Podniosła mojego fiuta obiema rękami i zmierzyła go. Wciąż miękki, miał około 20 cm długości. “Czy będzie znacznie większy?”

„Niewiele, może jakieś 6 cm, ale wciąż jest dość cienki”.

Pochyliła się do przodu. – W takim razie lepiej spróbuję tego teraz. Polizała główkę mojego penisa jak topiący się lód, przekręcając ją lekko rękami, żeby dostać się na wszystkie strony.

Położyłem rękę na jej głowie. Zatrzymała się na chwilę, po czym kontynuowała. Zdjąłem rękę z jej głowy, ponieważ wydawało się, że ją to niepokoi.

Kiedy moja ręka opuściła jej głowę, nagle skinęła głową do przodu i połknęła kilka centymetrów mojego penisa. Potem udowodniła, że ​​wie, co robi, kiedy zaczęła nucić. Głowa mojego penisa w górnej części jej gardła wibruje i to uczucie było niesamowite. Sylwia znała tę samą sztuczkę. Kasia była w tym prawie równie dobra.

Mój kutas zaczął rosnąć znacznie szybciej. Zajęło tylko kilka sekund, zanim Kasia musiała wyciągnąć go z gardła.

„Cóż, proszę pana, ta paczka jest zdecydowanie za duża i będzie wymagać specjalnego traktowania”. Znowu zaczęła lizać główkę mojego penisa jak rożek do lodów.

Odchyliłem się trochę do tyłu i chwyciłem krawędzie siedzenia obiema rękami, żeby nie próbować ponownie złapać jej głowy. „Wysyłałem tę paczkę już kilka razy. Przy odpowiedniej technice zmieści się w zaskakująco małym pudełku”.

Kasia nagle włożyła do ust całą głowę mojego penisa. Było na tyle ciasno, że zacisnęła zęby na główce, sprawiając, że przez sekundę drżałem niekontrolowanie. Następnie zacisnęła usta i delikatnie ssała, gdy znowu je wycofała, przeciągając powoli i delikatnie między zębami. Po kilku sekundach niesamowitych wrażeń rozległo się mokre siorbienie, gdy głowa wyskoczyła z jej ust.

Spojrzała na mnie i prześledziła gęsią skórkę na wewnętrznej stronie mojego uda. “Wygląda na to, że coś robię dobrze. Jak moja obsługa klienta?” Przedmuchała powietrzem lekko mokry od śliny koniec mojego kutasa, wywołując więcej gęsiej skórki.

– Zdecydowanie. Nie mam żadnych skarg – dyszałem, gdy intensywne odczucia chłodnego powietrza doprowadziły mojego kutasa do pełnego rozmiaru.

– Muszę dokonać pomiaru, proszę pana, nie ruszać się.

Spojrzałam na nią i patrzyłem, jak przyłożyła dłoń do moich włosów łonowych i trzymała mnie obok swojego ramienia. Sięgnął trochę za jej łokieć. – Wow. Łokieć.

Potrząsnąłem głową. „Trzeba mieć wyciągnięte palce, żeby osiągnął łokieć”.

„Och, zgadza się”. Poprawiła dłoń i włożyła wyciągnięte palce w kontakt z podstawą mojego penisa. Głowa znajdowała się teraz około 6 cm od łokcia. Owinęła palec wskazujący i kciuk drugiej ręki wokół przedramienia, gdzie znajdował się koniec mojego penisa, po czym odsunęła się i opadła z powrotem na pięty.

Widziałem inne kobiety robiące podobne rzeczy, więc tylko się uśmiechnąłem. Nie wydawała się przestraszona, bardziej zafascynowana. Kiedy patrzyłem, trzymała przed sobą swoje ramię pomiarowe, a drugą nadal obejmowała przedramię. – Cholera. Jak to w ogóle zadziała? Wstała, przycisnęła palce do okolicy łonowej i przycisnęła przedramię do tułowia. Zsunęła marker z przedramienia na brzuch mniej więcej w połowie odległości między pępkiem a mostkiem…

“Naprawdę?” Uniosła jedną brew, patrząc na mnie. – Wiesz, jestem inżynierem. Dopiero co ukończyłam szkołę. Te liczby się nie sumują.

Zaśmiałem się, widząc jej zakłopotaną minę. – Nie będziesz w stanie wziąć całej długości, ale fajnie jest zobaczyć, ile zmieści się. To gra, w którą graliśmy z Sylwią. Nigdy nie udało jej się uzyskać więcej niż 20 cm.

– 20 cm tego w jej cipce? Kasia położyła dłoń na końcu mojego penisa, obejmując go palcami. Jej kciuk i środkowy palec nie dotykały się o jakieś 4 cm. Potrząsnęła głową. “Jeśli wejdziesz na 17 cm do środka, będę zaskoczona.”

– Jak powiedziałem, fajnie jest to zobaczyć. Założę się, że jeśli będziemy eksperymentować, znajdziemy pozycję, w której będę mógł wejść głębiej.

Twarz Kasi nagle znieruchomiała. Wiedziałem, o czym myśli.

– Wzięła to w tyłek?

– Jako dziewica analna. Tak. Zajęło nam to dwie godziny z zabawkami i dużą ilością lubrykantu.

Wypuściła głęboki oddech. – Nie jestem analną dziewicą. Lubię anal, od czasu do czasu. Twoja żona powiedziała, że ​​będę musiała też uprawiać seks analny, bo naprawdę to lubisz. Potrząsnęła głową. “Ale to jest naprawdę duży kawał kutasa”

Nie będę cię do niczego zmuszać.

“Ale jeśli nie zrobię z tobą anala…”

Postanowiłem być trochę szczery. – Bez obrazy, ale będziemy musieli znaleźć kogoś innego. Nie ma innego sposobu, abym ruchał kobietę. Anal jest dla mnie o wiele przyjemniejszy niż jakikolwiek inny seks.

Przygryzła wargę i wpatrywała się w mojego penisa, który delikatnie ją gładził. Wciąż rósł. Nieprzyjemnie mocniej. Mówienie o seksie analnym naprawdę mnie podniecało.

Cztery lata. Jeśli się zgodzi, będę musiał działać powoli i nie dać się ponieść emocjom.

Duża kropla preejakulatu wypłynęła i utworzyła kupę na czubku mojego penisa.

Kasia pochyliła się do przodu, zlizała kroplę z fioletowego hełmu mojego fiuta, po czym spojrzała na mnie. “Czy musisz zmieścić się cały w moim tyłku?”

„Wejdzie. Jeśli uda ci się włożyć głowę do środka, wszystko będzie pasować. Wystarczy trochę czasu i nawilżenia. Moja żona mówi, że anal to też najlepszy orgazm”.

„Lubię anal i zgadzam się z nią co do orgazmu. Ale jest coś takiego jak za dużo dobrego”. Pochyliła się do przodu i znów polizała główkę mojego penisa jak rożek do lodów. Tym razem znacznie wolniej. Kilka sekund później odchyliła się do tyłu.

„Chcę tego spróbować, ale jeśli powiem, przestań, masz przestać”. Jej wyraz twarzy był bardzo poważny.

– Tak zrobię. Robiliśmy anal kilka razy w tygodniu. Zawsze musiałem iść powoli i dawać jej czas na relaks co kilka centymetrów.

Patrzyła mi w oczy. “No, mam nadzieję.” Potrząsnęła moim kutasem w tę i z powrotem jedną ręką. „Ta rzecz to niebezpieczna broń”.

Oboje się roześmialiśmy.

O autorze

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *