Musiałem posuwać się naprzód dotykiem i zapachem. Przesunąłem twarz w kierunku ogólnego obszaru, w którym uważałem, że jest jej cipka. Jeden policzek dotknął miękkiego, gładkiego uda. Potem, po skorygowaniu celu, drugi policzek znalazł się na drugim udzie. Wreszcie poczułem uda na obu policzkach. „Muszę być blisko”. Potem poczułem ten cudowny zapach. Przesuwając twarz trochę dalej do przodu, poczułam łaskotanie włosów na ustach. Zanurzyłem w nich twarz. Byłem trochę za wysoko. Poczułem łono pod włosami, ale nie wyczułem wilgoci ani szczeliny. Zmieniłem pozycję ciała i zszedłem nieco niżej. Oto jest.

Pocałowałem jej miękkie, grube usta. Ale nie było wilgoci. Och, wyczułem to. Ale nie czułem tego. Nie zdawałem sobie wtedy sprawy, że kobietę trzeba nieustannie podniecać. Nie zawsze sok wypływa z ich cipek. A ja pracowałem nad nią tylko kilka minut. Więc teraz musiałem to przerobić. Obiema rękami użyłem palców, aby znaleźć jej wargi. Kiedy je znalazłem, zacząłem szukać separacji między nimi. Zacząłem otwierać jej usta, jej lewą wargę moją prawą ręką, a jej prawą wargę lewą ręką. Potem znowu wprowadziłem się z ustami. Udało się! Tym razem, gdy pocałowałem, poczułem na ustach jej delikatną różową skórę. Och, a zapach był o wiele silniejszy, gdy jej cipka była otwarta. Odetchnąłem głęboko. Potem zanurzyłem język w środku. „Cześć, pamiętasz mnie?”

Byłem całkiem pewien, że moja młoda kuzynka głęboko śpi. Chłopcy byli w innych pokojach. Byliśmy prawie tak samotni jak za pierwszym razem w domu mojej ciotki. Wylizałem tę cipkę dogłębnie. Pomyślałem, że gdybym mógł otworzyć ją nieco bardziej językiem, łatwiej byłoby później włożyć mojego fiuta do środka, na co tym razem byłem cholernie zdecydowany. Magda się nie ruszała. Pewnie martwiła się, że obudzi też moją kuzynkę. Ale jej oddech był bardzo głęboki i szybki. Utwardziłem język tak bardzo, jak tylko mogłem.Nagroda była w środku. Wyciągnąłem go i starałem się utrzymać twardość. Wsunąłem go z powrotem. Po kilku minutach otworzyłem tę małą dziewiczą dziurę z mniej niż do niemal 2 cm. Zacząłem smakować trochę krwi. Ale spodziewałem się tego. Nastoletni chłopcy zawsze mówili o dziewczynach krwawiących, gdy odebrano im dziewictwo. Co by to zmieniło, gdyby wydarzyło się to za pomocą języka, a nie penisa?

Mój język był dość zmęczony. Naprawdę podobał mi się ten smak, ale skurcze języka nie były tym, czego szukałem…

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *