Patrycja to dziewczyna, którą znam od jakiegoś czasu – przyjaciółka przyjaciela, z którą widywałem się na spotkaniach towarzyskich, ale tak naprawdę nigdy nie zamieniłem z nią więcej niż kilka słów. Zawsze bardzo mnie pociągała, ponieważ jest śliczną, niebieskooką brunetką, która zawsze ma wokół siebie bardzo fajną atmosferę. Typ dziewczyny, która odpowiada profilowi “gorącej laski z Openera”. Zawsze chciałem spędzić z nią trochę czasu, ale tak naprawdę nigdy nie miałem okazji spotkać się z nią sam na sam. No cóż, w końcu dostałem ją jeden na jednego i cholera… Okazało się, że było świetne!

Przebywając na imprezie prowadzonej przez wspólnego znajomego, to był pierwszy raz, kiedy naprawdę rozmawialiśmy sami ze sobą i fajnie było dowiedzieć się, że mamy wiele wspólnych zainteresowań. Spędziliśmy dobre pół godziny, rozmawiając tylko o muzyce, książkach, telewizji, filmach, wszystkim, i naprawdę podobało mi się jej towarzystwo. Była zabawna i ostra, i tak, niewiarygodnie gorąca, kiedy pasjonowała się tematem. Wraz z rozwojem naszej chemii nasza rozmowa stała się nieco bardziej kokieteryjna. Pamiętam, że konkretnie pomyślałem w pewnym momencie: „Uch, myślę, że to gdzieś zmierza …” Zacząłem nabierać pewności siebie. Może trochę zbyt dużo pewności siebie.

Rozmawialiśmy o aplikacji, która dawała użytkownikom możliwość wyjawienia tajemnic nieznajomym i śmialiśmy się z tego, co wyrzucilibyśmy w pustkę. Po krótkiej przerwie, która niemal przerodziła się w niezręczną ciszę, wręczyła mi otwarcie… – Więc – posłała mi zmysłowy uśmiech. – Jaki jest twój najgorętszy sekret?

Uwielbiam te szczere dyskusje i wiedziałem, że muszę ją mocno zszokować i przetestować wody, aby zobaczyć, jak bardzo była dziś zainteresowana. Teraz albo nigdy!

„Och, to proste,” pochyliłem się i szepnąłem jej do ucha. „Fantazjowałem o lizaniu twoje tyłka przez całą noc…”

Krótka uwaga: Muszę powiedzieć, że chociaż przez lata posunąłem się bardziej do przodu w swoim podejściu, zwykle nie przesadzam, chyba że jestem dość pewny, że zostanie to pozytywnie przyjęte lub przynajmniej z dobrym humorem. Całą noc wyczułem zabawną chemię z Patrycją, więc zaryzykowałem ewentualną niezręczność…

Pomiędzy jej gwałtownym wciągnięciem powietrza, gwałtownym ruchem głowy i idealnym, kreskówkowym „O”, zanim spróbowała to zakryć obiema rękami, rozlewając przy tym połowę swojego drinka, to było wszystko, co mogłem zrobić, bez wyrazu twarzy i nie wybuchnięcia śmiechem. Ale to była poważna sprawa!

– Co, do cholery, właśnie mi powiedziałeś? – Twarz Patrycji była jaskrawoczerwona, ale miała ogromny uśmiech, którego nie mogła ukryć, nawet gdyby chciała. Tak, pamiętam, że pomyślałem, jestem w domu, zanim zdążyłem odpowiedzieć, odzyskała panowanie nad sobą i ugryzła palec, patrząc mi w oczy i uśmiechając się: „A ty wyglądasz tak niewinnie…”

Przez uśmieszek wyszeptałem ponownie: – Nie, to tylko gra.

Patrycja spojrzała na mnie od góry do dołu, jakby widziała mnie po raz pierwszy. W jej spojrzeniu wyczułem jej ocenianie. – Chcę, żebyś jeszcze raz powtórzył to, co mi właśnie powiedziałeś. Tym razem nie szeptaj. Po prostu powiedz mi to.

Hmmm. Teraz nie byłem pewny, czy zamierza powiedzieć innym i spróbować zawstydzić mnie przy naszych przyjacielach, czy też naprawdę czuła klimat. Wziąłem głęboki oddech, zamknąłem z nią oczy i powiedziałem zwykłym głosem z powagą: – Marzę o lizaniu twojego tyłka, Patrycjo. Całą noc.

Patka skinęła głową i spojrzała mi w oczy, pijąc; na szczęście nikt nas nie słyszał. Widziałem, że była zdenerwowana, ale robiła to spokojnie. Wciąż próbuje dowiedzieć się, co się dzieje. – Więc czekaj. Fantazjujesz o tym całą noc, czy chcesz całować się z moim odbytem przez całą noc? Bo to kurwa długi czas…

Teraz się śmieję. – Obie wersje. Zdecydowanie obie. A ty masz niewyparzoną buźkę!

– Mam niewyparzoną buźkę! Kto, kurwa, mówi to, co mi właśnie powiedziałeś?

– Czekaj, czy jesteś z tego powodu zła? Po prostu byłem szczery.

Zatrzymuje się na sekundę. – Nie, nie jestem z tego powodu zła. Po prostu nie wiem, co zrobić z tą informacją.

– Wiem, co ja bym zrobił…

Przerywa mi: – Tak, Jacku, teraz wiem, co chciałbyś zrobić. A ty to kochasz, prawda? Sprawiasz, że się czuję niezręcznie.

– Wolałbym, cię skręcać w inny sposób…

Teraz Patrycja się śmieje i niezręczność znika: – Przestań! Poważnie, przestań! Czy tak naprawdę flirtujesz?

– Nie, gdybym flirtował, wiedziałabyś o tym.

– o byłoby BARDZIEJ oczywiste i nieprzyzwoite?

– Nie, do tej pory siedziałabyś na mojej twarzy.

Trzeba przyznać, że przewróciła oczami. – Haha, kiedy zostałeś Panem Seks-Maszyna?

– To ty wspomniałaś o sekretnych dziwactwach. Po prostu podążam twoim rozumowaniem.

– Co sprawia, że ​​myślisz, że moje rozumowanie się kręci wokół… – przechodzi w szept -… lizania mojego tyłka? – Patrycja nie może powstrzymać uśmieszku z twarzy, gdy patrzy na mnie i świadomie odgarnia kosmyk włosów z oczu.

– Może nie wiedziałaś, dokąd to zmierza, ale to część zabawy. Myślę, że to jest objazd, który zdecydowanie powinniśmy wybrać… – Uśmiechnąłem się, patrząc jej w oczy. Zauważyłem, że jej oddech stał się płytszy, bardziej podekscytowany. Jakby przygotowywała się do działania.

Patrycja wypuściła głęboki oddech, – Cholera… – Rozgląda się, żeby zobaczyć, czy któryś z naszych przyjaciół patrzy, po czym zbliża się i szepcze mi do ucha: – Kurwa. Wiesz, gdzie mieszkam. Daj mi 20 minut, potem przyjedź do mnie… Czuję, jak jej dłoń obejmuje moje krocze na sekundę, zanim się odrywa i odchodzi. Odwraca się i wskazuje na mnie: -Całą noc, Jacku. Całą noc.

Potem patrzę, jak obchodzi gospodarzy, żegnając się. Natychmiast odstawiłem drinka, ponieważ zdecydowanie chcę być tak trzeźwy, jak to tylko możliwe przez resztę wieczoru, i sam zaczynam się żegnać ze znajomymi. Cholera jasna. Nie mogłem uwierzyć, że to zadziałało i to się stanie.

Dotarłem do jej miejsca, które było oddalone o jakieś 10 minut, ale zanim wyszedłem z samochodu, zobaczyłem czarny krawat, o którym zapomniałem na tylnym siedzeniu. Podniosłem krawat, włożyłem je do kieszeni i poszedłem do drzwi jej mieszkania.

Byłem tam raz prawie rok temu na imprezie, ale nie śniłem, że kiedykolwiek będę czekał na zewnątrz, robiąc to, co miałem zrobić (pomocne wyjaśnienie: lizanie pięknego tyłka gospodyni tej imprezy)! Zadzwoniłem do jej mieszkania. – Tak? – Jej głos był miękki i słodki i wyczułem, że był trochę zaniepokojony. Dobrze – to znaczyło, że nie zmieniła zdania!

– To ja – starałem się kontrolować swój głos, ale przyznaję, moje serce biło jak młot.

– Wchodź – zabrzęczały drzwi i wszedłem do środka na drugie piętro. Kiedy dotarłem do jej drzwi, były już otwarte. Biorąc głęboki oddech, parłem do przodu i wszedłem do środka.

Jej salon był oświetlony świecami, rzucając miękkie, mgliste światło. Była kilka metrów dalej, z ramionami przy boku i patrząc na mnie. I była zajebiście oszałamiająca… Ta sama wielokolorowa minisukienka z imprezy, ale dodała do wyglądu białe pończochy do ud, które doprowadziły mnie do SZALEŃSTWA. I czerwone obcasy, aby dopełnić wygląd kotka, który tak dobrze nosiła, z długimi ciemnymi włosami, przenikliwymi oczami i seksownymi tatuażami.

– Hej znowu… – uśmiechnęła się, patrząc, jak ją obserwuję.

– Hej. Pięknie wyglądasz. – Zdarzyło mi się spojrzeć obok niej na sekundę i ku swojemu zdziwieniu zauważyłem, że na jej stoliku do kawy wydaje się mieć kilka zabawek rozłożonych obok kieliszka wina: wibrator i mały szklany korek do butów! Potrząsnąłem głową w oszołomieniu, a ona musiała zauważyć subtelny ruch i kierunek mojego spojrzenia, ponieważ uśmiechnęła się i zamknęła lukę między nami jednym kliknięciem, kliknięciem, kliknięciem. A ona była w moich ramionach i po prostu zaczęliśmy to robić! Moje ręce poruszały się w górę i w dół jej ciała i po kilku sekundach sięgałem za nią, podciągając jej spódnicę i badając rękami obszar, któremu planowałem wkrótce przyjrzeć się znacznie dokładniej…

Po kilku minutach całowania się w blasku świec, zatrzymuję się na sekundę, pochylam się do jej ucha i szepczę: – Chcę teraz posmakować twojego tyłka… – poczułem, jak całe jej ciało wtapia się we mnie, kiedy to powiedziałem i jęknęła, przyciskając się do mnie. Pocałowałem i lekko ugryzłem ją w szyję, a ona dalej jęczała z pożądania, całkowicie oddając się mnie. Było idealnie, a ja już czułem chemię wieczoru i jak to się rozegra…

O autorze

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *