Przez wieki próbowałam wymyślić chwytliwy tytuł dla mojego doświadczenia seksualnego, ale nie wymyśliłam nic prawdziwszego niż zabawy tyłkiem. Jest to dla mnie dość nowe przeżycie, ale już moje ulubione zajęcie w łóżku.

Na wszelki wypadek, gdybyś nie wiedział i natknął się na ten artykuł, wyjaśnię, że zabawy tyłkiem polegają na wsuwaniu kutasa między pośladki, a Ty szarpiesz go tyłkiem bez żadnej rzeczywistej penetracji.

Było to z moim ex i chociaż jest moim ex, patrzę wstecz na tą zabawę z sympatią i skłamałabym, gdybym powiedziała, że nie robię się napalona na samą myśl o tym. Skłamałabym też, gdybym powiedziała, że nie myślałam o tym, robiąc to z innymi facetami i chętnie bym to wszystko z nim przeżyła ponownie. Było w tym coś tak wyjątkowego, że za pierwszym razem zrobiłem to z nim, a jego kutas był po prostu idealnym rozmiarem do wciśnięcia się między moje pośladki. Wszystko zaczęło się pewnego wieczoru, wróciłam do domu z pracy, a on siedział na kanapie na swoim telefonie z telewizorem grającym jakiś amerykański reality tv show. Wzięłam prysznic i zeszłam na dół w jego starej koszulce i majtkach.

Otworzył butelkę wina i usiedliśmy na kanapie, przytulając się. Minął mniej więcej tydzień od naszego ostatniego seksu, czułam się dość roztrzęsiona i tak samo, jak on, zaczęłam delikatnie pocierać jego kutasa przez jego spodnie, był prawie natychmiast twardy. Pocierał mnie po plecach, gdy delikatnie głaskałam jego wyprostowanego kutasa po materiale.

Podciągnął mnie, żebym go pocałowała i zanim się zorientowałam, że jestem na jego kolanach, jego kutas był twardy jak skała i kopał w moją cipkę przez moje majtki. Byłam tak podniecona, gotowa zedrzeć z niego ubranie i pieprzyć go tam, na kanapie.

Niestety, zatrzymał mnie, oderwał twarz od pocałunku i delikatnie chwycił mnie za ręce, powiedział mi, że ma coś, czego chce spróbować, widział to w sieci i zastanawiał się, jak to będzie wyglądać. Miałam zamiar spróbować czegokolwiek, wyjaśnił mi, czym są zabawy tyłkiem i chociaż nigdy wcześniej nie robiłam czegoś takiego, ani naprawdę nie wiedziałam co robić, zgodziłam się i pośpieszyliśmy do naszej sypialni. Myślałam, że nie będzie to tak przyjemne, jak w rzeczywistości, ale byłam podekscytowana, że spróbuję czegoś nowego.

Szybko zdejmowałam ubrania i leżałam z nago na łóżku, mój chłopak otworzył pudełko i zaczął rozlewać olejek do masażu po całym ciele i zaczęłam go wcierać, czułam się świetnie na mojej chłodnej skórze i mając na sobie ręce, jeszcze bardziej mnie nakręcał. Pocierał mnie po pośladkach i delikatnie biegał palcami po mojej ogolonej cipce. Leżałam tam, ciesząc się wrażeniami, drażniona jego palcami, zanim wlał mi w dupę trochę smaru. Chłodny płyn sprawił, że trochę krzyknęłam, a potem chichotałam.

Wcierał mi w tyłek chłodny lubrykant, a później palec. Dokuczał mi jeszcze zanim go usunął i spuścił się na mnie. Poczułam jego pulsującego kutasa, który utkwił mi między pośladkami i uśmiechnęłam się, chciałam, żeby to pokochał. Zaczęłam powoli ruszać tyłkiem, powoli go szarpać, wepchnął mi go w dupę i zaczął go szybciej przesuwać w górę i w dół. Delikatnie uderzył mnie w tyłek, a ja coraz szybciej obejmuję swojego kutasa między pośladkami i głośno jęcząc. Następnie usunął ręce, a ja potrząsnęłam dupą o jego kutasa, który wciąż był zagnieżdżony między moimi dwoma pośladkami. Wykonywałam całą pracę, kiedy on jęczał i pocierał moje pośladki.

Podskakiwałam, aż mój tyłek ocierał się o jego kutasa. Zostawił bałagan. 😉 Czułam się wspaniale, wiedząc, że był tak podniecony, że chwycił mój tyłek mocno, ściskając go mocno razem, przenikając coraz szybciej moje pęknięcie. Zanim zaczął się spulchniać i wylewać swój słodki ciepły sok po całych moich plecach. Upadł obok mnie i postanowiliśmy to robić o wiele częściej.

Następnym razem, gdy to robiliśmy, był jeszcze większy dreszczyk emocji. Ponownie nasmarował mój tyłek olejkiem do masażu, a potem trochę wodnego smaru. Było tak samo fantastyczne, jak wcześniej. Musiał pracować wsuwając swojego kutasa między pośladki, ściskając je ciasno, pochyliłam się i złapałam jego kutasa i zaczęłam go drażnić. Powoli wepchnęłam jego końcówkę do środka, a potem zaczęłam lekko wpychać przed zdjęciem go i zagnieżdżeniem się jego kutasa jeszcze raz między pośladkami. Doprowadziło go to do szaleństwa i nie minęło dużo czasu, zanim znów stał się twardy. Zostawił kolejny bałagan. 😍

Po prostu kocham to uczucie i wiem, że faceci, z którymi jestem, też to kochają. Nie ma znaczenia czy ich kutas jest mały, czy duży, zawsze czuje się dobrze i to uwielbiam. Cudownie jest być naoliwioną, smarowaną. Uwielbiam czuć ich wyprostowanego kutasa wślizgującego się między moje miękkie pośladki. Przekonałam się, że wsuwanie kutasa w tyłek w połowie drogi to także pewny sposób na to, by się spieszyć i robię to często. Wkurzanie ich kutasa moim tyłkiem, a potem z powrotem wsuwanie ich kutasa we mnie jest jedną z moich ulubionych rzeczy, a dzięki smarowi, którego używam, jest to naprawdę łatwe, ponieważ jest tam tak ślisko.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *