Kilka tygodni później miałam obie operacje i wyniki były świetne. Uwielbiam sposób, w jaki moje piersi teraz bardziej pasują do wielkości moich sutków. Odsłonięcie mojej łechtaczki pozwoliło na pewną stymulację z obcisłych dżinsów lub spodenek do biegania. A kiedy się podniecam, uczucia, które odczuwam po odsłonięciu dużej części łechtaczki, są niesamowite!!

Moje nowe piersi znacznie zwiększyły moje ekshibicjonistyczne zapędy, a Daniel to uwielbiał! Chodziliśmy do miejsc, w których nie sądziliśmy, że ktokolwiek nas zna. Nosiłam ciasną sukienkę lub bluzkę bez stanika. Daniel opowiedział mi o ludziach, na których mój wygląd zrobił największe wrażenie. To sprawiało, że moje sutki twardniały i puchły, co zwracało jeszcze większą uwagę. Dobrze, że nikt nie widział, jak to działa na moją łechtaczkę! Sam nacisk stringów naprawdę mnie podniecał! Gdybym nie miała na sobie majtek, czułabym wilgoć na obu udach. Seks, jaki mielibyśmy po powrocie do domu, był niesamowicie satysfakcjonujący!!

„Więc to moja historia”, powiedziała. „Włóż kąpielówki i chodźmy na basen”. Włożyłem je, a ona zdjęła spodenki do biegania, odsłaniając stringi od bikini, które pasowały do ​​wcześniej zrzuconej góry. Były mocno napięte, a zarys jej łechtaczki był dobrze widoczny przez cienki materiał. Jej pośladki były bardzo pociągające, pełne i okrągłe, całkowicie opalone.

Raz w wodzie odwróciła się do mnie i oparła o brzeg basenu. „Twoja kolej, by sprawdzić moje piersi, jeśli chcesz”. W każdej dłoni trzymałem jedną miękką półkulę. Były bardzo miękkie i naturalne. Drażniłem jej sutki między kciukiem a palcem wskazującym i byłem zdumiony, jak nabrzmiałe są. Do tej pory mój kutas był dość twardy, ale trzymał się na miejscu dzięki kąpielówkom. Przycisnęła mnie do siebie tyłkiem, drażniąc mnie dużymi pośladkami, ale wtedy nie dotknęła jeszcze mojego penisa.

Wyszliśmy z basenu. Zsunęła stringi i wytarła się powoli i lubieżnie. Miała czerwony pasek włosów na cipce, który sięgał kilka centymetrów ponad łechtaczkę. Poza tym była gładko ogolona. Powiedziała: „Chyba sprawiłam pewne wrażenie na twoim penisie. Czy mógłbyś rzucić okiem? Nie spodziewałem się, że wszystko potoczy się tak daleko, ale chętnie ściągnąłem kąpielówki, po czym mój kutas zerwał się w pełni wyprostowany i lekko pulsował. „Bardzo fajny”, powiedziała. „Masz zdecydowanie grubszego od Daniela, ale jego jest trochę dłuższy. Ma dużą głowę w kształcie grzyba i jest nieobrzezany. Głowa wyskakuje, cała purpurowa i pulsująca, gdy gładzę jego penisa. ”

Siedzieliśmy przy basenie i rozmawialiśmy trochę o jej nadchodzącej przeprowadzce. Mój kutas stał się nieco bardziej miękki, zgodnie z oczekiwaniami. Powiedziała, że ​​chciałaby mnie znów pobudzić, jeśli chcę, a ja zgodziłem się bez wahania. „Czy chciałbyś oglądać, jak się masturbuję? Jeśli ktoś patrzy, jak bawię się ze sobą, jak Daniel lub jedna z moich przyjaciółek, dochodzę szybko i wielokrotnie, często 5-6 razy w bardzo krótkim czasie.” Powiedziałem jej, że jestem więcej niż chętny do zostania jej publicznością, a ona zaprowadziła mnie do wolnej sypialni. Z szuflady wyjęła kilka dość dużych dildo, trochę żelu, dużą zatyczkę i duży wibrator, który podłączyła do łóżka. „Usiądź naprzeciwko mnie, żebyś dobrze na mnie spojrzał i żebym mogła widzieć twojego penisa” – powiedziała.

Położyła się plecami na łóżku z poduszką pod tyłkiem, zgięła kolana i biodra, więc jej cipka była szeroko otwarta na mój widok. „Pozwól, że pokażę ci, jak dobrze działała operacja łechtaczki” i zaczęła masować swój łechtaczkę. Tak jak powiedział jej doktor, gdy jej łechtaczka puchła, główka nie tylko powiększyła się i wystawała, ale także duża część trzonu była odsłonięta. Pogłaskała ją i ścisnęła główkę. W ciągu kilku minut doszła po raz pierwszy. Głośny, satysfakcjonujący orgazm, który sprawił, że zwinęła się i zadrżała. Następnie rozłożyła wargi sromowe, a ja mogłem z łatwością zobaczyć różowe fałdy jej pochwy. Nałożyła żel na duże dildo i bez problemu wsunęła go głęboko w swoją głodną cipkę. Potem włączyła wibrator i zaczęła go przesuwać w górę i w dół wzdłuż łechtaczki. Drugą ręką wsuwała wibrator do swojej cipy z coraz większą prędkością. Jęczała i wkrótce osiągnęła kolejny punkt kulminacyjny. Wibrator wyślizgnął się z jej cipki, więc wyłączyła go.

Zapytała, co sądzę o seksie analnym, a słysząc, że bardzo lubię, nasmarowała swoją dużą czerwoną zatyczkę. Miał stożkowaty kształt, bardzo szeroki u podstawy z wąskim uchwytem do wkładania i wyjmowania. Z szeroko rozłożonymi nogami zaczęła wpychać wtyczkę w tyłek. To był powolny proces, dopóki nie wsunęła podstawy do rozszerzającego się otworu jej tyłka. Reszta poszła szybko. Włożyła dildo z powrotem do swojej cipki. W tym czasie nieco trudniej było wepchnąć, ponieważ wtyczka zdecydowanie zwęziła jej pochwę, szczególnie przy wejściu. Kiedy dildo było już w środku, zaczęła manipulować łechtaczką, oddychając coraz szybciej i ciężej, aż złapał ją kolejny orgazm, powodując, że znów zwinęła się w kłębek i złączyła nogi.

Kiedy wróciła do zmysłów, zapytała, czy powiem jej, kiedy będę dochodził, ponieważ chciała, bym spryskał jej cycki. Wiedziałem, że nie mogę się dłużej powstrzymywać i wkrótce zesztywniałem. Szybko odwróciła się do mnie i uniosła piersi w dłoniach. Poruszałem kutasem tylko kilka razy, a potem strzeliłem 8 dużymi wytryskami grubej białej spermy nad tymi pięknymi cyckami, a ona dotykała swoich opuchniętych sutków. Zaskoczyła mnie, gdy szybko zgarnęła całość na palce i połknęła wszystko!

Leżymy przez chwilę na łóżku, a mój kutas powoli wiotczeje. Powiedziałem jej, że nigdy nie wyobrażałem sobie, że coś takiego się wydarzy, gdy zaprosiła mnie, bym zobaczył podziwiane od lat cycki. Powiedziała, że ​​była szczęśliwa, że ​​zanim wyprowadziła się, wykorzystała okazję, by zrealizować swoje fantazje. Powiedziałem, że mam nadzieję, że minę ją jeszcze kilka razy w drodze, zanim się wyniesie. Byłem tak wyczerpany pod każdym względem, że miałem nadzieję, że moja żona nie będzie chciała uprawiać seksu przez kolejne dni.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *