Sex spotkania

Dziś wawa

napisał   wrz 08, 2023 19:52

Dzisiaj zaprosimy do nas pana na spotkanie.

napisał   wrz 08, 2023 19:20

Jakaś chętna Pani lub para na plener dziś?

napisał   wrz 08, 2023 16:43

Umówmy się, że każdy jest inny i co innego go interesuje. Widziałem w swoim życiu już chyba wszystko ale zastanawiam się, dlaczego jeszcze nikt nie zorganizował zawodów w których spotykają się dwie kobiety i starają się nawzajem doprowadzić do orgazmu. Wydaje mi się, że gdyby coś takiego zaczęło działać, to było by sporo kibiców a same "walki" mogły by być naprawdę ciekawe. Oczywiście na początek, należało by to odpowiednio zorganizować w taki sposób, żeby dziewczyny/kobiety mogły się w takich "zawodach" sprawdzić. Sam kiedyś coś takiego sobie zorganizowałem ale wiadomo, że sporo pań było by zainteresowanych kasą z "biletów" a przy okazji mogły by pokazać swój talent i umiejętności. Co o tym sądzicie ? Te moje "zawodniczki" tak się angażowały, że czasami się zastanawiałem czy to jeszcze seks zawody czy już z jakiegoś powodu, chcą się nawzajem pozabijać. No i poprosiłem AI o wygenerowanie obrazu spotkania zawodniczek przed pojedynkiem ;-)

Pytanie do myślących.

Szukamy par i nie tylko na sobotnią (09.09) imprezę w apartamencie. Chcemy fajnie się pobawić w miłym i otwartym towarzystwie. Liczymy na odzew, ale naprawdę osób poważnych i zdecydowanych. Proszę pisać na priv😉

Sex party, sobota, Warszawa
napisał   wrz 08, 2023 12:05

pana z klasa dzis zaprosimy teraz.

napisał   wrz 08, 2023 09:16

Dziś wieczorem zaprosimy do Nas Pana Bi. Więcej szczegółów podamy na priv.😉 Pozdrawiamy.

napisał   wrz 08, 2023 06:43

Piątek w Warszawie . Jakaś pani ma ochota na spotkanko

napisał   wrz 08, 2023 02:07

Czas na ruch.......

napisał   wrz 07, 2023 21:46

Hej, poznamy panią lub parę do wspólnych niegrzecznych spotkań 😈

napisał   wrz 07, 2023 20:38

Szukamy par i nie tylko na sobotnią (09.09) imprezę w apartamencie. Chcemy fajnie się pobawić w miłym i otwartym towarzystwie. Liczymy na odzew, ale naprawdę osób poważnych i zdecydowanych. Proszę pisać na priv😉

Sex party, sobota, Warszawa
napisał   wrz 07, 2023 20:34

Cześć, nigdy nie robiłem tego w trójkącie, czy jest ktoś chętny?

napisał   wrz 07, 2023 19:35

Szukam kobiety na dłuższą metę

napisał   wrz 07, 2023 15:58

Chętnie porozmawiam z osobami, dla których głód przygody jest na tyle silny, aby wyjść ze swojej dotychasowej strefy komfortu i sprawdzić się na zupełnie nieznanej sobie płaszczyźnie towarzyskiej. Żyć trzeba odważnie, albo w cale! :)

Zaprosimy dziś pana na spotkanie z normalnym, małżeństwem na poziomie, mamy przytulne mieszkanko. Gwarantujemy wspaniałą zabawę i doborowe towarzystwo.

napisał   wrz 07, 2023 14:27

Szukamy par i nie tylko na sobotnią (09.09) imprezę w apartamencie. Chcemy fajnie się pobawić w miłym i otwartym towarzystwie. Liczymy na odzew, ale naprawdę osób poważnych i zdecydowanych. Proszę pisać na priv😉

Sex party, sobota, Warszawa
napisał   wrz 07, 2023 12:26

Czy laski tutaj mają większe ego od tych przy drodze

napisał   wrz 07, 2023 10:33

Patrząc na kulturę nie których Pan tutaj idealnie by pasowały do Ciągnięcia ale...

Idealnie by pasowaly

Elbląg i okolice, szukam Pani chętnej na spotkania, odwdzięczę sie

napisał   wrz 07, 2023 07:47

Dzisiaj zaprosimy do nas pana na spotkanie.

napisał   wrz 07, 2023 07:41