New Vegas powstało na przedgórzu Los Angeles. Ziemia indyjska, która kiedyś była lasem narodowym, teraz powróciła do plemion. Sto kasyn zbudowanych w ciągu czterech lat. Długi, niewypłacalność, wszystko to związane z długiem hazardowym stało się krajową epidemią. W 2085 r. Kongres uchwalił ustawy mające na celu ochronę i zachowanie praw największej siły politycznej w kraju. Długi hazardowe zostały uznane za przestępstwo, a większość działań uznano za czyny niedozwolone lub działania cywilne. W kolejnych latach powstawały miejsca pracy na pustyni i sklepy, które wykorzystywały darmową siłę roboczą.

2087 Zbrodnie związane z zadłużeniem zostały rozszerzone, aby umożliwić członkom rodzin wykonywanie wyroków za naruszenie prawa. To prawo nazywało się “Ratuj rodzinę”. Trzymanie dłużników z dala od więzienia, aby utrzymać dzieci lub innych członków rodziny i utrzymanie długów na tyle wysokich, aby utrzymać potrzebną siłę roboczą.

Rozdział pierwszy

Kasia była w pracy, kiedy po nią przyszli. Jej mąż Grzesiek poszedł za nimi do środka, głośno dziękując jej za zgodę na poświęcenie mu czasu. Zapytała, co się dzieje, gdy inkasenci zakuli ją w kajdanki. Jeden z oficerów wyjaśnił, że skoro dobrowolnie zgodziła się dokończyć wyrok na męża, ale nie poddała się w wyznaczonym czasie. Teraz ma jeszcze dwa tygodnie dodane do zdania dziewięćdziesiątego dnia w zakładzie karnym dla kobiet. Kasia rozzłościła się i zaczęła krzyczeć, że nigdy nie podpisała żadnych formularzy, a to była totalna bzdura. Grzesiek nigdy nie powiedział, że są w długach hazardowych. Mówił tylko o wygranych pieniądzach. Kasia została przeszukana. Nadzorca zauważył jej rude włosy i wykwintną twarz, a następnie jej ogromny biust i duży tyłek. Ładne skazane kobiety były cennym dobytkiem, który mógł wykorzystać na wiele sposobów. Był winien komuś przysługę, a ona mogła mu się bardzo dobrze odwdzięczyć. Dokumenty przekazania wyroku zostały przywołane na jego tablicy i porównane z jej podpisem. Była zszokowana, gdy powiedziano jej, że podpisy są zbyt podobne, by mogły być fałszywe. Została przewieziona do punktu zbiórki w centrum miasta i wsadzona do autobusu. Przed wejściem na pokład została przesunięta z linii i wepchnięta do rogu. Ten sam dozorca, który zatwierdził jej areszt, zepchnął ją na ścianę bloku żużlowego. Podciągnął bluzkę i podwinął stanik, uwalniając duże piersi. Wyciągnął długopis i napisał na jej lewej piersi:

„Kuba, ciesz się. Jesteśmy kwita?” Następnie zrobił uśmiechniętą buzię z okrągłym sutkiem jako nosem. Z grubsza wepchnął jej cycki z powrotem do dużego stanika i opuścił bluzkę. Jazda autobusem była gorąca i męcząca. Kasia nadal wyglądała olśniewająco, mimo że jej tusz do rzęs spłynął pod oczami. Zgarnęli skazańców z autobusu i zaprowadzili ich do środka w celu sprawdzenia. Została zaznaczona kodem kreskowym w trzech miejscach, z tyłu każdej ręki i na środku jej klatki piersiowej tuż pod linią kości obojczyka. Ten stempel laserowy z “pierwszym zegarem” został zaprojektowany tak, aby zniknął po sześciu miesiącach. Powtarzający się skazańcy dostali stałą pieczęć. Głowa Kuby rozjaśniła się, informując, że czeka na niego zakodowana osobista wiadomość.

„Kuba: partia 57, punkt #820145. Mniej więcej idealne ciepłe łóżko dla Ciebie. Radek”.

Kuba jest starszym przełożonym w zakładzie. Ze względu na zalew skazańców pracujących w terenie i troskę o to, by funkcjonariusze musieli pracować w długich godzinach, każdemu z nich pozwolono na pracę powierniczą w swoim miejscu zamieszkania jako służbę domową, wyraźnie określając „obowiązki na przykład małżeńskie”. Oficjalne stanowisko w polityce penitencjarnej zachęca do stosowania kar cielesnych wobec skazanych w razie potrzeby w celu zmniejszenia marnotrawstwa i czasochłonności pracy papierkowej, przetwarzania i procesów. Czas skazanego może być dodany/odjęty po odpowiednim sprawdzeniu i jest całkowicie pod kierunkiem firmy. Przepełnienie zostało wyjęte z rąk rządu. Rozbudowano jeden z większych zakładów, ponieważ znalazła się wolna ziemia. Pan Hemet przekazał im ziemię w nadziei na miejsca pracy i podatki (po 20 latach zwolnienia z podatku). Kompleks obejmował osiemset mieszkań dla pracowników. Zaczęli w jednopokojowych mieszkaniach i ukończyli duże dwupokojowe dla wysokich rangą urzędników.

Kuba sprawdził akta aresztowania #820145. Rude włosy były plusem. Ze zdjęcia, które zrobiłem, ten był prawdziwym obserwatorem. Wyniki badań lekarskich były odpowiednie. Uwagi specjalne: piersi i pośladki “+”. Kuba jest wielkim człowiekiem oraz dominującym typem przywódcy, ale ma słabość. To były duże, wiszące piersi na pięknych kobietach. Wiele kobiet ma duże piersi, ale niewiele pięknych kobiet ma duże, wiszące piersi. Piękne kobiety z tego typu piersiami zawsze były seksualnie ekscytujące dla niego. To musiało być coś w jego latach dojrzewania. Trudno było powiedzieć, skąd się dokładnie wzięło, ale mimo to bardzo go to dotknęło. Nic bardziej go nie podniecało. Lubił też bić ludzi oraz kobiety o rudych włosach i pełnych, dużych pośladkach. Będąc łagodnym sadystą, duży okrągły tyłek idealnie nadawał się do czerwonych klapsów. Kuba rozkazał systemowi poszukać #820145. Była pod prysznicem. Ciemne, długie, rude włosy, piękna twarz wysokiej kobiety. Ogromne cycki, które zwisały naturalnie i idealnie, Pełna okrągła dupa. Tak, tak, i tak. Szorowała swój lewy cycek. Uśmiechnięta twarz była czysta. Kuba zrobił kopię filmu, żeby zobaczyć, co mówiła przed myciem.

„Kuba, ciesz się. Jesteśmy kwita?”

Kasia szukała kosza, na którym położyła swoje ubrania, ale jej ubrania zostały zebrane i przewiezione do spalarni. Zapobieganie zarażeniu było najważniejsze. Otrzymała cienki żółty kombinezon i parę tanich gumowych butów. Ubrała to, a Kuba kazał ją zabrać i przekierować do pokoju przesłuchań. Usiadła i czekała na krawędzi łez. Wszedł, podszedł do krzesła i usiadł, nie patrząc na nią. Przejrzał jej akta i po pięciu minutach zaczął.

– Twoje zatrzymanie jest ważne. Pani mąż jest winien 374 000 złotych i sześć tygodni temu został skazany za łamanie długów. Pięć tygodni temu podpisałaś i złożyłaś wniosek o przeniesienie wyroku. Dwa tygodnie temu został zatwierdzony, a potem się nie zjawiłaś.

– Niczego nie podpisałam!

Kuba widział, że podpisy nie były nawet zbliżone do tego samego pisma, ale nie chciał pozwolić, by mu uciekła.

– Pozwól, że pokażę Ci, jakie życie czeka Cię przez następne sto cztery dni.

Następnie uruchomił plik wideo na ścianie przedstawiający kobiety pracujące w gorącym słońcu i śpiące na ziemi. Ich piękne miękkie dłonie obróciły się w blizny i krwawiły. Urocza twarz młodej dziewczyny i po 90 dniach pracy w słońcu, poparzona, z pęcherzami, zainfekowana i z brakującymi zębami. Wideo z klipem o niektórych więźniach walczących o szczotkę do włosów. Jedna kobieta została zakrwawiona, rozebrana do naga i wrzucona do rowu.

– Patrząc na Ciebie, nie sądzę, żebyś była stworzona do takiego życia. Mamy program powierniczy. Jeśli jesteś zainteresowana, mógłbym spróbować Cię w to wciągnąć. Zostałabyś w świetnych warunkach. Wykonywanie prostych czynności związanych z utrzymaniem domu i usługami domowymi. Jesteś zainteresowana?

Kasia nadal patrzyła na dziewczynę z brakującymi zębami, kiedy powiedziała:

– Tak! Boże, tak!

– Dobrze więc. Postaram się zobaczyć, że nie tęsknisz za mężem zbytnio.

– Dziękuję! Dziękuję!

Kasia położyła ręce na piersi, aby powstrzymać kołysanie się pod cienkim ubraniem. Została wyprowadzona na korytarz, gdzie oficer przyniósł jej kilka formularzy do podpisania. W pierwszej linijce porozumienia powierniczego wyraziła zgodę na skrócenie o połowę czasu skazania pod następującymi warunkami…bla bla bla. Było wydanie podobieństwa i wydanie wideo. Kasia pomyślała: „Połowa czasu wolnego! Tak!” Podpisała formularze i została zabrana do pokoju wypoczynkowego, gdzie kazano jej pomóc przy kawie, owocach lub czymkolwiek, co chce. Jej oficer w ciągu kilku godzin miał ją zabrać do swojego mieszkania. Oficer był świadkiem formularzy i wprowadził je do archiwum. Zostały one certyfikowane, zalegalizowane i obowiązują od momentu, gdy papier został podpisany.

Tagi:

O autorze

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *