Napoje przychodzą i cieszymy się nimi powoli. Wsuwam rękę w górę twojego uda do twojej cipki i jeszcze trochę cię drażnię. Widzę, że drżysz i mój palec jest przesiąknięty Twoją wilgocią. Rozpinam spodnie i trochę wyciągam fiuta. Zbliżam Cię na pocałunek, a Twoja dłoń odnajduje mojego kutasa i zachęcam do pogłaskania. Mówię ci, że chcę, żebyś to teraz ssała. Rumienisz się, ale schylasz głowę w jego kierunku.

Nie ma już nikogo w pobliżu. Czuję, jak bierzesz mojego fiuta do ust i kręcisz językiem wokół głowy, sprawiając, że cicho jęczę. Nabierasz trochę więcej do swoich gorących ust i zaczynasz kiwać głową, gdy przesuwa się w górę i w dół. Mówię ci, jaka jesteś niegrzeczna dziwką, a ty bierzesz więcej mojego wałka do ust, kołysząc głową, gdy pracujesz ze mną głębiej. Chwytam Cię za włosy i spycham jeszcze niżej, unosząc lekko biodra, aby mieć pewność, że weźmiesz jak najwięcej. Czuję, jak kręcisz językiem i mówię, że przyjdę i oczekuje się, że wszystko połkniesz. Używam twoich włosów, aby przyspieszyć twoje tempo, gdy jestem coraz bliżej cummingu. Zmuszam twoją głowę, ale tym razem zostawiam ją tam i mówię, że dochodzę. Jęczysz i połykasz to wszystko jak dziwka, którą wiedziałem, że jesteś.

Siadasz z powrotem, a ja na razie wkładam mojego fiuta do spodni. Mogę powiedzieć, że jesteś teraz bardzo podekscytowany. Po złapaniu oddechu szepczę ci do ucha, że ​​twoja kolej. Sprawię, że dojdziesz tutaj i nie wydasz żadnego dźwięku. Trochę protestujesz, ale chętnie otwierasz nogi na tyle, żebym cię dotknął. Słyszę, jak cicho jęczysz między oddechami.

Okrążam twoją łechtaczkę koniuszkiem palca, a ty cicho sapiesz. Obrysowuję palcem kontur Twoich warg cipki i używając Twojej własnej wilgoci delikatnie pocieram Twój odbyt. Słyszałem, że bierzesz ostry, zaskoczony oddech i trochę się wiercisz. Wsuwam 2 palce w twoją cipkę i powoli zaczynam cię pieprzyć. Czuję, że się odpychasz.

Zahaczam palcem i znajduję twój punkt G, gdy mówię ci, jaką jesteś dziwką i jak lubię, jak moja dziwka zachowuje się w ten sposób. Zwiększam tempo, widzę, jak twoja klatka piersiowa unosi się, gdy oddychasz szybciej. Powiem ci, jak zamierzam cię później pieprzyć i jeszcze trochę popracować nad twoim punktem G. Moje palce są przemoczone i podejrzewam, gdzie ty też siedzisz. Prosisz mnie, żebym pozwolił ci dojść i zgadzam się. Wsuwam i wysuwam palce szybko i głęboko i czuję, jak ściany się zaciskają. Twoja cipka kurczy się wokół moich palców i widzę, że starasz się zachować ciszę. Czuję, że dochodzisz, gdy oddychasz szybko, twoja twarz jest zarumieniona. Dziękujesz mi za to, że pozwoliłem ci osiągnąć orgazm, a ja mówię, że jest jeszcze coś do naśladowania.

O autorze

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *