– Mmm, łóżko – wymamrotała Karolina. Wijąc się po pijaku, dodała: „Możesz pieprzyć mnie w dupę, jeśli chcesz”, po czym wydawała się zemdleć z rozstawionymi nogami, jej cipka była na pełnym widoku.

Grzesiek spojrzał na Nikolę i lekko uniósł brwi, uśmiechając się.

– Myślę, że masz dzisiaj szczęście! – powiedziała Nikola z lekkim uśmiechem. Opuściła dłoń i ścisnęła pośladek Grześka.

– Nie miałabym nic przeciwko temu, żeby to zobaczyć… – zachichotała Nikola. – Wiesz, patrzeć, jak wślizgujesz się do jej małej brązowej dziurki… byłoby ekscytujące…

– Naprawdę? – powiedział Grzesiek, czując, jak jego kutas zaczyna sztywnieć na tę myśl. Spojrzał na Nikolę i zobaczył błysk w jej zielono-niebieskich oczach. Wyglądała naprawdę ładnie, pomyślał. Przy odrobinie szczęścia będzie ją miał dziś wieczorem.

Grzesiek usiadł na łóżku, pół na boku, z głową bezpośrednio przed cipką Karoliny. – Podoba mi się ten ogolony wygląd – powiedziała Nikola, jej palce przesunęły się do przodu jej krótkich spodenek, jakby wyobrażając sobie, jak jej też byłoby pozbawione włosów.

– Ciągle mam tam włosy – dodała. Grzesiek podniósł głowę. – Wiem – powiedział, uśmiechając się. – Widziałem twoją małą cipkę, kiedy klęczałaś na chodniku… dałaś mi piękny widok!

– Chciałem cię dotknąć właśnie tam i wtedy – przyznał, czując się teraz bardzo podniecony. Nikola zachichotała na myśl, że Grzesiek już widział jej cipkę.

– Idę tylko do toalety – powiedziała Nikola i poszła do łazienki.

Grzesiek zdjął koszulę i usiadł na łóżku między nogami Karoliny. Delikatnie rozsuwając jej kolana, dwoma palcami rozchylił wargi cipki, odsłaniając jej różowe wewnętrzne ciało. Przesunął palcem w górę i w dół jej szczeliny, po łechtaczce, a następnie wsunął ją w jej ciasną, wilgotną cipkę.

Wyciągnął rękę i przesunął językiem w górę i w dół jej cipki, która zaczęła się otwierać jak kwiat, gdy zwilżał ją swoją śliną.

Słysząc dźwięk za sobą, podniósł głowę i zobaczył stojącą tam Nikolę, z rękami po bokach. Zrzuciła top i spodenki i była teraz zupełnie naga, z wyjątkiem malutkich białych stringów, z których po bokach wystawały kosmyki puszystych włosów. Jej piersi były śliczne – napięte i jędrne, ładna garść i zwieńczone różowymi sutkami. Sutki młodej kobiety, która nie była jeszcze w ciąży ani nie karmiła piersią. Pozbawiony szortów, był teraz w stanie w pełni docenić jej piękne nogi i delikatną krzywiznę jej bioder. Co za szczęście… ona jest śliczna, pomyślał…

– Dlaczego nie kontynuujesz tego, co robiłeś? – zapytała i położyła się na łóżku, po drugiej stronie nogi Karoliny. Jej pozycja dała jej doskonały widok na rozłożoną cipkę Karoliny i usta Grześka, który nadal lizał ją i zabawiał palcem.

Nikoli ręka powędrowała w dół do jej własnej cipki, gładząc ją przez cienki materiał jej stringów, stając się bardziej podniecona, gdy patrzyła, jak Grzesiek odsłania pączek Karoliny i zręcznie przesuwa po nim językiem w tę i z powrotem. Nic z tego nie miało realnego wpływu na Karolinę, która zupełnie zemdlała i leżała nieruchomo.

– Będziesz pieprzył ją w dupę, tak jak powiedziała? – spytała Nikola ochrypłym szeptem, wpatrując się uważnie w błyszczącą od śliny Grześka cipkę Karoliny.

Grzesiek odsunął się lekko. – Mmm, czy to właśnie chcesz zobaczyć? – zapytał, patrząc na nią uważnie. Nikola tylko skinęła głową.

– Czy kiedykolwiek miałaś rżnięty tyłek, Nikola? Grzesiek chciał wiedzieć, czy ta młoda kobieta jest analną dziewicą.

– Niezupełnie – odpowiedziała nieśmiało. – Kilku chłopców próbowało, ale byli po prostu niezdarni, a ja nie mogłam tego zrobić.

Grzesiek wstał i rozpiął guziki spodni, po czym upuścił je wraz z majtkami na podłogę. Jego wyprostowany członek sterczał dumnie, uwolniony od ograniczeń ubrania. Wychodząc z ubrania, przysunął się trochę bliżej do Nikoli, która bez dalszej zachęty objęła dłonią obwód jego twardego kutasa i delikatnie przesunęła go w górę i w dół, po czym wydała cichy jęk.

– Nie mogę uwierzyć, że zmieści się to w jej tyłku – powiedziała, masując dłoń w górę i w dół. Kropla preejakulatu sączyła się z czubka penisa Grześka, a Nikola kciukiem rozprowadziła go po głowie, zaintrygowana tym, jak sprawił, że był tak lśniący i śliski.

Następnie wysunęła język i ostrożnie polizała głowę, po czym wzięła ją do ust i delikatnie ssała. Grzesiek pogłaskał ją po włosach, po czym opuścił dłoń i ujął pierś, okrążając kciukiem jej sutek. Nikola wciągnęła więcej jego penisa do ust, gdy odpowiedziała na palce Grześka na jej piersi.

Grzesiek cofnął się, wyciągając swojego kutasa z jej ciepłych ust. Następnie, pochylając się nad Karoliną, chwycił ją za nogi i przyciągnął do krawędzi łóżka, tak że jej tyłek znalazł się tuż przy krawędzi. Potem odepchnął jej nogi do tyłu, tak że jej kolana były prawie na piersi. Jej cipka otworzyła się jak pęknięta brzoskwinia.

Wsunął dwa palce do cipki Karoliny … w środku była pięknie wilgotna. Wyciągnął palce i podniósł je do nosa, wdychając jej zapach, a następnie wciągnął palce do ust, delektując się smakiem jej soków. Potem wsunął je z powrotem, pokrywając w jej kobiecej wilgoci, po czym ponownie wysunął i podał do ust Nikoli…

O autorze

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *