Rozmowy nie na temat

skończony, poporcjowany, zapas na 3 miesiące ;)

Ufff

Obyscie wszyscy byli zdrowi...Wasze zdrowko ..

napisał   maj 19, 2023 18:04

mi się przypomniała przy okazji dyskusji z kobietami xD

Taka klasyka

Bo co i rusz ktoś kogoś straszy sądami xD "Trybunał Praw Człowieka w sprawie Selmouni v. France pod Sygn. Akty 1999-V; 29 EHRR 403, at para. 100 Trybunał Praw Człowieka oraz orzeczenie w sprawie Salman v Turkey 2000- VII, para. 114, Dikme v Turkey 2000- VIII, para. 95 - czynnikiem wskazującym na tortury lub inne formy nielegalnego traktowania jest rozmyślnie zastraszanie odpowiedzialnością karną" .... xD Także rozsądnie stosujcie tortury xD

Żeby nie było... Brzózka posadzona własnoręcznie za kaszojada ;)

W temacie rolniczym...

No musiałem ;) jeszcze raz ;)

Po wczorajszym

Co za wynalazek 😂

Hmmm 🤪😁
napisał   maj 18, 2023 15:09

https://youtu.be/uB4plr556K8 😉

Taka nuta
napisał   maj 18, 2023 12:24

Dzień dobry!!🤪 Nic się tu dziś nie dzieje więc organizuje konkurs na najładniejsze piersi na Ero 😂😂 Zgłoszenia z zdjęciem proszę wysyłać na priv !😂 Zgłoszenia przyjmuję do godziny 20 dnia dzisiejszego! Ogłoszenie wyników o godzinie 21!!🤣🤣 Do wygrania gumka do gumowania i ołówek!!🤣😂

Konkurs 😂😂

koło północy dla rozluźnienia

Tak

Red co żeś odwalił za kocioł 😂a Hardy jaki twardy za sukienka mamusi 😂🙈 https://youtu.be/61iguSrp5G8 😜

napisał   maj 17, 2023 21:19

Pierdyknełam się na zjeździe. Będę jutro.

Jechałam do was ale...
napisał   maj 17, 2023 20:16

mej aj prezet ju cztery najlepsze prawniczki specjalizujące się w majątkowych prawach autorskich oraz umowach B2B & B2C. Na chwilę obecną trwają negocjacje w sprawie udzielenia zgody na publikację, niestety są pewne problemy z kontaktem bo Midjournej blokuje AI w kwestiach zasłaniania twarzy , coś tam pieprzy o muzułmanach i innych popierdółkach ;)

Lejdis end dżentelmen

Melodia,na dziś

Deszczowa piosenka
napisał   maj 17, 2023 12:47

Jak tam u was 😃

Pada deszcz
napisał   maj 17, 2023 12:08

Nie ma to jak zapomnieć z domu zabrać błotnik do rowerka… środa vs ja 1:0 😅

Środa dzień… 🤣
napisał   maj 17, 2023 09:21