Rozmowy nie na temat

Ponieważ większość Pań uważa, że faceci: ,,think with their dick". Ja szukam takiej , która:,,will blow my mind" 😉🙂😘🤣 https://youtu.be/iSgXrOsE5hE

napisał   sie 06, 2023 12:24

Poszedłbym gdzieś, ale nie wiem gdzie. Poszedłbym z kimś, ale nie wiem z kim Porobiłbym coś, ale nie wiem co. Czyli nie wiem co gdzie i z kim, czyli niedziela

napisał   sie 06, 2023 11:21

można znaleźć ciekawe rzeczy :P

Na starym strychu

To po jaki ujjj tam pojechałeś 🤔 czy tylko udawales ,że byłeś he vhttps://youtu.be/A5UU-zESxrs

napisał   sie 06, 2023 01:32

Chciałem pozdrowić wszystkich Brudasów (celowo z wielkiej!)! Rolników, ogrodników, budowlańców, mechaników, tokarzy, każdego kto wykonuje prace manualne. Pozdrawiam każdego komu nieobcy jest syf pod paznokciem! ❤️

Brudasy, łączmy się!
napisał   sie 05, 2023 20:25

to takie sobotnie must have xD

Tatarek

Tak się przyglądam temu portalowi od jakiegoś czasu ( a konkretnie z przerwami od 15 lat), niektórzy są to dużo dłużej. Niektórych trzyma tu siła przyzwyczajenia i Sarę urazy. Kiedy ja zaczynałem moją przygodę z tym portalem, było dużo więcej zabawy i śmiechu, mniej złośliwego sarkazmu, I wyrzutów. Może zamiast wypominać, przypominać, robić wyrzuty, oczerniać powinniśmy postawić grubą kreskę, i zostawić ta zła przeszłośc, źle doświadczenia i źle wrażenia za sobą i zacząć od nowa. Skończyć z negatywnymi emocjami i promować tylko to co pozytywne, nie tylko dla nas samych ale pozytywne też dla innych. Życie przynosi samo z siebie wystarczająco dużo gówna i złych rzeczy, negatywnych doświadczeń, po co przenosić to na scenę erotyczną? Erotyka powinna przynosić radość i przyjemność. Taka prośba, spróbujcie być poprostu dobrzy dla siebie i innych. ,, Zaopiekuj się mną " https://youtu.be/9cvdqTrZiA4

napisał   sie 05, 2023 18:41

ale chyba się skuszę... xD

Za winem nie przepadam

ale znów je ma.... xD

Usunęła

skoro pierwsze się spodobało :P

Drugie śniadanie

Fenomen portalu ero😏. Jestem tu już rok,więc 12 miesięcy po 69zł za miesiąc,daje to 828zł. Zablokowanych 400 kont,większość fejkowych,ale też bez zdjęcia chociażby profilowego,a żebrzących o udostępnienie galerii😡. Nie wspomnę że analfabetyzm się tu szerzy na potęgę,czytanie opisu nie wchodzi w grę,wystarczy wstawić dupę z korkiem analnym,a nawet heterycy wpadają w odwiedziny. Nie ważne że w nicku jest jak wół napisane Krzysiek bi😏. Jednym słowem dno i 5metrow mułu jak to ktoś kiedyś napisał. Na forum wieczne wojny😩. Masakra,a miało być tak fajnie,pozdrawiam tych normalnych i realnych. I realnych w znaczeniu prawdziwych nie za kasę😏😁.

napisał   sie 05, 2023 11:06

OtóŻ Macht -bądź tak twórcza i wymyśl swoje logo i swoje teksty.skopiowalas mój topik,mój tekst i uczestniczę w czymś,w czym nie powinnami nie chcę. Baw się w swoje zasady,intrygi. Nie jestem Heroina,nie jestem Nacht ,nie jestem żadnym fejkowym kontem. Ogarnij to Wenus,że ktoś nabija się z Ciebie.Nacht nie jest też Heroina,czy widzisz różnicę w pisaniu,wysławianiu się. Nie,bo podobno mój styl przypomina ci twoją znajoma. Nie znam was,nie chce znać i dajcie mi spokój. Zrobiły sobie " dziewczynki" zabawę,czyimś kosztem. Ohydne🤮

H.E.J.
napisał   sie 05, 2023 09:52

4.08. Kłamstwo goni kłamstwo. I to wystarczy.

drbny wypadek i człowiek uziemiony przed dziewczynami ze hey .. cholerka przepraszam... 💋🌹💋

napisał   sie 04, 2023 23:39

Dzisiaj jakiś Dobry klub w Szczecinie??? Gdzie można potańczyć, posłuchać fajnej muzyki?

napisał   sie 04, 2023 21:30

Weekendu początek. Cóż z tego, skoro nie da się umówić na randkę, ponieważ nie ma tutaj żadnej młodej dziewczyny na poziomie która nie jest dziwka..................................................

napisał   sie 04, 2023 21:28

Był juz super masaz:) Dziękuję tak przy okazji. A jutro w miasto:) Chyba ze ktoś dziś ma jakiś konstruktywny plan. A jak nie to będę się napawał widokiem:)

Pora odpocząć...
napisał   sie 04, 2023 20:04

Podsumowanie dnia będzie dziś cudowne😁. Dziękuję wszystkim za przednią zabawę.