Moda zawsze była moją mocną stroną. Dorastałem oglądając modelki i modelów, którzy pojawiali się na okładkach magazynów modowych. Kiedy byłem w gimnazjum, zdecydowałem, że chcę dostać się właśnie do tej branży. Modeling nie był moim ulubionym zajęciem, dlatego wybrałem karierę projektanta. Tak jak początkowo myślałem, branża projektowa nie była usłana różami. Pod blichtrem kryło się brudne oblicze polityki gospodarczej.

Teraz, gdy już osiągnąłem punkt, w którym byłem szanowany i doceniany w sferze zawodowej, ujawnię swoją orientację seksualną. Jestem mężczyzną w wieku 32 lat. Z dumą przyznam, że jestem homoseksualistą. Tak, pociąga mnie moja własna płeć. Byłem w liceum, kiedy odkryłem siebie i ujawniłem się przed rodziną. Ku mojemu zdziwieniu, moja samotna mama i siostra bardzo mnie w tym wspierały. Były u mojego boku przez całą moją życiową podróż. Miałem chłopaka, gdy studiowałem projektowanie na renomowanym uniwersytecie. Z powodu nieprzewidzianych komplikacji związek zakończył się łzami.

Chcę jednak skupić się teraz na czasie, kiedy w zeszłym roku pojechałem do Dubaju na pewne wydarzenie modowe. Poleciałem w podróż z moim zespołem kilku młodszych projektantów i garstką modelek. Byłem odpowiedzialny za cały zespół, ale wiedziałem, że sobie z tym poradzę. Mieliśmy zrobić dużą sesję zdjęciową.

Dotarliśmy na lotnisko i w mgnieniu oka przyjechał nasz samochód. Dotarliśmy do hotelu w mniej niż godzinę. Był to pięciogwiazdkowy kurort i zostaliśmy przywitani przez ekipę obsługi, jednak moją uwagę przykuł jeden mężczyzna, który przedstawił się jako menadżer. Zapytałem o niego i pracownik hotelu poinformował mnie, że nazywa się Tom. Pracował dla tego ośrodka od pięciu lat i był bardzo profesjonalny. Od razu wiedziałem, że go pragnę. Był wysokim, brodatym mężczyzną o ostrych rysach i czarującym uśmiechu.

Udaliśmy się do naszych pokoi i pierwsze popołudnie spędziliśmy na odpoczynku i spokojnym przygotowaniu się do pracy. Jednak następny dzień był inny. Okazało się, że wiele rzeczy nie działa moim pokoju i mam problem z klimatyzacją. Wezwałem kierownika, który zapukał do moich drzwi w ciągu kilku minut. Tom już w drzwiach przeprosił za niedogodności i zgłosił problem do centrali. Mimo to byłem wściekły.

Od tego momentu sprawy nabrały tempa. Wszedł do apartamentu, aby sprawdzić oświetlenie. W środku było ciemno, a jedynym źródłem światła było to wpadające przez ogromne okno. Oczywiście kilka razy „przypadkowo” zderzyłem się z nim i odkryłem, że naprawdę ładnie pachniał. Nie mogłem się powstrzymać, nagle popchnąłem go na ścianę i zainicjowałem pocałunek. Miałem mieszane uczucia w głowie, ponieważ nie miałem pewności, jakiej jest orientacji ani, co najważniejsze, czy mu się w ogóle podobam.

Ku mojemu całkowitemu zdumieniu, odwzajemnił pocałunek. Objął mnie w talii i zsunął swoje usta z moich ust na moją szyję. Lizał mój kark i ramiona, jednocześnie rozpinając moją koszulę. Złapałem go za tyłek i dałem kilka klapsów. Wkrótce badaliśmy nawzajem swoje krocza rękami, nie przerywając pocałunku. Czułam, jak jego kutas twardnieje w moich dłoniach. Jęczał i oddychał mi do ucha, przyprawiając mnie o gęsią skórkę. Był zbyt atrakcyjny, by mu się oprzeć. W mgnieniu oka dotarliśmy do łóżka.

Odwrócił mnie, ściągnął moje spodnie i zaczął pieścić mojego fiuta przez bieliznę. Rozpiął spodnie i wbił swojego twardego kutasa w mój tyłek. Jęknąłem trochę zbyt głośno. Wkrótce jego wielki kutas badał mój tyłek i kontynuował pchanie coraz głębiej i mocniej. Błagałem go, by kontynuował. Czułem, jak jego kutas pulsuje w pierścieniu mojego tyłka, podczas gdy on złapał mnie za talię i pchał jeszcze mocniej. Rzucałem przekleństwami i cieszyłem się czasem, gdy był we mnie. Pchał coraz mocniej i energiczniej, aż doszedł w moim tyłku, sprawiając, że dziurka ociekała jego ciepłą spermą.

Ściągnął moje spodnie w dół i polizał czubek mojego fiuta jednym muśnięciem mokrego języka. Bez ociągania wziął do ust całą długość mojego fiuta i ssał go energicznie. Mój kutas był twardy jak skała. Głaskał go delikatnie dłonią i ssał coraz mocniej. Zachęciłem go, aby poszedł dalej. Zaczął poruszać głową, biorąc mojego kutasa coraz głębiej, aż poczułem że wpycham się w jego gardło. W końcu doszedłem w jego ustach, a on wszystko przełknął.

Po chwili światła zostały naprawione, ale nie miałem już do nikogo żadnych pretensji.