Jedziemy z powrotem do hotelu. Po drodze trzymam cię za rękę, gdy kładziesz głowę na moim ramieniu. Upewniam się, że wszystko w porządku i nie jesteś zbyt zmęczona. Całuję czubek twojej głowy i delikatnie mówię, że jesteś piękna i bardzo cię pragnę. Patrzysz w górę i całujemy się. Chwilę później docieramy do hotelu.

Kiedy docieramy do naszego pokoju, biorę cię w ramiona i całuję głęboko, czując twoje ciało mocno przy moim. Poruszam jedną ręką, żeby złapać twój tyłek i dać mu klapsa przez sukienkę.

Odsuwasz się lekko i zaczynasz zdejmować sukienkę. Mówię ci, żebyś przestała, a ponieważ należysz do mnie, to ja cię rozbiorę. Rozpinam zamek z tyłu, zsuwam go z ramion i obok piersi. Twoje sutki są twarde, więc upewniam się, że je uszczypnę, a potem trochę poliżę i ugryzę, na tyle, żeby bolało.

Klękam i jeszcze bardziej obniżam twoją sukienkę, odsłaniając brzuch i składam na nim małe lekkie pocałunki. Widzę gęsią skórkę i słyszę, jak bierzesz ostry oddech. Opuszczam sukienkę za biodra i na podłogę. Znowu całuję Twój brzuch, tym razem aż do początku twojej cipki. Twoja cipka wygląda tak gorąco, wargi lekko nadęte z podniecenia, seksowna plamka włosów łonowych i tak ładnie pachniesz.

Mówię ci, żebyś usiadła na łóżku, a ja się rozbiorę. Mój kutas jest twardy i wystaje, gdy zdejmuję bokserki. Podchodzę do ciebie i każę ci otworzyć usta. Bierzesz główkę mojego kutasa do ust i trochę go drażnisz, lekko go liżąc. Pcham cię z powrotem na łóżko i czołgam się obok ciebie, obejmując cię, czując, jak każdy cal mojego ciała spotyka twoje. Mówię ci, że jesteś piękna i seksowna i cieszę się, że jesteś moja. Splatamy nogi i oddajemy się w długi pocałunek, trochę się gubiąc.

Przerywam nasz uścisk i zaczynam schodzić w dół twojego ciała, całując twoją twarz, usta i szyję, aż docieram do twoich piersi. Całując je, liżę twoje sutki, a potem szczypię i ciągnę na tyle, żeby bolało. Jęczysz i znowu je gryzę, słyszę, jak oddychasz ciężej.

Całuję Cię w dół do twojej cipki i rozkładam twoje wargi. Liżę twoją łechtaczkę, a ty łapiesz mnie za głowę, próbując wepchnąć mnie głębiej. Mówię ci, abyś nie była niecierpliwa i liżę cię długimi, powolnymi pociągnięciami, kochając gorące dźwięki, które wydajesz. Wtykam ci język i pieprzę cię tym, próbując wbić go tak daleko, jak tylko mogę. Znowu łapiesz mnie za głowę, a ja cię liżę mocniej. Prosisz mnie, abym pozwolił ci przyjść, ale jeszcze ci nie pozwolę.

Pocieram Twoją łechtaczkę koniuszkiem palca i liżę Twoją cipkę głębiej. Oblizuję jeden palec i delikatnie drażnię Twój tyłek. Czuję, że się trzęsiesz i rozkładasz dla mnie swoje policzki. Mówię ci, że sprawię, że przyjdziesz i głośno jęczysz. Mówię ci, że jesteś dobrą dziwką i wsuwam mój palec ledwo w twoją idealną dupę. Mocno liżę twoją łechtaczkę i twój orgazm, spuszczając się na moją twarz. Odsuwam się i pozwalam ci odpocząć przez kilka minut…

O autorze

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *