To nie był mój pierwszy raz z mężczyzną. Zrobiłem to po raz pierwszy w wieku 21 lat. Przyjechałem wtedy po przerwie świątecznej do Warszawy, gdzie studiowałem. Zawsze uważałem się za osobę hetero. Spotykałem się tylko z dziewczynami. Prawdę ukryłem bardzo głęboko, nawet przed sobą.

Wyprowadziłem się z akademika i wynająłem sobie mieszkanie. Gdy się już na dobre zadomowiłem, postanowiłem zacząć chodzić na siłownię. Niedaleko mojego mieszkania był duży klub fitness. Bardzo podobało mi się to miejsce i lubiłem tam ćwiczyć głównie dlatego, że było tam bardzo czysto, a klienci byli bardzo mili dla oka.

Pewnego popołudnia po treningu poszedłem do szatni, zdjąłem przepocone ubranie, owinąłem nagie ciało ręcznikiem i udałem się pod prysznic. Każda kabina oddzielona była od siebie mleczną szybą. Wziąłem szybki prysznic. Podszedłem do ławki pod ścianą z ręcznikiem i zacząłem się wycierać. Usiadłem, aby osuszyć nogi i stopy, gdy z jednej z kabin prysznicowych wyłonił się bardzo przystojny mężczyzna i ruszył w moją stronę. Był wysoki, miał ciemne włosy, był mocno opalony i miał jakieś 35 lat. Miał ręcznik owinięty wokół talii, a kiedy podszedł do ławki, zdjął go i zaczął wycierać swoje naprężone ciało. Nie spieszyłem się z osuszaniem moich nóg. Położył stopę na ławce i zaczął wycierać swoje uda i łydki. Jego obwisły, kształtny kutas znajdował się kilkanaście centymetrów od mojej twarzy.

Starałem się nie gapić, ale nie mogłem oderwać oczu od jego penisa. Był gruby i piękny. Jego jądra były idealnie ukształtowane i zawieszone nisko. Kiedy wytarł nogę, jego kutas i jaja opadły i kusiły mnie. Myślałem, że umrę. Zacząłem robić się twardy, ale miałem ogromną nadzieję, że nic nie zauważył – przykryłem się ręcznikiem i rozejrzałem się. Nikogo nie było pod prysznicami, nie słyszałem też nikogo w szatni. Spojrzałem ponownie na jego penisa. Nie opuścił nogi. Spojrzałem mu w oczy. Nie uśmiechnął się do mnie. Po prostu patrzył prosto w moje oczy.

Czułem, że serce chce mi wyskoczyć z klatki piersiowej. Wiedziałem, że ten facet musi być gejem. Żaden hetero nie prezentowałby swojego kutasa innemu mężczyźnie. Wyczułem, że on chce, żebym coś zrobił. Podjąłem decyzję w ułamku sekundy, wyciągnąłem rękę i wziąłem jego penisa w dłoń. Nie poruszył się. Spojrzałem mu w oczy, ale nic mi nie powiedziały. Pomyślałem, że to w porządku.

Zacząłem głaskać jego penisa. Moje ruchy odciągnęły jego napletek z główki jego penisa. Już był pod spodem mokry. Od razu zaczął robić się twardy, a ja desperacko chciałem go possać. Wtedy usłyszeliśmy, że ktoś nadchodzi i oboje owinęliśmy się ręcznikami i udaliśmy się do szatni.

Podszedłem do swojej szafki, a on do swojej, był trzy rzędy za mną. Patrzyłem, jak szedł w stronę swojej szafki z ręcznikiem w dłoni i ciałem całkowicie odsłoniętym. Gapiłem się na jego tyłek, gdy napięte, bezwłose pośladki ocierały się o siebie, gdy szedł. Odwrócił się i spojrzał na mnie, jakby mnie wołał.

Zamknąłem swoją szafkę i przeszedłem do ostatniego rzędu, który był poza zasięgiem wzroku osób w szatni. Kiedy go zobaczyłem, stał tam z kutasem w dłoni, był całkowicie sztywny. To był wspaniały widok. Nie miałem żadnego doświadczenia z facetami, ale jego kutas wydawał mi się ogromny. Był gruby i długi – miał co najmniej 20 centymetrów, a jego jądra wisiały jak ciężkie stalowe kulki. Usiadłem na ławce, a on przyłożył swojego kutasa do mojej twarzy. Najpierw pogłaskałem go chwilę dłonią i położyłem usta na jego jajach. Zacząłem je ssać. Najpierw pojedynczo, a potem próbowałem zmieścić oba, ale były za duże i nie dałem rady.

Włożył ręce pod moje pachy, podniósł mnie, złapał jedną dłonią mojego członka i zaczął mnie pocierać. Drugą ręką chwycił jeden z moich pośladków i wbił palce głęboko w moją szczelinę. Czułem nacisk na odbycie. Próbował włożyć palec w moją dupę! Nigdy wcześniej tego nie robiłem i po początkowym szoku, odprężyłem się i zacząłem cieszyć się tym doświadczeniem. Otworzyłem przed nim swoją dziurkę, a on zaczął swoim palcem pieprzyć mój tyłek. Myślałem, że umarłem i poszedłem do nieba.

Jego palec był we mnie i wywierał nacisk na moją prostatę, drugą dłonią cały czas pocierał mojego kutasa. Powiedziałem mu, że zaraz dojdę. Wyciągnął palec z mojego tyłka, a następnie włożył go do ust i zaczął ssać. Pomyślałem, że ten facet jest naprawdę obrzydliwy. Następnie złączył nasze kutasy i dwiema rękami głaskał nas obu. Dojście nie zajęło nam dużo czasu.

Po wszystkim wziąłem ręcznik, wróciłem do swojej szafki i zacząłem się zastanawiać nad tym, co się właśnie stało. Ubrałem się, spojrzałem i zobaczyłem, że on wciąż się ubiera. Naiwnie podszedłem do niego i zapytałem, czy chciałby pójść gdzieś ze mną coś zjeść. Bez żadnych wyjaśnień powiedział, że nie, po czym odwrócił się ode mnie, jakby mnie nie znał.

Złamał mi serce. Mój pierwszy mężczyzna. W pewnym sensie nawet się w nim zakochałem. Już wtedy wiedziałem, że muszę się jeszcze wiele nauczyć.

Potem, ilekroć go widziałem go na siłowni, zachowywał się, jakbyśmy się nie znali, jakby do niczego nie doszło. Tak naprawdę dał mi dobrą nauczkę, dzięki niemu teraz wiem, co robić, żeby nie ucierpieć.

O autorze

Komentarze

  1. Alex

    mój kutas zrobił się mega sztywny jak to czytałem, zajebista historia bardzo się podnieciłem

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *