Stojąc za tobą, wsuwam rękę pod twoją sukienkę i dotykam twojego tyłka. Drażnię się, że dotknę twojego odbytu, ale ruszam ręką, żeby cię dotknąć od tyłu. Głośno wzdychasz, kiedy znowu cię pieprzę palcami, wypychając biodra do tyłu, gdy wsuwam kolejny palec. Przesuwam drugą rękę na przód twojej sukienki na zewnątrz i szczypię twój sutek. Zdecydowanie, ale cicho mówię ci, że nikt nie może masz tylko mnie. Słyszę, jak jęczysz głośniej i czuję, jak słabną ci kolana.

Wyjmuję palce z twojej bardzo mokrej cipki i przesuwam je po twoim odbycie, żebyś poczuła, że ​​się zamoczył. Twój oddech przyspiesza. Usuwam rękę, wciskam twardego kutasa w twoją dupę i wciskam go w ciebie. Szybko odpychasz się, spotykając się z moimi pchnięciami i oddychając ciężko. Odwracam cię do siebie i znów cię całuję. Lekko przygryzam Twój sutek przez sukienkę, prowadząc Twoją dłoń do mojego krocza i twardego penisa. Widzę mały uśmiech na twojej twarzy. Pozwalam ci głaskać go przez moje spodnie, ciesząc się twoim dotykiem. Upewniając się, że nikogo nie ma w pobliżu, rozpinam spodnie i opuszczam zamek. Kieruję twoją rękę z powrotem do mojego fiuta i każę go pogłaskać.

Opuszczam bokserki, prowadzę cię na kolana i popycham twoją twarz w kierunku mojego fiuta. Czuję twoje ciepłe, szybkie oddechy, kiedy wprowadzam głowę do twoich ust. Chętnie go ssiesz, a ja jęczę, gdy mnie liżesz. Po kilku minutach prowadzę cię z powrotem na nogi i zbieram się z powrotem. Ponieważ byłeś takim cierpliwym frajerem, szybko podnoszę twoją sukienkę, klękam i liżę twoją łechtaczkę, dając jej kilka lizawek. Prawie się załamujesz i drżysz. Ale nie, nie możesz jeszcze dojść. Przypominam, że jesteś moja i tylko ja decyduję, kiedy możesz osiągnąć orgazm.

Ściągam twoją sukienkę z powrotem i znów biorę cię za rękę. Wyruszamy na kolejnego drinka i trochę więcej zabawy, zanim wrócimy do hotelu.

W następnym klubie znajdujemy ciemny stół z tyłu. Jedyne inne osoby w pobliżu znajdują się kilka stolików dalej i dość trudno jest zobaczyć, co robią inni. Siadamy obok siebie, a kelner podchodzi po nasze zamówienie. Gdy czekamy, znów zaczynam się z tobą bawić. Drażnienie cipki poprzez lekkie głaskanie ust i pocieranie łechtaczki. Zaczynasz się trochę wiercić i czuję, że twoja cipka znowu robi się mokra, chociaż podejrzewam, że jest tak mokra, odkąd opuściliśmy punkt widokowy.

Udaję, że coś upuściłem i chowam się pod stołem, korzystając z okazji, by rozsunąć nogi i pogłaskać łechtaczkę moim językiem. Siadam z powrotem na siedzeniu, a wyraz twojej twarzy mówi mi, gdzie jesteś. Twój oddech jest krótki, nierówny i podekscytowany.

O autorze

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *