Spędziłem dłuższy czas w więzieniu. Reguła więzienna jest taka, że ​​wszyscy jesteście mężczyznami, więc nie ma potrzeby intymności. Podobnie było w gimnazjum, czy liceum: „wszyscy jesteście chłopcami i macie kutasy, więc to nie ma znaczenia”. Jako gej mam problem. Kutasy innych mężczyzn mogą być bardzo onieśmielające i przerażające, zwłaszcza jeśli czujesz, że ten drugi mężczyzna nie zaakceptuje „Nie” lub „Stop”. Pierwszy raz, kiedy zostałem porwany siłą przez innego mężczyznę, pozostawił mnie poranionego i przestraszonego. Często oferowałem loda, żebym mógł najpierw obejrzeć kutasa innego faceta.

Jest kilka rzeczy, które mnie denerwują u innych mężczyzn, a jedną z nich jest, że biorą pod uwagę tylko długość swojego penisa, gdy mówią o rozmiarze. Wtedy tak wielu facetów chce, żebym zgodził się na ruchanie w dupę bez uprzedniego zobaczenia ich kutasa, a po uzyskaniu zgody nie mogę powiedzieć „Nie”. Jeśli kutas faceta ma średnicę 4 cm, to świetnie. Uwielbiam chude kutasy, a każdy kutas o średnicy większej niż 4 cm może zapomnieć o waleniu w moje tylne drzwi. Nienawidzę facetów, którzy mówią mi, że są mali, zwłaszcza facetów o długości 12 cm i średnicy 6 cm.

Faceci w więzieniu wiedzieli, że nie lubiłem olbrzymich kutasów i wiedzieli, że jeśli masz dużego kutasa, wszystko, co dostaniesz, to masturbacja podczas ssania. Uprawiałem dużo seksu z mężczyznami w więzieniu i bardzo rzadko pozwalałem innemu mężczyźnie pieprzyć moje tylne drzwi.

Franek ciągle mówił, że chce się zabawić, i pewnego dnia zauważyłem, że strażnicy namieszali po zakończeniu grupy religijnej. Strażnicy nie przyszli zamknąć drzwi do klasy. Powiedział Frankowi, że to jego okazja i kilku innych gejów usłyszało. Wszedłem do pomieszczenia, a za mną Franek.

Jak się odwróciłem to był Franek, Tosiek, Blaszka, Kacper i Zośka. Sześciu gejów w pustej klasie. Domyśliłem się, że wreszcie Franwek dostaje szansę, której chciał, ale zamiast tego rozpinał spodnie Tośkowi. Kacper i Błaszka już zaczęli. Zośka podszedł do mnie i wyciągnął mi kutasa. Zośka był mulatem. Jego kutas wyglądał naprawdę ładnie, więc uklęknąłem i zabrałem się do pracy. Jego kutas miał 15 cm długości i ku mojej radości tylko 4 cm średnicy. Obrabiałem jego kutasa, ładnego i twardego. Kiedy poprosił o wyruchanie mnie w dupę, zgodziłem się. Opuściłem spodnie, a on pochylił mnie nad stołem i spróbował włożyć. Zatrzymałem go, ponieważ spiął się odbyt, więc wycofałem go. Potem spróbował ponownie i dzięki mojemu treningowi dostał się bez powodowania bólu.

Zamknąłem oczy i cieszyłem się waleniem tyłka. Jego kutas przeszedł całą drogę przez mój odbyt i przeszedł przez prostatę. Nikt nie był tak głęboko we mnie. Zośka zatrzymał się, a ja otworzyłem oczy. Byłem zszokowany, widząc, że pozostali czterej faceci obserwowali, jak jestem pieprzony. Kiedy Zośka rozchylił mi pośladki, żeby zobaczyć we mnie jego kutasa, wszyscy pozostali też się przyglądali.

Wszyscy widzieli, jak mój odbyt wciąż jest ciasno owinięty wokół penisa Zośki, który powoli się wycofywał. To był pośpiech, żeby być widzianym i zobaczyć ich ciekawość. Posprzątaliśmy trochę, wyprostowaliśmy ubrania i dobrowolnie wyszliśmy z klasy. To była nasza pierwsza orgia w więzieniu. Wcześniej było to tylko kilka trójkątów, ale głównie jeden na jednego.

Naprawdę chciałbym być znowu oglądany w ten sposób. Cały czas walę sobie na to wspomnienie.

O autorze

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *