W rzeczywistości założyła je znacznie wcześniej tego dnia, ponieważ robiła pranie po pracowitych dwóch tygodniach i była to jedyna wygodna para, jaką zostawiła w swojej szufladzie na bieliznę.

Nagle zaczęła się zastanawiać, czy rozpoznał, czym one są. Czy mógłby? Nie, pomyślała, Mateusz zawsze wydawał się takim prostym i nieskomplikowanym typem. Nie było takiej możliwości… ale… może?

– No więc, jakiego rodzaju perwersyjnych rzeczy twój chłopak nie próbował? – zapytał Mateusz, szybko odwracając wzrok, mając nadzieję, że nie wyglądało na to, że się gapi. Mateusz faktycznie poczuł, jak jego kutas zaczyna lekko mrowieć w bokserkach. Ta dziewczyna, o której fantazjował milion razy, a także na pewno kilka razy się podciągał, leżała w jego łóżku – w tym samym łóżku, w którym się wyłączył, myśląc o jej niesamowitym ciele.

Leżała w jego łóżku i miała na sobie nie mniej seksowne majtki z uprzężą.

„Mmmm, no cóż, było dużo rzeczy, niech pomyślę”, jak powiedziała, Karolina założyła nogi pod siebie, co trochę wysunęło jej krocze, żeby naprawdę pokazać jej seksowne nogi. Były szczupłe i ogolone, a ona wyraźnie je nawilżała wiele razy dziennie. Mateuszowi podobał się sposób, w jaki jej gładkie kolana dociskały się do jego własnych skrzyżowanych nóg. Majtki były nadal wyraźnie widoczne dla Mateusza, który uznał, że nie zdawała sobie sprawy, jak bardzo jest odsłonięta. „Nigdy nie lubił mnie zjadać, a szczególnie nie podobało mu się, kiedy prosiłam go o zjedzenie mojego dupka”.

Mateusz przełknął ślinę. Myśl o wylizaniu dupska Karoliny była jak kulinarna fantazja o łupach z trzema gwiazdkami Michelin. Jak ktokolwiek mógł nie chcieć wsunąć twarzy między jej wspaniałe policzki?

“To mnie powala. To takie cholernie perwersyjne i gorące, uwielbiam to!” Mateusz stwierdził, teraz naprawdę szczerze. Uwielbiał lizać tyłek.

Obaj przyjaciele cieszyli się tą otwartością seksualną, kontynuując rozmowę z atmosferą podniecenia.

„I… on nigdy tak naprawdę nie lubił, kiedy chciałem bawić się z bondage lub BDSM”. Powiedziała, obserwując twarz Mateusza, aby ocenić jego reakcję. Wydawał się podekscytowany każdym nowym słowem, które wychodziło z jej ust.

„Och, czy lubisz takie rzeczy?” – spytał Mateusz, próbując teraz ukryć swojego penisa wzdłuż wewnętrznej strony nogi, ponieważ stało się o wiele bardziej oczywiste, że biegnie po wewnętrznej stronie prawej nogi bokserek. Ona nie wytrzymała i pocałowała go. Wresz, pomyślał Mateusz, wreszcie będzie uprawiał niesamowity seks ze swoją sprośną przyjaciółką i wreszcie ktoś go wyrucha w dupę.

Komentarze

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *