Rozdział trzeci

Robert powiedział:

– Pukałem, ale nie odpowiedziałeś. Drzwi były otworzone. Człowieku, jaka ta nowa jest trudna! Ta głupia suka nie wie, jak dochodzić.

Jego cieplejsze łóżko uśmiechając się do Kuby, powiedziała:

– Może Twój szef mógłby mnie nauczyć jak to robić.

Jej oczy były czerwone od płaczu. Kuba zgadł, że ta fryzura pojawiła się zaraz po tym, jak wyszedł z biura. Zastanawiał się, czy nie zasugerowano jej chłosty, wydawała się zbyt wesoła. Kasia poderwała się i stanęła za Kubą, trzymając ją zapiętą.

– Co się stało z Twoimi włosami?

– Jakaś suka zgłosiła, że mam wszy.

W ostatniej części chwycił jej krocze do pokazania, że jej cipka była czysta.

Odwróć się. Pozwól mi zobaczyć Twój tyłek.

Natychmiast odwróciła się i podniosła górę piżamy, aby pokazać swój mały okrągły tyłek. Nie ma na nim śladu. Uśmiechnęła się przez ramię i machnęła tyłkiem do Kuby. Czuła, że ją podziwia i może chce ją przelecieć. Kasia pomyślała:

– Co do kurwy? Czy ten dzieciak naprawdę próbuje tego gówna? To jest mój oficer.”

Kuba powiedział Robertowi:

– Może jutro po drugiej połowie naszej dyskusji pokażę Ci, co masz robić. Z drugiej strony. Jutro nasze dwa domy będą miały przyjęcie po pracy. Przynieś sześć paczek importowanego piwa, a my się tym zajmiemy. A teraz wyjdź i zamknij drzwi, a ja użyję teraz ogrzewacza do łóżka.

Kuba obrócił Kasię i podniósł jej górę na ramiona. Upuścił spodnie i rozłożył jej pośladki. Spojrzał na drzwi i zobaczył, jak Robert odciąga swoje uśmiechnięte ocieplające łóżko i jej oczy zamknięte na jego kogucie. Drzwi się zamknęły, a Kuba dopasował głowę kutasa do jeszcze wilgotnej pochwy Kasi. Użył swojej ręki, aby spoliczkować jej tyłek trzy razy do każdego policzka i stwierdził, że jej pizda była całkowicie przemoczona ponownie.

– Trzymaj tyłek z otwartymi pośladkami, pomóż mi wejść do środka, Twoja pizda jest miła i ciasna. Zgaduję, że Twój współmałżonek ma małego penisa, czy może nie pieprzył się z Tobą?

Kasia mogła tylko potrząsać głową tam i z powrotem. Kiedy Kuba zobaczył swojego kutasa w niej, szepnął:

– To nie ma znaczenia, prawda? Będę Cię pieprzył każdego dnia, kiedy tu jesteś. Twoja cipa będzie dwa razy większa, niż w dniu, w którym ją tu przywiozłaś. Będę Cię pieprzył w dupę i będziesz ssała mojego kutasa, kiedy nie będziesz dla mnie gotować i sprzątać. Wiesz, że to wszystko prawda, co Ci właśnie powiedziałem?

Kasia spojrzała na niego ponownie i szybko skinęła głową, a następnie szepnęła “Tak”

– O Boże, dochodzę!

Kuba chwycił ją za piersi i mocno ścisnął. Potem pociągnął i skręcił. Jego kutas następnie eksplodował w jej niechronionej pochwie. Spoliczkował boki jej piersi podczas odciągania nasienia wewnątrz jej pochwy. Po chwili wyciągnął z niej swojego kutasa i kazał jej ssać go do czysta. Kasia odwróciła się i otworzyła szeroko usta. Oślizgły, mokry i lepki kutas wszedł do jej powitalnej twarzy. Spróbowała swojej cipki i silny smak jego spermy wciąż wypływającej z końcówki. Ona ssała i czyściła zmniejszającego się kutasa. Na koniec kazał zrobić jej kilka kanapek i zanieść je do łóżka.

– Musimy się przespać.

Kasia spała z nim, a rano przewrócił ją i od tyłu wślizgnął się prosto w jej cipkę. Mocno ją pompował. Jego kutas rozciągnął się i wepchnął w nią głęboko. Doszła kilka razy i wtedy poczuła, że jest gotowy rozładować się w niej ponownie. Wepchnęła się z powrotem na kutasa i zaczęła kolejny orgazm z jego palcami kopiącymi w głąb jej delikatnych cycków. Kuba lubił jej cipkę i mocno wytryskiwał na jej szyjkę macicy. Potem wyciągnął go i wstał z łóżka. Chodził po królewskim łóżku i chwytał za głowę Kasi. Wepchnął swojego kleistego, twardego penisa do jej ust. Zamknęła oczy i ssała głęboko, aż był miękki. Całe jego nasienie było teraz w niej. Wszedł do łazienki bez słowa. Kąpał się i ubierał. Kazał jej posprzątać dom i wrócił w południe na seks oralny. Kasia spojrzał w dół i wyszeptała:

– Dobrze.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *