Natalia czuje, jak silna dłoń chwyta jej kark i chociaż nie potrzebuje przekonywania, czuje, że jej głowa jest gwałtownie ciągnięta w dół iw dół. Wprawnie odpina pasek, rozpina spodnie i rozpina rozporek. Dostosowuje się, siadając i ściągając spodnie. Jego kogut wyskakuje na północ. Język Natalii natychmiast przebiega kilka okrążeń wokół jego pulchnej głowy. Jej ręka ledwo ją obejmuje. Czuje pulsowanie w jej dłoni. W międzyczasie facet po drugiej stronie ustawia swojego kutasa na jej ociekającej cipce. Wsuwa go, gdy jej język przesuwa się w górę iw dół drugiego trzonu.

„O kurwa!” Natalia zamyka się, gdy jego kutas uderza na głębokość, do której nie jest przyzwyczajona. Ale ona bierze oddech i dostosowuje się. Przyjemność przepływa przez jej ciało, a ona ją obejmuje. Jej ciało zaczyna rytmicznie mieszać się między kutasami, które ma na obu końcach. „Mmmmmhmmn” wydostaje się z jej ust, gdy rozdziela je, by wziąć kutasa do ust. “o kurwa tak, pieprzyć tę cipkę!” Natalia rozkazuje. Z ustami pełnymi penisa otwiera jedno oko, by połączyć się z oczami w lusterku wstecznym.

Jej usta wypełnione kutasem tworzą uśmiech. Widzi oczy Dawida uśmiechające się w lustrze. Natalia unosi głowę i przez chwilę docenia ogromnego kutasa, który ssała. Patrzy na właściciela i mówi: „Potrzebuję TEGO kutasa we mnie TERAZ!” Wspina się nad nim, sięga między nogi, ustawia kutasa przy otworze i powoli opuszcza się. Drugi facet był duży, ale ten kutas rozciąga ją jeszcze bardziej. Natalia czuje, że ją wypełnia i zaczyna jeździć. Drugi facet wstaje, a Natalia próbuje spróbować jego kutasa. Rozciera się podczas ssania i głaskania.

“Kurwa tak, jedź mnie kochanie!” warczy, ściskając jej biodra obiema rękami. Drugi zwrócił uwagę na jej przekłute sutki i łapczywie liże, ssie i gryzie twardą stal. Cipka Natalii tryska, zaciska się, a dudniący orgazm zaczyna toczyć się przez jej ciało.

Jakby zaprogramowany na perfekcyjne wyczucie czasu Dawid wjeżdża na podjazd. „Jesteśmy w domu” – oznajmia wesoło, jakby nic się nie działo na tylnym siedzeniu. Natalia odblokowuje się i sięga do drzwi samochodu. Mężczyźni wkładają spodnie i wychodzą za nią z samochodu. Dawid pierwszy dociera do drzwi wejściowych i przekręca klucz.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *