianę, a na jej twarz spadło z sufitu kilka kropel wody. Potrząsnęła głową. Czuła pot spływający jej po plecach i po szyi, kierujący się pomiędzy piersi. Westchnęła.

Dwie pary oczu śledziły krople potu spływające pomiędzy piersi. Mężczyźni wyobrazili sobie co zrobią z kobietą, kiedy wszyscy już wyjdą.

Jak zwykle, zastanawiała się czy ktoś ją obserwuje kiedy tak siedzi pogrążona w myślach. Lubiła sobie wyobrażać, że każda osoba rozbiera ją w myślach.

Oczy wędrowały wzdłuż jej ciała, a faceci wyobrażali sobie zdejmowanie obydwu ramiączek kostiumu kąpielowego i zsuwanie go w dół ramion. Jeden z nich pomyślał o objęciu piersi i podniesieniu jej do ust. Podrażniłby językiem dużego sutka, przyspieszając stopniowo ruchy, okrążając go i liżąc od góry. Zmieniałby nacisk od małego do silnego, używając całej powierzchni języka.

Drugi mężczyzna wyobraził sobie złapanie sutka pomiędzy palce i lekkie uszczypnięcie. Kobieta otworzyła wtedy szeroko oczy i westchnęła. Ukląkł wtedy przed nią, ściskając sutka jeszcze mocniej i wsuwając drugą dłoń pod kostium kąpielowy. Odsunął go na bok i wśliznął palec do jej wilgotnej cipki. Delikatnie dotykał jej całej, dopóki nie natrafił na łechtaczkę. Zaczął ją drażnić, więc stała się twardsza. Rozpoczął wtedy cały cykl pieszczot od początku, obserwując jak ciało wygina się pod jego dotykiem. Dodał do zabawy kolejny palec, czując jaka jest mokra i napalona.

Wyobraziła sobie młodszego faceta z tatuażami, siedzącego po jej lewej stronie, odwracającego się nagle i pociągającego ją za włosy. Pocałował ją wtedy brutalnie, a jego pot lał się po jej ciele. Wszystko zaczęło się mieszać, kiedy całowali się coraz namiętniej, a on przytrzymywał ją za szyję tak że nie mogła się ruszyć.

Brodaty, starszy mężczyzna po jej prawej zdjąłby gwałtownie jej kostium kąpielowy i dotknąłby jej piersi, masując je w dłoniach. Uderzyłby je kilka razy i szczypał sutki.

Trzeci facet, siedzący dokładnie naprzeciwko, pokryty ciemnym owłosieniem, podszedł by bliżej i przyciągnął jej biodra do siebie. Po odsunięciu dolnej części kostiumu lizałby jej cipkę, wsuwając język do środka. Zachowywałby się jak nienasycone zwierzę.

Dwoje mężczyzn przysunęło się bliżej kobiety, patrząc na pozostałe osoby w saunie, a następnie znowu na siebie nawzajem.

Wytarła pot z czoła, przesunęła palcami po włosach i przeciągnęła nimi od szyi aż po biust. Nagle poczuła uderzenie gorąca, zdając sobie sprawę że wkrótce osiągnie swój limit i będzie musiała wyjść na zewnątrz.

Jak gdyby czytali jej w myślach, mężczyźni z naprzeciwka wstali i wyszli, zostawiając ją samą z pozostałą dwójką.

Poczuła łaskotanie na karku i zdała sobie sprawę że tym razem to nie pot, ale czyjaś dłoń. Zatrzymała się, kiedy dotarła do tyłka. Kolejna dłoń dotknęła jej twarzy, zsuwając się na szyję i, po krótkim zawahaniu, niżej na biust. Objęła jedną z piersi przez kostium.

Kolejna przedostała się przez materiał i ścisnęła sutka. Drugiego ktoś mocno ssał. Inny mężczyzna pociągnął gwałtownie jej włosy i ugryzł w ucho. Westchnęła, ale nie otworzyła oczu.

Faceci porozumiewali się bez słów- robili to już wiele razy wcześniej i stanowili zgrany duet. Starszy z nich wstał naprzeciw kobiety, po czym uniósł jej biodra. Młodszy przytrzymał jej obie ręce, wsunął się pod nią i usadowił na sobie. Czuła co się dzieje, ale nie miała czasu na przemyślenia, ponieważ starszy koleś równocześnie odsunął na bok dól jej kostiumu, i włożył w nią dwa palce. Poruszał nimi głęboko i zmieniał nacisk. Nadal ściskał jej sutka i namiętnie całował.

Mężczyzna spod spodu poruszył się, a ona poczuła kolejną dłoń, kierującą się tym razem na jej odbyt. Od czasu do czasu palec wchodził w nią, po czym powoli się wycofywał i krążył wokół wejścia. Stopniowo dołączały się kolejne palce, poruszając się w rytm jednoczesnego masażu piersi.

Mając wypełnione wszystkie dziury, poczuła nagle piętrzące się napięcie. Wytrysnęła na kolesia przed sobą, napierając na niego. On odepchnął ją w tył i zaczął lizać jej twardą łechtaczkę, a ona wytrysnęła po raz drugi.

Obaj mężczyźni wycofali się, wiedząc że jest na nich gotowa. Młodszy podniósł ją i nadział na siebie, a ona pochyliła się w przód i wzięła go, stękając.

Kiedy już był w środku, poczuła drugiego penisa wchodzącego w nią od przodu. Oparła się wygodnie i przyjęła chętnie dłoń oplatającą się wokół szyi. Faceci zaczęli ją posuwać, czekając na jej okrzyki bólu i rozkoszy. Spojrzeli na siebie, czując wzajemne pchnięcia.

Młodszy z nich przypomniał sobie, że jeszcze od kiedy był dzieckiem, zawsze uwielbiał wspólne spędzanie czasu z ojcem.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *