Była na drżących nogach zeszła z łóżka, Teresa złapała mnie za jądra i podciągnęła do góry tak, że ponownie wyjąłem z jej ust twardego kutasa i sprawnie się podniosła.

– Chyba tego potrzebowałeś, bo wpychałeś mi go do gardła – powiedziała z uśmiechem

– Nie wiedziałam, że tak głęboko w ciebie wchodzi

– Nie skłamałeś, że jest duży – odpowiedziała Tereska. Wyjęła zatyczkę z szafki i wepchnęła ją do mojego odbytu – żeby zbytnio się nie rozlała – dodała poprawiając spódnicę.

Ex odpiął paski na moich udach, podszedł do moich rąk i też je odpiął. Upadłem twarzą w dół na łóżko, wyczerpany, a ona powiedziała tylko: patrz na całą zabawę, nie wychylaj się jak dziwka, żeby się zerżnąć.

Film w kamerze internetowej się skończył. Siedziałem tam przez chwilę, wciąż nie wierząc w to, co właśnie zobaczyłem. Nie tylko mój ex mocno mnie pieprzył, ale jej zboczona koleżanka widziała mnie i też mnie pieprzyła. Usłyszałem ciężkie pukanie do drzwi. Szybko owinęłam się w szlafrok i poszłam otworzyć drzwi. Po drugiej stronie stali obaj.

– Oglądałeś sobie porno w roli głównej? – spytała bezczelnie Teresa. Nie miałem czasu na odpowiedź, a ona po prostu weszła do mieszkania, wzięła kamerę, którą miała, a następnie poszła do sypialni i wzięła wielkie dildo, które nie tak dawno rozrywało mi tyłek i spakowała wszystko do swojej ogromnej torby .

– To była przyjemność ssać twojego kutasa – powiedziała z uśmiechem patrząc mi prosto w oczy – i zaszczyt jeździć na twoim ciasnym tyłku.

Wyszła z mieszkania machając ręką na pożegnanie, a mój ex zapytał: nadal tkwi?

Potakująco skinęłam głową, a ona złapała mnie za sznurek szlafroka i zaciągnęła do łazienki.

– Wejdź pod prysznic, pomogę ci objąć zad.

Bez niechęci zdjęłam szlafrok i weszłam pod prysznic. Zgodnie z jej instrukcjami stanąłem lekko rozstawiony i pochyliłem się. Pchnąłem korek, który chwyciła i sprawnym szarpnięciem wyciągnęła ze mnie. W tym momencie poczułem, jak coś spływa z mojego odbytu do jąder. I szybko przesunęła językiem z mojego worka na piłki do mojej ziejącej dziury i poczułem, jak wierci mnie językiem. Nagle dostałem ostrego klapsa w pośladki, aż się wyprostowałem. Odwróciłem się, a ona zaczęła mnie całować językiem i wlała mi to, co miała w ustach. Zatrzymała się po chwili i powiedziała :-

– To nagroda na dzisiejszy wieczór, bardzo mi się podobało – po czym odwróciła się i wyszła.

Podszedłem do zlewu i otworzyłem usta. To, co wyszło, to moja własna sperma, którą wcześniej wlali mi w tyłek, zmieszana z moją śliną i śliną mojego byłego. Sprawdziłem ręką zwieracz. Już się skurczył, ale wciąż czułem, że jest spuchnięty od ciężkiej jazdy.

Usiadłem na łóżku i spędziłem kilka minut próbując dojść do siebie.

Nagle przeszedł mnie dreszcz strachu. Wziąłem telefon do ręki i wysłałem wiadomość do mojego byłego: mam nadzieję, że Teresa usunie film?

W odpowiedzi dostałem zdjęcie dużego dildo w mojej cipce z podpisem: po prostu dobrze sobie z tym bawi…

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *