Złapałem jej gibkie, zgrzytające ciało mocno i przytuliłem. Wciąż całując jej szyję, wyciągnąłem jedną rękę w górę, aby delikatnie przycisnąć ją do szyi, podczas gdy drugą ręką pozwoliłem zbadać jej ciało, przesuwając się od jej tyłka do jej wewnętrznych ud, do jej cipki, a następnie do każdej piersi po kolei, podczas gdy ściskałem jej szczękę, aby unieść głowę i spojrzeć mi w oczy. Potem powoli szedłem za nią, jedną rękę wciąż na jej szyi, drugą kontynuując zmysłową podróż po jej strefach erogennych. Jej głowa była nadal podniesiona, jej usta otwarte, kiedy włożyłem palec, żeby mogła ssać, i szepnąłem jej do ucha: – Teraz zamknij oczy… – Wyciągnąłem palec, gdy tylko się uśmiechnęła, zamknęła ją oczy i nadal jęczałem, gdy moja druga ręka sięgnęła między jej nogi, pod spód spódnicy i w dół jej majtek. Już była przemoczona – to będzie długa, niesamowita noc! Bawiłem się jej cipką przez kilka sekund, zanim przyłożyłem palec do ust, żeby spróbować jej soków. Wydałem przesadny dźwięk cmokania, wysysając jej smak z palca, żeby mogła usłyszeć, co robię. Potem sięgnąłem do kieszeni…

Było coś wyjątkowego w Patrycji – nie zawsze jestem tak agresywny i kontrolujący, ale cholera, coś w tym, jak zareagowała na mój dotyk, sprawiło, że całkowicie straciłem rozum i przejąłem kontrolę nad jej ciałem. Zdecydowanie czuła ten sam klimat co ja, ponieważ fizycznie topiła się we mnie, niewerbalnie dając mi do zrozumienia, że ​​jest cała moja i mogłem przejąć kontrolę.

– Miej oczy zamknięte… – Wyciągnąłem krawat z kieszeni i użyłem go jako opaski na oczy, owinąłem go wokół jej głowy, po czym przesunąłem się, aby związać jej ręce za plecami moim sznurem. W tym momencie Patrycja ciężko oddychała, a kiedy zacisnąłem linę wokół jej nadgarstków, poczułem, jak jej ciało napina się w oczekiwaniu. Kurwa, to będzie dobre. Sięgnąłem między jej nogi i ponownie poczułem jej podniecenie, gdy sapnęła na moje odkrywcze palce. Przeniosłem ją do przodu na kanapę, przyciskając do niej ręce i ciało. Zdjąłem jej spódnicę, aby odsłonić jej wspaniały tyłek, podkreślony jasnoczerwonymi stringami, którymi byłem mile zaskoczony. Jej białe pończochy kontrastujące z czerwonymi stringami i szpilkami sprawiły, że pomyślałem na chwilę o Bożym Narodzeniu – kurwa, tak, to był dla mnie idealny prezent świąteczny! Mam nadzieję, że myślała o tym samym…

Nie minęło wiele czasu, zanim posadziłem ją na kanapie, na kolanach, tyłek wygięty w łuk wysoko w powietrzu, a moje ręce szeroko rozwierały jej tyłek, palce wyciągały pasek jej stringów na bok, całkowicie odsłaniając jej odbyt, w sumie to rubinowa, gładka, okrągła chwała. Tak cholernie wspaniała. Zrobiłem sobie mentalne zdjęcie i uśmiechnąłem się wiedząc, co mam zrobić z tą niesamowicie seksowną dziewczyną…

– Spójrz na ten tyłek. Wiesz, co uczyniłoby go idealnym?

Westchnęła w oczekiwaniu. – Co?

– Mój język zagłębiający się w nim… – I bez żadnego innego ostrzeżenia czy gry wstępnej, rozszerzyłem jej pośladki jeszcze szerzej i wepchnąłem język mocno w jej odbyt. Jej głowa uniosła się do góry, kiedy głośno dyszała i zaciskała się na tyłku, i czułem, jak jej odbyt szczypie mnie w język, a potem bardzo stopniowo się rozluźnia, gdy zostawiłem swój język tak głęboko, jak tylko mogłem w jej odbycie.

Po kilku sekundach wyciągnąłem język i uderzyłem ją w prawy pośladek. – Lubisz to?

– O kurwa, tak.

– Lubisz mieć mój język w dupie?

– Boże, to takie przyjemne…

Chwyciłem jej pośladki i mocno je rozchyliłem, umieszczając palce wokół jej odbytu, aby zmaksymalizować rozwarcie. Patrycja nadal była trochę spięta, więc prawdopodobnie nie zdając sobie z tego sprawy, wciąż ściskała swoją śliczną małą rozgwiazdę na tyle, by nie pozwolić jej całkowicie się zrelaksować i naprawdę otworzyć. Pamiętam, jak pomyślałem sobie: „nie ma problemu… mamy cały czas na świecie…” Puściłem uścisk, pozwalając jej się zwiężyć, a potem natychmiast je rozszerzyłem. – Więc czego chcesz?

– Chcę twój język w mojej dupie…

– Lubisz to? – Wsuwam język z powrotem w jej odbyt, a ona piszczy i wygina plecy. Jej głowa została ponownie odchylona, ​​więc wyciągnąłem rękę, złapałem garść jej ciemnych włosów i pociągnąłem, gdy wsuwałem język jeszcze głębiej w jej tyłek.

– Ahhhh… – sapnęła. Zwolniłem uścisk na jej włosach, po czym pchnąłem jej górną część ciała z powrotem w dół, podczas gdy mój język był nadal w pełni wyciągnięty w górę jej tyłka. Wyciągam się, następnie chwytam dłonie za każdy pośladek i ponownie rozkładam ją szeroko, bardzo powoli, obserwując, jak otwiera się jej odbyt, początkowo bardzo mały otwór i rozszerzam się coraz bardziej do nieco większej dziury. Teraz ona to rozumie! Jej pierwsza lekcja treningu analnego… Jestem oszołomiony, wpatrując się w jej odbyt i jak go otwieram, a ona jest zmrożona doznaniem. Przesuwam kciukiem po szczelinie jej cipki i potwierdzam, że jest BARDZO podniecona. Kurwa, teraz dokądś zmierzamy! Wreszcie nie mogę dłużej czekać; pochylam się do przodu i po prostu zaczynam pieprzyć jej tyłek językiem. Na początku powolnie i delikatnie, ale kiedy zwiększam prędkość, ona jest oczywiście podniecana moimi mocniejszymi pchnięciami, więc zaczynam jechać coraz szybciej i mocniej i mocniej i mocniej, aż wbijam twarz w jej tyłek moim sztywnym językiem kopiąc głęboko w jej odbyt z każdym pchnięciem. Trzepotanie mojej twarzy na jej tyłku doprowadza nas oboje do szaleństwa, zwłaszcza Patrycję.

– O… Boże… Głos Patki się trzęsie, a ona dosłownie jęczy przy każdym pchnięciu mojego języka. Nagle czuję, jak zalewa mnie swoimi sokami z cipki. Właśnie osiągnęła orgazm, a przecież… to dopiero początek zabawy. To będzie naprawdę długa i niezapomniana noc.

O autorze

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *