Renata pochyliła się do przodu i owinęła swoje pulchne czerwone usta wokół główki penisa mężczyzny, wciągając go do ust. Z ręką wokół podstawy penisa mężczyzny, zaczęła poruszać ręką w górę iw dół, gładząc jego trzonek, jednocześnie ślizgając się po jego gałce.

“Tak! Spraw, by ten kutas był ładny i mokry, a następnie weź go do gardła – powiedział mężczyzna, spoglądając na seksowną grubą rudowłosą dziwkę.

Z obiema rękami owiniętymi wokół trzonu penisa mężczyzny, Renata wsunęła usta w dół jego prążkowanego drążka, wciągając go głębiej do ust.

Tak, dziwko! Ssij tego wielkiego kutasa!” jęknął, czując, jak główka jego penisa wsuwa się w tył gardła Renaty.

Czuła, jak kutas mężczyzny pulsuje między jej ustami, podczas gdy ona ssała go szybciej i głębiej do gardła. Sposób, w jaki ten wielki czarny kutas pulsował w ustach Renaty, sprawił, że jej cipka była bardziej mokra niż kiedykolwiek. Jej majtki były już przemoczone, a soki zaczęły nasycać krocze jej spodni. W miarę jak stawała się coraz bardziej gorąca, tym więcej penisa mężczyzny była w stanie zmieścić się w jej gardle.

„Och, cholera, dziewczyno! Ssiesz kutasa, jakbyś była mistrzynią w dawaniu głowy! ” mężczyzna jęknął.

Mężczyzna zaczął pompować biodrami w górę, wpychając swojego penisa znacznie głębiej w gardło Renaty.

„Mmmm!” Renata jęknęła, gdy poczuła, jak jeszcze twardszy kutas wpycha się głębiej do jej gardła.

Po dziesięciu latach bycia ze swoim małym, nieobliczalnym mężem, w końcu dostała to, czego potrzebowała: muskularnego, dobrze wyposażonego mężczyzny, który mógł przejąć kontrolę.

Podczas gdy mężczyzna kontynuował pompowanie swojego penisa do jej gardła, Renata wyciągnęła prawą rękę z jego penisa i zsunęła ją w dół spodni.

„O kurwa! O mój Boże!” Renata jęczała wokół penisa mężczyzny, gdy wsunęła palec między wargi swojej cipki, zaciekle pocierając łechtaczkę.

„Ssanie penisa tak cię podnieca? Wygląda na to, że zaraz dojdziesz po pieprzeniu twarzy … ”- powiedział mężczyzna ze śmiechem.

„MMM! Ssanie twojego dużego kutasa właśnie doprowadziło moją cipkę do wytrysku! ” Renata jęknęła, zanim wzięła penisa mężczyzny z powrotem do ust.

Spuszczanie się podczas ssania nieznajomego mogło być jednym z najbardziej zdzirowatych aktów w jej życiu, a ona chciała więcej.

„Brzmisz jak prawdziwa dziwka z kutasem w zębach” – powiedział mężczyzna z uśmiechem.

Złapał Renatę za głowę obiema rękami, po czym zaczął pompować biodrami, wciskając swojego penisa coraz głębiej w jej gardło z każdym pociągnięciem. Dźwięk mokrego siorbania wypełnił pokój, gdy mężczyzna kontynuował pieprzenie gardła Renaty. Gruba śliska ślina spływała po trzonie penisa mężczyzny, gdy Renata zaczęła krztusić się jego penisem.

„Lepiej otwórz gardło i oddychaj przez nos!” – poinstruował mężczyzna, kiedy mocniej ścisnął jej głowę, wsuwając swojego penisa aż do gardła rudowłosej dziwki.

Renata rozluźniła mięśnie, pozwalając cal po calu grubemu czarnemu kutasowi ześlizgnąć się w dół jej gardła. Po kilku minutach solidnego pompowania Renata była w stanie wziąć do gardła prawie dwa cale penisa mężczyzny. Kiedy dotarł do najgłębszego miejsca, mocno trzymał jej głowę, wpychając każdy cal penisa do jej gardła, trzymając go tam, aż Renata się zakrztusiła, powodując zaciśnięcie jej gardła wokół trzonu jego penisa.

„O kurwa!” mężczyzna jęknął, czując, jak jej gardło zaciska się wokół jego pulsującego członka.

Renata nadal ssała i zaciskała gardło wokół penisa mężczyzny, który pulsował z większą intensywnością niż kiedykolwiek. Jej ręka opadła na spodnie, pocierając łechtaczkę z taką samą intensywnością.

„Weź to wszystko!” chrząknął, puszczając uścisk na głowie Renaty, po czym wyciągnął swój członek z jej gardła, zostawiając zaledwie kilka centymetrów penisa w jej ustach, gdy zaczął się spuszczać.

Jego kutas pulsował gwałtownie, wystrzeliwując gęsty strumień spermy w tył jej ust. Potem nastąpił drugi i trzeci strumień, wypełniając jej usta. Wyciągnął swojego penisa z wypełnionych spermą ust Renaty i wystrzelił kolejne dwa sznury spermy na jej twarz, a potem kolejne dwa na jej dekolt.

„O kurwa! Znowu dochdzę! ” Renata jęknęła, palcując swoją cipkę. Uczucie gorącej, gęstej spermy wypełniającej jej usta, spływającej po twarzy i kapiącej na klatkę piersiową, wprawiło ją w mrowienie w kręgosłupie.

Mężczyzna potarł główkę swojego penisa wokół pokrytej spermą twarzy Renaty, po czym włożył ją z powrotem do jej ust, pozwalając jej się oczyścić.

„Nie mogę uwierzyć, że doszłam!” Renata wyznała, jego sperma nadal spływała po jej twarzy i klatce piersiowej.

– Ja też nie, dziwko – odparł, wpychając swojego kutasa z powrotem do spodni, po czym wstał i zapiął pasek.

Nazwanie dziwką przez mężczyznę, którego sperma wciąż miała na sobie, sprawiło, że jej cipka pulsowała. Niczego nie pragnęła bardziej niż bycia pieprzoną i wykorzystywaną przez tego mężczyznę.

“Oto moja karta. Przydałby mi się osobisty asystent w niepełnym wymiarze godzin. To znaczy, jeśli twój mąż się nie sprzeciwi – powiedział chichocząc, rzucając przed nią kartę na podłogę.

„On nie musi wiedzieć,” odpowiedziała Renata.

Minął ją i otworzył drzwi.

„Czekaj, jak mi poszło?” – zapytała Renata.

„Jak dużo chcesz, dziwko? Zaproponowałem ci już pracę – powiedział lekceważąco, wychodząc z pokoju.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *