„Chcę tego kutasa we mnie,” jęknęła Beata, wspierając się na łokciach i patrząc na mnie. „Chcę to poczuć w sobie!”

– Małe kroczki, małe kroczki – powiedziała Lucy, poklepując ją po tyłku. Zacząłem powoli wyciągać kciuk z jej tyłka, sprawiając, że sapnęła, a następnie delikatnie wepchnąłem go z powrotem.

„O mój Boże,” powiedziała Beata, chowając głowę między ramionami, „Proszę… proszę!” Zrobiłem to ponownie, powoli i głęboko wciskając kciuk. Warknęła i mocno zacisnęła tyłek na moim kciuku. Łał! “Proszę?” powiedziała, patrząc na mnie ponownie, “Chcę cię w dupie bardzo …”

Nie mogąc mówić, spojrzałem na Lucy. Wzruszyła ramionami. – Zawsze wiedziała, czego chce. Mówię… daj jej to – powiedziała, uśmiechając się do nas.

„Tak, proszę, daj mi to!” Beata jęknęła: „Chcę tego”.

“Naprawdę myślisz, że jesteś gotowy?” – powiedziała Lucy, pocierając oleistą dłoń po biodrze Becci. Była gotowa. Przewracając się z powrotem na bok, oparła głowę na łokciu, aby na mnie spojrzeć, podczas gdy jej druga ręka bezwiednie bawiła się jej piersią, kręcąc sutkami między kciukiem a palcem wskazującym. Uniosłem fiuta w dłoni, patrząc w dół na to, co miało się wydarzyć. Kiedy pierwszy raz się kochaliśmy, byłem zaskoczony łatwością, z jaką wzięła mojego kutasa do swojej cipki, zawsze zachęcając mnie do pójścia głębiej, mocniej i szybciej. Ale te jej małe tylne drzwi były takie małe, tak ciasne, tak niewinne i świeże… i tak zachęcające.

– Jestem gotowa – powiedziała Beata, uśmiechając się do Lucy, a potem do mnie.

„Jestem gotowa poczuć tego dużego, twardego kutasa w dupie” – powiedziała Beata, ponownie poklepując swój tyłek, gdy patrzyła, jak wylewam olej na mój gorący stalowy trzon. Zadrżałem.

“W twoim tyłku?” – powiedziała Lucy, dotykając piersi i przygryzając wargę.

-O tak, głęboko w moim tyłku – jęknęła Beata. Włożyłem dłoń między jej pośladki i uniosłem jej miękkie ciało, umieszczając czubek mojego penisa między jej pośladkami.

– Jak głęboko, Beaty? Jak głęboko w twoim tyłku? Lucy jęknęła, dotykając delikatnie swojej cipki. Beata spojrzała na swoją siostrę.

Bardzo…. Oj bardzo głęboko…. – odpowiedziała

Spojrzała na mnie ponownie i skinęła głową, zamykając oczy. Moja końcówka znalazła się na jej małych tylnych drzwiach. Trzymałem ją za biodro, klęcząc przy jej tyłku.

-Wepchnij to – szepnęła, przesuwając językiem po górnej wardze. Tylko zbyt szczęśliwy, że mogę się zgodzić, nacisnąłem, delikatnie, ale stanowczo. Spoglądając w moje oczy, z ledwo rozchylonymi ustami, wydawało się, że wstrzymuje oddech. Jej mięśnie były mocne i wytrzymałe, strażnik na jej końcu stanowczo trzymał swój słupek. Ale olej był śliski. Beata tego chciała.

– O mój Boże – jęknąłem.

“Uch!” Beata jęknęła, gdy moja końcówka wsunęła się w jej pupę. Lucy zaśmiała się i wzięła ją za rękę.

„Gratulacje, Beaty, nie jesteś już dziewicą!” – powiedziała Lucy. Beata zaśmiała się bez tchu.

„O mój Boże, naprawdę mam to w dupie!” Zdziwiła się, uśmiechając się do swojej starszej siostry. Lucy poklepała ją po dłoni.

“Więcej?” Zapytałem, uśmiechając się.

“Więcej!” odpowiedziała jękiem. Potarłem olejem jej tyłek i udo, po czym położyłem ręce i pchnąłem się do przodu. Wewnątrz była gładka i gotowa, a mój kutas gładko ześlizgnął się po warstwie oleju. Wiatr wokół nas był chłodny i czułem każdy milimetr mojego kutasa wsuwającego się w jej tyłek, gdzie zatrzymało się chłodne powietrze i zaczęło się palące, gorące ciało. Moja twarz musiała opowiedzieć całą historię.

-Podoba ci się, Peter? – powiedziała Lucy, przekreślając jęki i płacz Beaty. Skinąłem głową bez tchu, a pot spływał z moich oczu.

– Czy podoba ci się mały tyłek mojej siostrzyczki, ściskający twojego kutasa? zapytała.

-O Boże, tak – sapnąłem. Lucy jęknęła, pocierając swoją cipkę, a Beata sapnęła, gdy kolejny centymetr mojego penisa w nią wchodził.

– O Jezu Chryste – jęknęła Beata, wciskając małą dłoń między uda. Poczułem, jak jej palce dotykają jej cipki.

“Chcesz mnie zatrzymać?” Zapytałem, zaniepokojony, ale jednocześnie bojąc się „tak” w odpowiedzi na to pytanie.

„Po prostu … bądź dla mnie delikatny … delikatniejszy niż byłeś dla Lucy.”

– Obiecuję – powiedziałem. Beata skinęła głową i odetchnęła głęboko, trzymając siostrę za rękę. Skinęła głową.

– OK. Wciśnij jeszcze trochę – powiedziała cicho, uśmiechając się do mnie. Trzymając ją za biodro, posłuchałem. Tak ciasno. Po prostu nie mogłem uwierzyć, jaka była napięta. Chociaż oboje byliśmy nasmarowani do maksimum i wydawało się, że nie ma prawdziwego oporu, jej mięśnie ściskały mój trzon tak mocno, że ledwo mogłem się poruszać. Jęknęła żałośnie, gdy powoli wsuwałem jeszcze dwa kolejne centymetry twardego jak skała kutasa do jej małej dziurki. “Jezus!” jęknęła, chowając twarz w trawie i mocniej ściskając dłoń Lucy.

– Oddech, Beaty, oddech – powiedziała spokojnie Lucy. Beata posłuchała, jej pierś falowała, gdy rozluźniała ciało i pupę.

Jęknęła pod nosem. Jeszcze tylko cal przed przejściem i zostałbym całkowicie osadzony w tyłku dziewczyny. Powoli, bardzo powoli, patrzyłem, jak znika ostatnia błyszcząca część mojego fiuta.

Moje jądra przycisnęły się ciepło do jej pośladków, każdy centymetr mojego penisa tkwił głęboko w jej tyłku. Jej palce mocno ścisnęły jej sutek, podczas gdy druga ręka chwyciła dłoń Lucy. Lucy pociła się prawie tak samo jak dziewczyna z kutasem w dupie! Jej oczy błyszczały jak diamenty, a piersi falowały jej szybkimi, podekscytowanymi oddechami. Beata spojrzała na mnie, jej usta były mokre, a oczy rozmarzone.

„O mój Boże”, szepnęła, „O mój Boże!”

-Zgadza się. Każdy centymetr, tak jak chciałaś – powiedziała Lucy, ściskając dłoń swojej siostry. Dłoń Beaty przestała bawić się jej sutkiem i przesunęła się na bok, gdzie przesunęła dłonią po biodrze i brzuchu, a następnie dookoła i po tyłku.

„Boże, naprawdę tam jest, prawda,” jęknęła.

„Boże, nie mogę uwierzyć, że to wszystko było we mnie,” powiedziała, gdy zatrzymałem się, a silny pierścień jej odbytu zacisnął się na wrażliwej krawędzi na głowie mojego penisa.

„Zgadza się Beata, wzięłaś to wszystko jak duża dziewczyna,” jęknęła Lucy, obserwując akcję.

– Wejdź ponownie – powiedziała Beata, kiwając do mnie głową. Posłuchałem, jęcząc głośno, gdy ciasny, śliski pierścień biegł przez całą długość mojego penisa, aż do podstawy. Moje jądra ponownie dotknęły jej pośladków, a Beata jęknęła głośno i lekko się skrzywiła.

“Wszystko w porządku?” Zapytałem, natychmiast zaniepokojony: „Czy chcesz, żebym przestał?” Beata potrząsnęła głową, z zamkniętymi oczami i uśmiechem na twarzy. Jej brwi zmarszczyły się na sekundę i jęknęła głęboko.

– O kurwa – jęknęła.

– Przyzwyczai się do tego – powiedziała Lucy, odpowiadając za swoją młodszą siostrę. – Za pierwszym razem zawsze trochę boli. A potem powiedziała do mnie bezgłośnie: „Pieprz ją” i mrugnęła.

Powoli i prawie niezauważalnie zacząłem czuć, jak moje jaja zaczynają wrzeć.

„Jezu…” – odetchnąłem. Lucy uśmiechnęła się do mnie świadomie.

– Jak się czujesz, siostrzyczko? Lucy gruchała, kołysząc głowę Beaty na swoich kolanach. – Jak się czuje ten wielki kutas w ciasnym małym tyłku?

– O Boże – jęknęła Beata, wbijając nos w nogę siostry i mocno ściskając jej dłoń.

„Ooooo, ty brudna mała dziewczynko,” jęknęła Lucy. „Lubisz to w ten sposób?”

„Taa… ja… ja www!… Lubię to!” Beata jęknęła.

– Tak? Lubisz to głęboko w tyłku? Lubisz czuć to w brzuchu, sprawiając, że boli cię mały tyłek? – powiedziała Lucy, wpatrując się we mnie.

“Tak!” Beata jęknęła w odpowiedzi, głośno płacząc, gdy ponownie wcisnąłem się głęboko w jej tyłek, ciasny pierścień zsunął się do moich jaj. Ledwo miałem pojęcie, co się dzieje, mój umysł był w takiej mgle. Para wirowała wokół nas, gdy pieprzyłem tyłek mojej dziewczyny.

Zaraz dojdę – wydusiłem z siebie.  “O kurwa, spuszczę się tak cholernie mocno!”

Z cichym trzaskiem mój trzon wysunął się z tyłka Beaty, sprawiając, że jęknęła po raz ostatni. Szybko i niepewnie podniosłem się na nogi, gdy ona i Lucy czołgały się, by usiąść na piętach przede mną, ramię w ramię. Moje jądra były gotowe do wybuchu.

Ekspert w tej dziedzinie, moja słodka mała Beata odniosła zaszczyt, wyciągając rękę, by chwycić w dłoń mojego pulsującego kutasa, podczas gdy Lucy objęła ją i piersi jej siostry, spragniona pierwszego zrywu białego złota. Nie trwało to długo. „Ohhhh tak kochanie, wystrzel całą tę spermę,” jęknęła Beata. Jej ręka wciąż powoli pompująca, obróciła mojego penisa w stronę Lucy, celując w jej twarz.

Właśnie wtedy, gdy myślałem, że umrę z powodu braku tlenu w mózgu, Beata wypiła kilka ostatnich trysknięć z moich jaj, pozwalając im ściekać po jej piersiach i spływać w dół, aby zmieszać się z resztą mojego zebranego ładunku. Moje nogi trzęsły się. – O mój Boże – sapnąłęm, ciężko oddychając.

“Łał!” Lucy zachichotała, pocierając swoje pokryte spermą cycki o piersi swojej siostry. – To było coś niesamowitego!

„Właściwie całkiem normalne”, chwaliła się Beata, a potem zachichotała, gdy „jezioro” między jej piersiami wysączyło się i spłynęło po jej brzuchu.

“Czy dobrze się bawiłeś dzisiaj?” Beata zachichotała.

„Brak mi słów, dziewczyny” – zaśmiałem się – „myślę, że umarłem i poszedłem do nieba”.

O autorze

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *