Wydawało mi się, że nienawidzę seksu analnego, dopóki nie przyszedł i nie zrobił ze mnie swojej małej zdzirowatej suki. Teraz robię to, jak zawodowiec i cieszę się każdą pieprzoną minutą! Prawie pięć lat temu umawiałam się z mężczyzną o imieniu Marcin. Miał 180 cm wzrostu, ciemne włosy, pokryty tatuażami, nosił okulary, dobrze wyrzeźbiony z ogromnymi mięśniami. Miał w sobie ten uroczy, seksowny, niezręczny sposób bycia. Pieprzyliśmy się kilka razy i było całkiem kurewsko gorąco. Muszę powiedzieć, że jestem odskocznią dla faceta, który je cipki jak gruby dzieciak w sklepie ze słodyczami, poza tym, że mógł mnie rozgnieść na łóżku, gdy się pieprzyliśmy. Po kilku numerkach mogłam stwierdzić, że coś go powstrzymuje. Czekałam na kolejną wizytę w jego malutkim, jednopokojowym kawalerskim mieszkaniu i postanowiłam zapytać go:

– Co tak naprawdę sprawia, że Twój kutas rośnie, gdy tylko o tym pomyślisz?

Musiałam poznać jego najgłębsze fantazje i pragnienia. Z natury jestem miłym człowiekiem, który robi ekstremalne rzeczy, by zadowolić moich kochanków. Powiedziałam mu też, że bez względu na to, co to było, może się ze mną tym podzielić.

– Co myślisz na temat seksu analnego?

– Zrobiłam to już kilka razy, ale nie jestem wielkim fanem. Zawsze było to dość niewygodnego, ale zawsze jestem szczęśliwy, gdy przynoszę przyjemność drugiej osobie.

– Pewnie nigdy nikt Cię nie zerżnął porządnie w dupę. Chciałbym dostać tę szansę i zalać Cię spermą.

Zgodziłam się, on wstał i wszedł do maleńkiej łazienki naprzeciwko swojej sypialni. Myślałam, że to dziwny czas, aby po prostu wstać i zostawić mnie całą gorącą. Jednak wkrótce wrócił i miał coś w ręku.

– Będziesz musiała tego użyć, bo będę pieprzył to dupsko przez całą noc. – Wręczył mi lewatywę.

Jako dobra dziewczyna idę i robię, co mi każą. Byłam tak podekscytowana i bardzo zdenerwowana, Bałam się, że znowu się zawiodę. Położyłam się na brzuchu na zimnej podłodze w łazience, włożyłem czubek w tyłek, potem wepchnąłem go głęboko do środka i wbiłam we mnie. Podążam za krokami, by zająć się tym, a teraz jestem gotowa oddać mu swój tyłek. Marcin poprosił, żebym weszła na łóżko. Położył kilka poduszek na środku łóżka i kazał mi się położyć z poduszkami pod tyłkiem, podepchnąwszy mój tyłek do góry, aby jego głowa mogła z łatwością objąć wszystkie jego części. Wycierał ręce w górę i w dół moich ud, całuje i delikatnie gryzie. Moja kadencja zdaje się stapiać z każdym ruchem. Wkrótce zdaję sobie sprawę, że jego ręce idą do mojej ciepłej, mokrej, pulsującej cipki. Jest ściskanie i pocieranie, zaczyna uciskać, a jego palec wsuwa się w moją cipkę. Zaczyna się powoli, wchodzi i wychodzi, potem dwa palce są we mnie. Zaczyna mocno pieprzyć moją cipę palcami. Gapię się, bo zapiera mi dech w piersiach. Czuję jego palec lekko zwinięty w górę i zaczynam uderzać w moje słodkie miejsce. Ciepłe uczucie wypełnia mój brzuch i nie mogę się powstrzymać, dochodzę. Wyciąga palce i natychmiast wpuszcza głowę między moje nogi. Wysysa ostatnią kroplę moich soków, patrzy w górę, a jego twarz się błyszczy. Mówię mu:

– Chodź tu, żebym mogła spróbować mojej cipki z Twoich ust.

Zanurza się i zaczyna lizać mój tyłek, miły i miękki. Wkrótce sięga na nocny stojak po butelkę oleju.

– Odwróć się i połóż tyłek do góry a twarz do dołu.

Znowu robię, co mi każą. Kiedy jestem w tej pozycji, czuję jak ciepły płyn, leje się po moim pęknięciu. Następnie zaczyna masować moje pośladki, pocierając je głęboko i mocno. Jego ręce przesuwają się po całym moim tyłku i cipce. Wciąż jestem w wielkim oczekiwaniu. Jego skupienie zaczyna dochodzić do centrum mojej dupy, mojej gwiazdy. Wpycha się do dziury, nie wchodząc, przez jakiś czas. Powoli zaczyna wkładać we mnie czubek palca. Mój dupa jest tak bardzo zadowolona i naprawdę chce być ukarana. Jego palec zaczyna w końcu sięgać głębiej. Chcę krzyczeć: „Zerżnij mnie teraz”, ale wstrzymuję się z tym. Otwiera mnie jednym palcem i ściska w sekundę, wciąż dość wolno. Coraz mocniej i szybciej. Nagle ręce się zatrzymują, jest pauza, następne co czuję, to wielki, tłusty, gorący kutas, który ociera się o moją dupę. On się ze mną droczy! Chcę tego kutasa tak bardzo, kurwa, boli. Każda chwila wydaje się wiecznością, dlaczego nie może po prostu dać mi tego, czego chcę!!!! Wiem, że tak dobrze się z tym bawi, podnoszę policzek z łóżka i odwracam się trochę, żeby na niego spojrzeć, jego oczy są szerokie i wydaje się w bardzo skoncentrowanym transie. To jest jego rzecz i jest w tym cholernie dobry. Zanim wsadzę głowę z powrotem na miejsce, zadał mi pytanie:

– Jesteś gotowa wziąć mojego kutasa do swojego ciasnego, małego tyłka?

– Chcę być Twoją analną dziwką tak bardzo!

Dosłownie błagam go, żeby mnie pieprzył. Następnie czuję, jak lekko uderza głową w moją dziurę. Wpycha i wyciąga ją, za każdym razem, gdy słyszę trzaskający dźwięk, gdy wychodzi.

– Bądź grzeczną dziewczynką i zdobądź dla mnie tę słodką dziurkę, połóż tu z powrotem ręce i rozpierdol te pieprzone pośladki!

Czuję, że jestem w innym wszechświecie i jedyną rzeczą, która tam wychodzi, jest on i ja, i wszystkie te intensywne, kurwa, doznania. Kiedy jestem twarzą w dół, rozciągając mój tyłek, słyszę jak oddycha i wydaje niskie odgłosy. Mówię mu, żeby wszedł głębiej, słucha, wciska we mnie więcej swojego wielkiego kutasa, wciąż wyciągając go po każdym pchnięciu. Zaczynam jęczeć głośniej, wydaje się, że porusza się w rytm z moim ciałem. Chcę, żeby był głębiej w dupie, mówię mu:

– Pieprz mnie tak mocno, by bolało.

Nigdy nie jest nieostrożny, a każdy pchnięcie staje się głębsze i mocniejsze. Jestem zagubiona w rozkoszach, że zniszczył mi dupę swoim kutasem. Zaczyna walić tak mocno, że trafia w tył mojej cipy. Moja cipka dosłownie kapie na łóżko. Wkrótce moja cipka znowu wystrzeliwuje moje gorące płyny, biegnie na niego i robi kałużę na jego łóżku. Z moim wytryskiem pyta mnie:

– Jesteś gotowa wziąć mój ładunek?

– O tak, daj mi teraz spermę.

Jeszcze kilkoma pchnięciami ciągnie mnie za talię, więc moje pośladki są mocno wpychane na jego brzuch, a ja słyszę od niego głęboki, animalistyczny jęk. Czuję jak jego twardy jak skała kutas, drga w moim tyłku, jak wystrzeliwuje swój gorący, kremowy płyn tak daleko w moją dupę. Pozostaje w mojej dupie jeszcze przez minutę. Kiedy wychodzi, wsadzam palec w dupę, a potem przynoszę go do ust, żeby posmakować tego, co mi właśnie dał. To doświadczenie było tak kurewsko gorące i intensywne. Oboje dostaliśmy niesamowitego przypływu adrenaliny i leżeliśmy tam w błogości. To doświadczenie byłoby tylko wierzchołkiem góry lodowej. Zobowiązałam się do nurkowania w ekstremalnych działaniach analitycznych. Ten mężczyzna, z którym się umawiałam, jest teraz moim mężem, a ja jestem jego królową analną.

O autorze

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *