Wydarzyło się to, gdy miałam 17 lat. Byłam bardzo popularna w szkole i wielu chłopców podkochiwało się we mnie. Jednak nie wszyscy chłopcy mnie interesowali. Właśnie zaczęłam myśleć o seksie i tak dalej. Mimo to wiedziałam, że będę chciała kogoś, kto sprawi, że poczuję się dobrze. Pewnego dnia byłam sama w domu z moim psem, który był bernardynem o imieniu Kuba. Ma około 5 lat, więc mamy go odkąd miałam 12 lat. W każdym razie, kiedy siedziałam na kanapie odrabiając pracę domową, spojrzałam na Kubusia patrzącego na mnie.

Spojrzałam w dół, gdzie patrzył i zobaczyłam, że nie miałam na sobie bielizny, a moja cipka była widoczna. Zsunęłam spódnicę, ale to nie pomogło. Język Kuby wywieszał się, gdy odłożyłam książkę i puściłam spódnicę. Złapałam psa za kark i zaprowadziłam go do mojej sypialni. Żebyś wiedział, czytam kilka magazynów porno, w których są rzeczy związane z wiązaniem i gwałtami. W każdym razie, kiedy dotarłam do sypialni, położyłamm się na łóżku. Powoli zdjęłam ubrania, w tym stanik, przywiązałam obie ręce do słupka łóżka i rozłożyłam nogi. Z jakiegoś powodu pomyślałam o seksie z psem…

Kuba wskoczył na łóżko i wpatrywał się w moje nagie ciało z wystającym językiem. Potem zaczął lizać moje piersi, a następnie skierował się w dół do mojej cipki. Było mi tak ciepło, kiedy mnie lizał, a jego język wbijał się we mnie. Zaczęłam się skręcać i jęczać, gdy lizał dalej. Potem wsiadł na mnie, gdy patrzyłam, jak przygryza moją wargę. Jego kutas miał prawdopodobnie 12 cm. Kuba zaczął szybko mnie pocierać, szukając mojego otworu. Wreszcie to znalazł. Jego twardy kutas wjechał we mnie, gdy jęczałam i wierciłam się. Potem zaczął to robić szybciej. Poczułam, jak jego kutas wchodzi we mnie. Wtedy wiedziałam, że będzie tak przez jakiś czas.

Więc około 30 minut później jego kutas stał się miękki i wyszedł ze mnie. Moja cipka była pokryta jego spermą. Ja też spuściłam się kilka razy, gdy mnie zadowolił. Ciepła sperma we mnie sprawiła mi wiele przyjemności.

Potem rozwiązałam się i leżałam tam przez chwilę, wkładając palec w cipkę. Kuba zszedł z łóżka i lizał się. Usiadłam obok niego na podłodze i pomasowałam mu ucho, tak jak lubił. Następnie przyłożyłam swoje usta do jego. „Zróbmy to kiedyś jeszcze raz”, powiedziałam pozostawiając wciąż nago. Teraz uprawiam seks z Kubą za każdym razem, gdy jesteśmy sami.

O autorze

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *