Początek zupełnie nowego dnia. Co to będzie za dzień. Wiedziałem, że muszę spróbować zdobyć kilka zdjęć z punktu widokowego.

Jakie mam szczęście, byłem jedyną osobą tutaj, prawdopodobnie przez co najmniej kilka godzin. Szlak przebiegał gładko. Sprawdzam swoje wiadomości. Wiatr uspokaja dotyk. Jestem na strażnicy – o mój Boże, co za widok! Cały teren mam dla siebie. Jestem przekonany, że nikt inny nie wstał tak wcześnie. Co za szczęście.

Robię kilka zdjęć, które później wylądują na moim Instagramie, Twitterze, a także na stronie z grafikami turystycznymi. W każdym kierunku chodzę dookoła i zbieram najlepsze punkty obserwacyjne, aby uzyskać jak najlepszy efekt. Czuję się odrobinę napalony. Łapię miejsce i zaczynam przeglądać niektóre z moich erotycznych zdjęć i gifów kobiet robiących lodziki.

Muszę sobie ciągle przypominać – całą górę mam dla siebie. Zdjęcie lodzika po lodziku. Chcę jakąś dziwną perwersję, mam czasami wyobrażanie sobie siebie w kobiecej pozycji podczas robienia loda. Mimo, że jestem heteroseksualnym i żonatym młodym facetem, nadal nie mogę się powstrzymać od postawienia się w sytuacji kobiety i cieszenia się takim fajnym kutasem w moich ustach – mogę tylko fantazjować, jak sądzę.

Uwielbiam wiele rodzajów zabaw erotycznych związanych z kobietami, lesbijskie uwodzenie, lesbijskie trójkąty, podwójna penetracja, mamuśki, zdradzające żony, dojrzałe itp. Moim ulubionym scenariuszem są sytuacje z pierwszym razem. Dzisiejszy dzień okaże się czymś niezwykłym. Przesuwam obrazy w mojej sekretnej galerii i w końcu zatrzymuję się na lasce, która rozpina spodnie faceta i powoli wyjmuje jego kutasa i pieści go tuż przed jej wzrokiem. Byłem tak zazdrosny. Gdybym choć raz był tą kobietą.

Moja ręka jest w spodniach, czując własnego, na wpół wyprostowanego kutasa. Wilgoć własnego preejakulatu między palcami. Muszę skosztować własnego soku. Podnoszę palce do języka i czuję słony smak fiuta. Gdybym tylko mógł jakoś ssać własnego fiuta. Gdybym tylko mógł podzielić się tą chwilą z innym facetem. Jak bardzo chciałbym teraz ssać facetowi kutasa. Jak chciałbym posmakować tryskającego kutasa innego faceta w moich ustach.

Mój kutas robi się coraz bardziej mokry. Słyszę hałas dobiegający ze zbliżającego się szlaku. Moja własna ręka natychmiast opuszcza spodnie. Moje serce bije. Wracam do przeglądania moich fotografii zachodów słońca i świateł miast. Przechodzi facet w moim wieku. Wyglądał, jakby właśnie ukończył tę samą wędrówkę pod górę. Ten facet szedł w prawo, minął mnie i przywitał się. Tak przyjazny był jego uśmiech.

Wrócił do mnie i stanął obok z wyrazem podziwu, dzieląc się ze mną tym widokiem. Kiedy siedziałem i również wpatrywałem się w piękne góry mgły, zauważyłem bliskość innego mężczyzny. Przedstawił się:

„Cześć, jestem Marcin, miło cię poznać, mnóstwo fajnych ujęć, co nie?”

Uścisnęliśmy sobie ręce:

„Jestem Łukasz, tak co za poranek i co za wspaniały widok”.

Mój kutas ocieka preejakulatem, kiedy rozmawiamy. Siedzę, a on wstaje i mówi, patrząc w bezkres. Próbuję zrobić to samo, ale nic na to nie poradzę, patrzę na krocze tego faceta i tylko wyobrażam sobie, jak by to było, no cóż, um… Nagle mówi coś dziwnego:

„Ten widok jest taki nie z tego świata – niemal podniecający, nie sądzisz?

Odpowiedziałem zbyt szybko:

„Tak”, wciąż patrząc na jego krocze.

Jestem przekonany, że jego obszar krocza rozszerzył się o kilka centymetrów. To, co powiedział później, zszokowało mnie dogłębnie.

„Czasami po prostu stoję tutaj i głaszczę własnego penisa, obserwując cały świat… to tak, jakbyśmy obserwowali świat i wszystkie jego wewnętrzne sekrety… wewnętrzne pragnienia…”

Kiedy słuchałam jego głosu, wciąż patrzę na swoje krocze. Nie wiedziałem, że teraz patrzył na mnie z góry – obserwując, jak patrzę na swoje krocze. Moje oczy natychmiast wracają do widoku z zewnątrz w kompletnym zakłopotaniu, moja twarz robi się czerwona, a moje serce zatrzymuje się w tej chwili. To, co powiedział później, jakoś rozładowało całe napięcie w powietrzu.

„Czy masz coś przeciwko, jeśli rozepnę spodnie i powoli pogłaszczę kutasa?”

„Nie, wcale.”

„Czuj się swobodnie”, dodałem

Nagle poczułem, jak ogarnia mnie dziwna odwaga. Ta nowo odkryta odwaga, taka atmosfera naprawdę wisiały w powietrzu. Odwrócił się nieco bardziej do mnie, gdy powiedział:

„Nie masz nic przeciwko… trochę… no cóż… pomóc… odpiąć moje um…”

Jakbym na autopilocie została wyrzucona z powrotem moja odpowiedź:

„Wcale – chętnie pomogę”.

Jego krocze jest teraz tuż przede mną i ktoś prosi mnie, aby rozpiąć spodnie innego faceta, aby uwolnić jego kutasa. To największa podnieta, jaką kiedykolwiek miałem. Tylko oczekiwanie w powietrzu czegoś tak złego, a jednak tak słusznego! Sięgam i znajduję guzik jego spodni, powoli opuszczam jego zamek błyskawiczny do końca. Widzę teraz jego bieliznę – bieliznę, która mieści i kołysze jego kutasa.

Wciąż na autopilocie sięgam teraz i znajduję gumkę jego bielizny i powoli ściągam w dół, uwalniając tego absolutnie cudownego kutasa tuż przede mną. Jego kutas idealnie wystaje, wskazując bezpośrednio na poziom. Prawdopodobnie około 14 cm grubej męskości. Po prostu siedzę i gapię się, ponieważ wciąż trzymam gumkę jego bielizny, czekając na mój następny ruch. Jego główka kutasa jest niesamowita…

Główka kutasa z kroplami preejakulatu leży cierpliwie, czekając na spróbowanie. (Spróbowałem własny sok wcześniej, a teraz mogę posmakować innego faceta – a może więcej, może o wiele więcej!) Nadal trzymam jego białą bieliznę, gdy powoli przesuwam usta do przodu. Otwieram usta i zanim się zorientuję, mam w ustach tego niesamowitego mężczyznę.

Po raz pierwszy próbuję kutasa! Tę pulsującą główkę kutasa wciągam w usta. Wypycha mnie coraz delikatniej i coraz bardziej do moich ust, gdy czuję, jak jego głowa zaczyna w pełni wchodzić do moich ust. Zaczynam jedną ręką pieścić jego biodra, a drugą pieścić jego jądra i twardą podstawę jego penisa.

Powoli walę dół jego kutasa, gdy jego górna połowa jest w pełni w moich ustach. Kocham każdą chwilę, każdy centymetr, kiedy wpycha, a potem wychodzi z moich ust. Czuję słoność coraz większej ilości soków kapiącej mi do ust. Jego oddech zaczyna naprawdę przyśpieszać, bo teraz nagle uświadamiam sobie, że to jest ten moment – ​​chwila, dla której wszyscy faceci żyją, żeby spuścić się w czyichś ustach. Jestem tym kimś…

Zaczynam ssać, gdy delikatnie popycha, wciąga i wyciąga. Nagle trysk! Prawdziwy wytrysk uderza w tył mojego gardła. Przełykam raz za razem. Kolejne uderzenie trafiło bezpośrednio na mój język. Kolejny trysk na wewnętrzną stronę moich ust. Teraz bawię się jego gorącą spermą wokół warg, gdy moje usta stają się bardziej mokre i śliskie, a jego kutas po prostu wchodzi i wychodzi z moich ust.

Biorę każdy centymetr jego pięknego kutasa, aż do jego podstawy, a potem z powrotem do jego głowy, która pulsuje na moim języku. Jeszcze kilka kropli na mój język i ten niesamowity facet jest teraz w moich ustach, pożeram każdą kroplę. Teraz wiem dokładnie, jak kobiety czują się, gdy mają kutasa. Kocham kutasa. Chcę wyssać każdą kroplę z tej męskości.

Jego palce powoli i delikatnie przesuwają się po moich włosach, kiedy nie spieszy mi się, aby zakończyć to ssanie. Zakończyć wyprawę z tym ciekawym gejowskim spotkaniem.

Coś mi mówi, że to naprawdę początek czegoś znacznie większego…

O autorze

Komentarze

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *