Uspokoiła się, podciągając nieco bluzkę. Jednak nic nie mogła zrobić z tymi sutkami. Wydawały się reagować na przeciągający się po nich materiał, kiedy próbowała trochę lepiej ukryć swoje piersi. Zrobiły się tak twarde, że mogłem zobaczyć gęsią skórkę wokół jej sutków. Mój kutas zaczął odpowiadać.

Westchnąłem. Ile razy dziwki oferowały się w zamian za niespisywanie ich. Ile razy ćpun proponował, że wyssie mojego penisa, jeśli tylko pozwolę jej (lub jemu!) odejść ten jeden raz. Kiedyś dostałem nawet ofertę loda od zwyczajnie wyglądającego mężczyzny, który nie chciał, aby jego żona dowiedziała się, że był na dziwkach. Przez cały ten czas robiłem wszystko zgodnie z procedurami. Tylko raz chciałbym otrzymać tę ofertę od kogoś prawdziwego, kogo mogłabym przyciągnąć tym, jaki byłem facetem i rzucić moje zasady do kąta. Miałem tutaj całą moc, miałem pełną kontrolę. Takie piękne kobiety zawsze powinny mieć możliwość wyjścia z sytuacji seksem. Dzięki temu niska pensja, na którą cierpi policjant, byłaby znacznie bardziej znośna.

Jej słowa przeniknęły moją wewnętrzną tyradę i zdałem sobie sprawę, że znów pozwoliłem moim oczom spocząć na jej piersiach i znów zostałem powalony wzrokiem.

– Nie, nie, tylko raz tutaj popełniłam wykroczenie. Mam ubezpieczenie i nigdy nie pędzę, przysięgam! Myślałam o… no cóż, innych rzeczach. Coś przyszło jej do głowy, kiedy powiedziała „inne rzeczy”. Widziałem, jak jej oczy rozszerzyły się w jakiejś świadomości, jakby zostawiła włączony piekarnik czy coś.

Otrząsnąłem się z transu i wróciłem. – To nie wszystko, proszę pani. Czuję też zapach alkoholu. Muszę cię poprosić, żebyś wysiadła z samochodu.

Wydawała się autentycznie zszokowana.

– Alkohol? NIE! Nie piłam, to był ten głupi gość z Tindera! Siedzieliśmy w moim samochodzie i nie chciał wyjść! Próbowałam go zmusić, ale rozlał piwo w moim samochodzie!

Miałem wyczucie, kiedy ludzie naprawdę pili tylko dwa piwa i kiedy naprawdę był niewinny wyciek, lub kiedy to zioło było “tylko kuzyna”. Tutaj nie czułem niczego podejrzanego.

Mimo to nie miałem wyboru. – Rozumiem. Mimo to proszę wysiąść z samochodu, proszę pani.

Natychmiast zastosowała się i wysiadła z samochodu. Gdy to zrobiła, jej spódnica podniosła się jeszcze bardziej w górę jej nóg, a ja odruchowo oświetliłem jej nogi latarką, abym mógł to dostrzec. Jej oczy podążyły za latarką i opuściła spódnicę, wstając. Jej sutki wciąż były w pełni skupione, a jej bardzo krótka spódniczka odsłaniała nogi, które właśnie błagały, by coś owinąć.

Zamknąłem drzwi kierowcy. Myśl o przeszukaniu tej kobiety jednocześnie podniosła mi ciśnienie krwi (zawsze uważałem to za zaletę mojej pracy) i wkurzyła mnie, ponieważ zawsze pracowałem sumiennie i uczciwie. Nie mogłem nawet powiedzieć kobiecie „Dziękuję” z obawy, że będzie to “niestosowne”.

“Proszę położyć ręce na masce.” Zwykle czekałem, żeby przeszukać kobietę, ale moja noc już mijała i nie mogłem sobie pozwolić na czekanie kolejnych 20 minut, aż wydział zwolni policjanta z innego sektora.

“Co?” Zamrugała. Wiatr rozwiał dla mnie jej bluzkę. Westchnąłem.

„Ręce, proszę, połóż je na masce samochodu”.

– Dlaczego? To znaczy… Nie jestem przestępcą? Dlaczego?

– To standardowa procedura, proszę pani. Dla mojego i twojego bezpieczeństwa, zanim przejdziemy dalej, muszę przeszukać cię w poszukiwaniu broni i sprawdzić, czy nie ma narkotyków.

“Przejdziemy dalej?” – zapytała, odwracając się ode mnie, żeby położyć ręce na masce.

– Tak, proszę pani. Jest pani aresztowana. To będzie długa noc. A teraz proszę rozłożyć nogi i pochylić się nad maską.

Kiedy usłyszałem słowa wychodzące z moich ust, zdałem sobie sprawę, jak brzmiały. Nie chciałem powiedzieć tego w ten sposób, ale i tak wybrzmiały źle. Popisałem się ponownie. Ta noc stawała się coraz dłuższa. Gdyby to było takie proste.

Odwróciła się ponownie do mnie. – Czekaj. Czy nie powinien tu być inny oficer, skoro zamierzasz mnie przeszukać? Oglądam telewizję, więc wiem, że tak nie wolno.

Westchnąłem. „Tak, proszę pani, powinno, ale w promieniu 10 km nie ma innej istoty ludzkiej, nie mówiąc już o policjantce lub policjantce. Jeśli zechcesz poczekać dodatkowe pół godziny, tyle dłużej zajmie ci powrót do dzieci, a ja wrócę później do domu. Możemy to zrobić, jeśli chcesz. Możesz też pozwolić, żebym cię przeszukał i zrobimy to tak szybko, jak to możliwe ”.

Pozwoliła mi. Nie wiem, co we mnie wstąpiło, ale zamiast ją przeszukiwać, niemal rzuciłem się na nią. Widać jednak było, że ona tylko na to czekała. Szybko przeszliśmy do rękoczynów. Ona była w tym naprawdę dobra. Tej nocy zbadałem całe jej ciało, a jej dupa stała się czymś, co od tamtej nocy waliłem regularnie. Okazało się, że jednak jej stringi zostały tej nocy wykorzystane…

O autorze

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *