Anna rozejrzała się po pokoju i uśmiechnęła się lekko nieśmiało, zanim odwróciła wzrok od mężczyzn, którzy wpatrywali się w nią. Wiedziała dokładnie, dlaczego się nią interesowali, a podekscytowanie tym wszystkim sprawiło, że wzięła głęboki oddech, który jeszcze mocniej przycisnął jej obfite piersi do cienkiego jedwabistego materiału bluzki. Anna doskonale zdawała sobie sprawę, że ciemnoczerwony okrąg, który otaczał jej teraz wyprostowane sutki, będzie widoczny dla wszystkich w ostrym świetle tego rogu baru.

Krótka rozkloszowana spódnica niewiele zrobiła, by ukryć topy pończoch, a miejsce, na którym usiadła, nie znajdowało się w pobliżu stołu, który zapewniał jej dolną część ciała. Wszystko to nie wynikało z czystej nieostrożności; to Anna była najbardziej odważna.

Mężczyzna usiadł obok niej, zapytał, czy chce jeszcze jednego drinka, po czym wstał i podszedł do baru. Anna zobaczyła, jak mężczyźni po drugiej stronie pokoju wykorzystali okazję, by być mniej dyskretni, i poczuła, jak ich oczy badają każdy cal jej ciała, podczas gdy ich wyraz twarzy zdradzał lubieżne i pożądliwe myśli, które przewijały się przez ich umysły. Kobieta zarumieniła się, ale była na tyle odważna, by spojrzeć za siebie i obdarzyć ich nieśmiałym uśmiechem, który omal nie przerodził się w chichot.

Jeden mężczyzna oblizał usta w przesadny sposób, dając jej do zrozumienia, że ​​jej pożąda; zaśmiała się ponownie, zanim odwróciła wzrok. Potem, czując się bardzo żądna przygód i podła, poruszyła nogami, rozchylając uda i przez kilka długich sekund pokazywała klin swoich białych majtek. Prawie jednocześnie mężczyźni odetchnęli głęboko i odchrząkali, ciesząc się widowiskiem. To wystarczyło, by zwrócić uwagę partnera kobiety, który wciąż czekał przy barze na drinka.

W samą porę on też był świadkiem części przedstawienia przez lustro z tyłu lady. Poczuł dreszczyk emocji, obserwując, jak Anna starała się, aby to wszystko wyglądało tak przypadkowo i niewinnie. W rzeczywistości to jej nieśmiała postawa w połączeniu z jej nieśmiałymi uśmiechami i chichotami pomogły nadać tej sytuacji atmosferę erotycznej zmysłowości. To nie byłoby to samo, pomyślał mężczyzna, gdyby rażąco rozchylała nogi dla wszystkich.

Uważając, by nie zepsuć wydarzenia, dyskretnie obserwował ją w lustrze, zauważając, jak bezbronna wydawała się pod pożądliwym okiem bandy mężczyzn. Anna znów uśmiechnęła się do mężczyzn, którzy do tej pory musieli być zdezorientowani, zastanawiając się, dlaczego ta przemiła kobieta nie zauważyła, ile pokazuje nogi i nie zakryła.

Wnosząc napoje z powrotem na stół, jej partner przeprosił go i zniknął w męskiej toalecie. Doskonale wiedział, że mężczyźni, wciąż obserwując każdy ich ruch, będą mieli nadzieję na więcej wizualnych rozkoszy i poczuł, jak jego kutas drga, gdy wyobrażał sobie tę scenę. Trzymając swojego kutasa, gdy stał przy korycie, czuł, jak rośnie i sztywnieje wraz ze wzrostem jego podniecenia…

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *