Wciąż trzymając włosy Pauli w jednej ręce, Kamil chwycił jego kutasa drugą i wyciągnął go z odbytu Pauli. Widziałem, jak był rozciągnięty w ułamku sekundy, zanim Kamil wepchnął swojego kutasa z powrotem w jej odbyt, mocno. Samo oglądanie sprawiało, że bolał mnie tyłek.

„Uch! Uch! Uch! Kurwa! Ja pierdolę!! Uhhh! Oooch!” Paula chrząknęła głośno za każdym razem, gdy Kamil wbił się w nią. Trzymała prześcieradło obiema rękami, gdy Kamil walił jej maleńką dupę. “Stój! Ja! Kochanie! Proszę!” Paula wypluwała cicho każde słowo za każdym razem, gdy Kamil zanurzał się w jej odbycie.

„Twój tyłek jest taki ciasny. Doprowadzisz mnie do orgazmu… tak kurwa!” Nagle Kamil przestał walić i trzymał się Pauli. Jego kutas pulsował, gdy pompował nasienie w maltretowany tyłek Pauli. „Aaawwww… Kurwa tak, skarbie. Cholera! Kurwa tak!”, mruknął Kamil z odrzuconą do tyłu głową i zamkniętymi oczami. Nie widziałem dokładnie, ale wyglądało na to, że kutas Kamila mocno pulsował jakieś dziesięć razy. Wyglądało na to, że upuścił całkiem imponujący ładunek spermy w tyłek Pauli.

Moje przypuszczenie potwierdziło się, gdy zmiękczony kutas Kamila wyskoczył z dupy Pauli. Wytrysnęła za nim sperma, gdy ciśnienie w środku zostało złagodzone. Potem stały strumień spermy spływał z jej zbitego tyłka i spływał po jej udach. Kamil upadł na plecy, ciężko dysząc od walenia. „Cholera kochanie! Jak się masz?”

„Wszystko w porządku, ale to bolało jak diabli”. Kamil ucichł, jego głęboki oddech stał się bardziej równomierny. Wyglądało na to, że zasypiał. “O cholera, nie!” Paula powiedziała głośno. „Nie będziesz walić mnie w dupę i cipkę, a po tym po prostu pójdziesz spać”. Obróciła się i usiadła okrakiem na głowie Kamila. Obudził się, gdy sperma kapała z tyłka Pauli na jego twarz.

“Co do…?” Kamil zakrztusił się, gdy się obudził.

„Moja kolej, by wziąć to, czego chcę. A teraz posprzątaj swój bałagan. Po tym Paula przykucnęła na twarzy Kamila, sperma spływała swobodnie z jej odbytu. „Zacznij lizać kochanie”. Kamil wiercił się trochę i wydawał stłumione odgłosy protestu, po czym chwycił Paulę za biodra i zaczął robić to, co mu kazano. Głośne odgłosy lizania i siorbania dobiegały od Kamila. Paula oparła ręce na jego dużych piersiach, wbijając tyłek w twarz Kamila.

Z ukrytą twarzą Kamila, Paula zaczęła bezgłośnie i gestykulować w moim kierunku. “Widziałeś to?” robiła pantomimę. Rozłożyła ręce, podając mi swoje oszacowanie długości członka Kamila. „Au!” wyszeptała w moim kierunku. Potem obiema rękami zrobiła okrąg, przez który patrzyła jak przez teleskop. Obwód Kamila, domyśliłem się. Mocno jeździła po twarzy Kamila, od czasu do czasu sięgając za nią i wpychając jego głowę głębiej w jej tyłek. Kamil nie robił żadnego hałasu z wyjątkiem lizania i połykania własnej spermy.

Paula po chwili była zadowolona z pracy Kamila i zsunęła się z jego twarzy. Uklękła obok niego i potarła jego mięśnie brzucha i klatki piersiowej, podczas gdy on używał prześcieradła do wycierania resztek spermy z twarzy. Paula od niechcenia wytarła kutasa Kamila pościelą, prawdopodobnie po to, by usunąć z niego smak jej tyłka.

Widząc, jak Paula to robi, mój kutas eksplodował na ekranie komputera. Obserwowałem to tak intensywnie, że nie zauważyłem, że wściekle walę mojego penisa. Paula pozwoliłą Kamilowi ​​i mnie spuścić się dwa razy tego wieczoru. Zostawiłem nagranie, gdy poszedłem posprzątać. Wysłałem Pauli wiadomość, że mam jej nagranie, jeśli chce kopii. Tak bardzo chciałem to obejrzeć razem z nią…

O autorze

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *