Karolina zamknęła samochód i skierowała się do swojego mieszkania. Wdrapała się na ósme piętro, przeklinając pod nosem windę, która jak zwykle nie działała. Weszła do mieszkania i rzuciła w kąt płaszcz. Od progu przywitał ją zapach gotującej się potrawy. Weszła zdziwiona do kuchni i zobaczyła swojego męża w samym fartuchu. Oparła się o framugę i obserwowała chwilę nagiego mężczyznę, jak krząta się po kuchni. Zauważył ją po chwili i uśmiechnął się szeroko.

– Co ty tu robisz? – zapytała.

– Udało mi się szybciej wymknąć ze spotkania służbowego, więc pomyślałem, że zrobię mojej żonie niespodziankę – powiedział swoim flirciarskim tonem i podszedł do niej. Objął ją w talii i pocałował.

– Wykąp się i daj mi dokończyć to co zacząłem. – szepnął jej do ucha, powodując ciarki na ciele.

Odepchnęła go i udała się do łazienki. Pozwoliła ciepłej wodzie zmyć z siebie zmęczenie i odprężyła się nieco. Spojrzała na szufladę z bielizną, po chwili otworzyła ją i wyciągnęła piękny, czarny, koronkowy strój. Ubrała go i poszła do salonu. Oczy jej męża rozszerzyły się, gdy ją zobaczył. Gwizdnął lekko i zaprosił do stołu. Wykwintne danie parowało na stole, zachęcając zapachem i wyglądem. W kieliszkach znajdowało się czerwone wino, które po dniu spędzonym w pracy, było niesamowicie dobre. Karolina zaczęła zaczepiać męża, dotykając go zalotnie nogą pod stołem. Na początku bawiła się przy jego udach, a potem skupiła się na jego kroczu. Spojrzał na nią i zobaczyła w jego oczach żądzę. Pragnął jej tak samo, jak ona jego. Wstał od stołu i podszedł do niej, klękając na ziemi. Rozszerzyła uda, a on ściągnął zębami jej majtki. Wsunął w nią język i zaczął sprawiać jej przyjemność. Szczególną uwagę poświęcił jej łechtaczce, więc doszła bardzo szybko. Wtedy wstał i podniósł ją. Położył ją na kanapie, a sam ściągnął fartuch. Jego penis sterczał i domagał się uwagi. Nachyliła się nad nim i włożyła go sobie do ust. Zaczęła go ssać, jednak po chwili chwycił ją za włosy i popchnął znowu na kanapę tak, że leżała na niej brzuchem. Uniósł jej biodra, zmuszając by się wypięła. Poczuła jak penis wywiera nacisk na jej drugi otwór. Wiedziała, że zawsze kręcił go anal, więc tylko westchnęła i przewróciła oczami. Posmarował jej otwór kremem i po chwili wszedł, jęcząc cicho. Poczuła jak wypełnia ją. Zaczął poruszać członkiem, a jej jęki wypełniły pomieszczenie. Próbowała jedną ręką sięgnąć swojej łechtaczki, ale gwałtowne ruchy mężczyzny znacznie utrudniały jej to zadanie. Widząc to jej mąż, sięgnął po przedmiot leżący na stoliku, przy kanapie i włożył go w jej kobiecość. Jęknęła kiedy wypełnił ją wibrator, a po chwili zaczęły się wibracje. Czuła się pełna i była coraz bliżej orgazmu, tak samo jak jej mąż, którego ruchy nabierały na sile i stawały się coraz bardziej chaotyczne. Doszła z krzykiem, zaciskając się wokół wibratora. Jej drugi otwór wypełnił się nasieniem, a mężczyzna wyciągnął z niej penisa. Spojrzał na nią zadowolony i obrócił twarzą do siebie. Zaczął ssać jej piersi i włożył kolano, pomiędzy jej uda, naciskając na jej kobiecość. Jęknęła i zaczęła ocierać się o jego nogę. Była bardzo wrażliwa po drugim orgazmie i doszła po raz trzeci. Mężczyzna uśmiechnął się i położył obok niej. Wtulił się w jej piersi i przymknął oczy. Zaczęła gładzić ręką jego włosy i sama również zamknęła oczy, wsłuchując się w jego oddech. Zasnęli chwilę później, spleceni w miłosnym uścisku.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *