Chcieliśmy podzielić się naszym doświadczeniem w nadziei, że pomoże to innym rozwinąć skrzydła i spróbować nowych rzeczy, ponieważ to prawda, że ​​nigdy nie jest za późno na rozpoczęcie. Mój mąż i ja mieliśmy ochotę na anal, coś, czego nigdy wcześniej nie robiliśmy. Założyłam, że to tylko fanaberia, którą wymyśliło młodsze pokolenie, chociaż mój mąż zawsze był tego ciekaw. Żałuję, że nie spróbowałam tego wcześniej, ponieważ anal jest niesamowity i otworzył nas również na wiele innych rzeczy i oboje jesteśmy bardzo zadowoleni, że zrobiliśmy ten pierwszy krok.

Zmarnowaliśmy dużo życia, zamartwiając się tym, co myśleli ludzie.

Byliśmy ze sobą od ponad 30 lat, a kiedy doszliśmy do sześćdziesiątki, naprawdę poświęciliśmy chwilę, aby pomyśleć o wszystkich rzeczach, które przegapiliśmy seksualnie w trosce o opinie innych ludzi i przestrzeganie normy przez tak długi czas.

Ludzie chcą udawać, że z wiekiem seks usycha, ale jesteśmy tutaj, aby udowodnić, że to nieprawda. Mój mąż i ja postanowiliśmy odzyskać nasze życie seksualne, zrobiliśmy normalne rzeczy, napisaliśmy listę rzeczy do zrobienia w łóżku (lub poza nim) i postanowiliśmy zacząć je odhaczać. Od razu poczuliśmy się odświeżeni w sypialni i znów poczuliśmy się jak dwoje nowożeńców.

Następnie dołączyliśmy do tego klubu i zobaczyliśmy inne pary i jak wyglądało ich życie seksualne, zazdrościliśmy im i zdecydowaliśmy, że teraz lub nigdy! Próbować rzeczy, których nigdy nie próbowaliśmy, nie tylko odświeżać nasze życie seksualne, ale robić śmiałe rzeczy w sypialni po raz kolejny.

ZDECYDOWALIŚMY SPRÓBOWAĆ ANAL

Mój mąż zawsze chciał spróbować analu, byłam po prostu zbyt zdenerwowana i nie miałam odwagi spróbować. Myślałam, że o tym zapomni, ale nigdy tego nie zrobił i ostatecznie zdecydowałam, że spróbuję.

To było głupie, że dojrzała para, taka jak my, miała uprawiać seks analny, myślałam sobie, wypełniając się tego rodzaju uprzedzeniami, które uniemożliwiły nam próbowanie bardziej odważnych rzeczy seksualnych lata temu. W końcu wyrwałam się z tego myślenia i powiedziałam sobie, że to wszystko to tylko konwenanse i wtedy wszystko się zaczęło.

Zrobiliśmy to powoli, zaczął bawić się moim tyłkiem, kiedy na mnie leżał. Po prostu lizał mnie, a potem delikatnie przyciskał jeden palec do mojego tyłka, krążył tam, drażnił dziurę.

To było naprawdę cholernie dobre.

Opuściłam jego głowę, a on próbował lizać mój tyłek! Zapisywanie tego brzmi dziwnie, ale było to uczucie orgazmu. To było dla mnie zupełnie nowe uczucie i nie mogłam się powstrzymać od cieszenia się każdym nowym doznaniem, które pojawia się na mojej drodze.

Robiliśmyy rzeczy powoli, dopóki nie włożył palca w mój tyłek podczas seksu, na początku nie chciałam się tym cieszyć, to było złe, ale było naprawdę… dobre. Czułam się pełna, a podwójna stymulacja naprawdę podnieciła. Musieliśmy jednak bardziej rozciągnąć mój tyłek, nie ma mowy, aby jego kutas tam wszedł, więc dostaliśmy zatyczkę analną i użyliśmy tego w moim tyłku podczas gry wstępnej, aby naprawdę rozluźnić mięśnie, a potem nadszedł czas, aby…

…Spróbować prawdziwej rzeczy.

Na początku mój mąż nie mógł zmieścić się w moim tyłku, wypróbowaliśmy różne lubrykanty, ale byłam za ciasna i bolało mnie, próbując go dopasować, wiedzieliśmy, że to nie będzie łatwe, ale wytrwaliśmy.

PRÓBUJĄC DOPASOWAĆ GO DO MOJEGO TYŁKA

Następnie przeczytaliśmy kilka poradników na temat pierwszego seksu analnego, zdaliśmy sobie sprawę, że musimy zmienić kilka rzeczy, które robiliśmy źle. Dostaliśmy prawdziwy lubrykant analny, a on rozgrzał mnie masażem i małą zabawą z tyłkiem, używając palców i naszego korka.

Byłam tak podniecona i zrelaksowana, że ​​mój mąż był w stanie powoli wsunąć we mnie swojego penisa.

Tym razem było to orgazmiczne, czułam się tak rozciągnięta, ale nie w bolesny sposób (jak za pierwszym razem, gdy próbowaliśmy). Wchodził powoli, nie potrzebujesz ostrego seksu analnego, aby czerpać z niego przyjemność, musiałam przyzwyczaić się do uczucia rozciągania i penetracji analnej, ale kiedy mój tyłek się do niego rozgrzał, było to jak sensoryczne przeładowanie przyjemności.

Nie wiedziałam, że mój mąż może stać się tak twardy jak on, to było tak, jakby dodał 4 cm do swojego rozmiaru i nie zajęło mu dużo czasu, aby dojść, wypełniając mnie. To było zupełnie inne doznanie niż seks waginalny, całe moje ciało drżało od nowych podniecających doznań, które falowały przez moje ciało.

Czy dojrzała para może cieszyć się seksem analnym?

Absolutnie! Staliśmy się podekscytowani od pierwszego razu, kiedy uprawialiśmy seks analny. Teraz o wiele łatwiej jest mojemu mężowi wsunąć kutasa w mój tyłek, co dało nam drogę do nowych zabawek erotycznych i nowych przyjemności. Uprawiamy teraz seks analny regularnie, nadal jest to dla nas obojga tak ekscytujące i tak wiele odhaczyliśmy z naszej listy, po prostu wypróbowując tę ​​jedną rzecz.

Żałuję, że nie spróbowałam tego wcześniej, poszło o wiele łatwiej, niż sobie wyobrażałam, a jeśli podejmiesz odpowiednie środki ostrożności, nie zaszkodzi ani nie będzie bałaganu!

NIGDY NIE JESTEŚ ZA STARYM, ABY SPRÓBOWAĆ CZEGOŚ NOWEGO

To był dopiero początek. Nie zrobiliśmy tego raz i przestaliśmy, ćwiczyliśmy to i za każdym razem mamy więcej zabawy. Mamy kilka zatyczek analnych, koraliki analne, a nawet zaczęłam je nosić na zewnątrz (na krótkich wycieczkach), co wydaje się tak niegrzeczne, że nikt nie spodziewałby się, że ta dojrzała kobieta skrywa tak perwersyjny sekret w swoich majtkach.

O autorze

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *